Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

17-01-2019
Терміново! Щойно відбувся брифінг про тарифи на тепло та проблеми теплопостачання у Смілі (відео)

17 січня у малій залі Будинку рад відбувся брифінг, на якому заступник голови Олександр Риджаніч

Читати далі...

Суспільство

У КП «Вод Гео» пояснили, чому у Смілі вода дорожча, ніж у Черкасах

На прес-конференції директор КП «Вод Гео» Олександр Коваленко розповів, чому у Черкасах найнижчий в області тариф на воду:


- Тариф на воду залежить від кількості населення у місті, від кількості абонентів. У Смілі всього 25 тисяч абонентів КП «Вод Гео». А в Черкасах – 192 тис. абонентів. Чим більше споживачів – тим менший тариф. Тому що витрати ті самі, а платників у рази більше. Плюс у Черкасах більше промислових підприємств і бюджетних організацій, вони складають значну частку платників за воду. А у нас лише 10% підприємств і бюджетників, всі інші споживачі – звичайні містяни.


Олександр Коваленко повідомив, що у нинішній тариф за воду закладено лише плата за електроенергію і зарплату працівникам. Не закладено ні прибуток для підприємства, ні інвестицію, ні амортизацію та інші витрати. Оскільки за останні кілька років значно зросла вартість енергозатрат і підвищився рівень мінімальної платні – тариф на воду теж доведеться підвищити. Або цю різницю можна компенсувати із міського бюджету. Але міській владі треба приділити більше уваги перспективам роботи КП «Вод Гео» і подумати про модернізацію міських комунікацій.

scroll back to top

Коментарі  

Олександр К.
0 #6 Олександр К. 15.03.2018, 09:15
Приведіть дані по іншим районам області. Тоді буде зрозуміліше.
Цитата
Виборець
+2 #5 Виборець 14.03.2018, 19:05
Нехай Коваленко розкаже, яка в нього та його наближених зарплата та премія.
Цитата
Ольга
+3 #4 Ольга 14.03.2018, 10:43
Предлагаю Всем платить за воду на 20% меньше за счет того, что ВодГео не регистрирует налоговые накладные согласно действующего законодательства.А то как закон касается потребителя, то он ВСЕ ДОЛЖЕН, а если закон касается Предприятия, которое предоставляет услуги - ЗАКОН не существует. Всем плать по тарифу без ПДВ, счетчики проверять должно ВодГео, опломбирует и запломбирует должно быть бесплатно. ВодГео должно работать на граждан, а не граждане на ВодГео.
Цитата
Микола
+8 #3 Микола 12.03.2018, 19:08
А чи не занад то роздутий у вас штат, як для такого маленького міста?!
Аж 200 чоловік! Може достатньо було б і 100, а краще 50! Проста математика: зарплата в середньому 6000 *100= 600000 і це як мінімум кожен місяць плюсом! Так дивись з боргами за три місяці і розрахується, а далі тільки плюси, честь та хвала!
Цитата
Едуард
+7 #2 Едуард 12.03.2018, 18:04
Що це за бред?! На яких ідіотів це розраховано? А, да на смілянських...
Цитата
Ортодокс
+10 #1 Ортодокс 12.03.2018, 15:01
"""у нинішній тариф за воду закладено лише плата за електроенергію і зарплату працівникам"""
Вот я и не пойму: то ли у них в штате 20 тыс. работников, то ли они электроэнергию закупают в Антарктиде...
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Тетяна Бойко

boyko1

 

Про те, як у Смілі викликали аварійну бригаду

 

Андрій Черничко

Chernichko

 

Про збір допомоги для дитячого відділення лікарні імені Павлова

 

Сергій Мошенський

Moshenskiy

 

Про важкі «роздуми» від Ротмістрівської лікарні

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На сесії райради говорили про розбиті дороги

26 грудня 2018, 09:29

2018 12 26 радаВідбулася 45 сесія районної ради, у порядку денному якої було 45 питань.


Економіка
Допомога на дітей: скільки отримають батьки у 2019-му

13 січня 2019, 12:55

2019 01 13 допомогаУ 2019 році при народженні дитини батьки отримуватимуть 41 280 грн. Сума не залежить від кількості дітей і виплачуватиметься протягом трьох років.


Суспільство
На нараді у Смілі мова йшла про безпеку праці

18 січня 2019, 11:21

2019 01 18 нарадаУ Смілі фахівці управління Дежрпраці у Черкаській області Анатолій Карпенко та Іван Варламов провели «круглий стіл».


Цікаво
У вишивці закодоване ваше ім’я

17 січня 2019, 17:25

2019 01 17 вишивказаголовок11

 

Українська вишивка сприймається тільки як декоративний елемент, але для наших предків вона мала велике значення. Вони могли буквально “читати” вишивку як книги, тому що кожен символ в орнаменті має своє значення.


Афіша
12 січня на «Авангарді» проведуть обласний Чемпіонат з футзалу для ветеранів

11 січня 2019, 14:35

2019 01 11 футзал12 січня у Смілі на стадіоні «Авангард» відбудуться зустрічі команд Чемпіонату Черкаської області з футзалу у віковій групі ветерани 40+.