Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

 купала

Стрічка новин

Суспільство

Секретар міської ради буде шукати смілянські підземні ходи, щоб привабити туристів

Костянтин Синьогуб вважає, що у Смілі треба активно розвивати туризм, а також вивчати і популяризувати історію нашого міста. Тому що ми маємо багато історичних та краєзнавчих родзинок, якими можна пишатися та які можуть привабити до нас гостей.
Однією із наших смілянських особливостей є наявність підземних ходів. Секретар міської ради залучає істориків і краєзнавців, щоб зробити розвідку, знайти ці ходи та перетворити їх на цікавий об’єкт для смілян і туристів.
Вже є фотографії, які засвідчують, що ці підземні ходи у хорошому стані, - похвалився Костянтин Синьогуб на громадській раді, - треба їх знайти і реставрувати.

scroll back to top

Коментарі  

Василь
+3 #11 Василь 11.03.2018, 22:44
Шановний Костянтине Івановичу. Поменше спілкуйтесь з Тімофеевим. Його хвора уява вже потихеньку передається і Вам. Він протримався на посаді менше півроку, це заразне.Слідуюче що він Вам навнушає це кластерна система Сміли, сліди НЛО на Гречківці та відкриття Лунапорту і Космозоопарку в Яблунівці. Тікайте від нього пошвидше поки не перетворились в Терещенка або Слободяника.А вони колись теж були людьми.
Цитата
Виборець
+3 #10 Виборець 11.03.2018, 16:23
Синьогуб на роботу ходить підземними ходами. Тепер зрозуміло, чому в Смілі не чистяться дороги та тротуари від снігової каші.
Цитата
Ілона
+2 #9 Ілона 11.03.2018, 15:47
Цитую Ольга:
Погоджуюсь з тим, що треба розвивати туризм. У нас багато цікавого є, і підземні ходи, і історична спадщина родини Бобринських. Голове поставили за ціль. А стосовно гнилих труб, хіба тільки в Смілі вони погнили? Навіть в столиці вони в тому ж стані.
Приємно, що хоч якісь потуги для процвітання міста робляться.

Ольга, перестаньте хвалити місцеву владу. Вам і так все дають. Перестаньте фарбувати губи червоною помадаю, це пошло.
Цитата
Андрей
+2 #8 Андрей 09.03.2018, 23:25
Это забавно. Будем искать то, чего в Смеле нет. Нет подземных ходов. Впрочем как и туризма.
Цитата
Едуард
+4 #7 Едуард 09.03.2018, 22:59
Цитую Ольга:
Погоджуюсь з тим, що треба розвивати туризм. У нас багато цікавого є, і підземні ходи, і історична спадщина родини Бобринських. Голове поставили за ціль. А стосовно гнилих труб, хіба тільки в Смілі вони погнили? Навіть в столиці вони в тому ж стані.
Приємно, що хоч якісь потуги для процвітання міста робляться.

Потуги та процвітання міста...... Ставлю вам лайк за почуття гумору!
Повеселили! Хача насправді плакати хочеться. Туризм розвивається при наявності унікальних природно - кліматичних умов або якщо туризм у містах, то там де люди пишаються економічно - культурними досягненнями, а чим плануєте ви похвалитися? Убитим в хлам містом? Чи тим, як за 27 років розкрасти та розвалити державу, а Смілу показати, як мініатюру України?!
Цитата
Олег
+8 #6 Олег 09.03.2018, 21:50
Пан хотів сказати, що фото п`ятирічної давнини і потрібно шукати новіх входів до підземелля.
Попередня влада міста дозволила продовжити будівництво, коли забудовники натрапили на ці тунелі.
Нажаль гроші зробили свою справу.
Зараз на цьому місці красується торговий центр.( Наш Край, COMFY, Материк і т.д.).
Цитата
Виборець
+7 #5 Виборець 09.03.2018, 20:27
Цитую Кліфф:
Як це? Якщо фотографії є, то навіщо ж ходи шукати? Хто ж їх фотографував?

Погоджуюсь з Вашим коментарем. Смілянській владі залишилося тільки створити туристичну фірму "Іван Сусанін" і проводити екскурсії підземними ходами.
Цитата
Кліфф
+6 #4 Кліфф 09.03.2018, 07:08
Як це? Якщо фотографії є, то навіщо ж ходи шукати? Хто ж їх фотографував?
Цитата
Ольга
-6 #3 Ольга 08.03.2018, 23:28
Погоджуюсь з тим, що треба розвивати туризм. У нас багато цікавого є, і підземні ходи, і історична спадщина родини Бобринських. Голове поставили за ціль. А стосовно гнилих труб, хіба тільки в Смілі вони погнили? Навіть в столиці вони в тому ж стані.
Приємно, що хоч якісь потуги для процвітання міста робляться.
Цитата
Виборець
+11 #2 Виборець 08.03.2018, 20:57
Треба розвивати інфраструктуру міста, а не лізти під землю. Краще приберіть місто. Під землею нічого не видно. Хватить перетворювати людей на кротів.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 05 04 ани

Дійові особи

Володимир Ховайба

Ховайба

 

Про перші кроки об’єднаної громади

 

Юрій Ткаченко

ткаченко1

 

Про відпочинок і оздоровлення дітей на Черкащині

 

Олексій Цибко

цибко 

Про прозорість влади та новий стиль керування містом

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міський голова розпускає виконком

26 травня 2018, 14:55

2018 05 26 виконкомНа офіційному сайті Смілянської міської ради з'явився ПРОЕКТ рішення "Про розпуск виконавчого комітету".


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
Олексій Цибко розповів, що зробив за два місяці на посаді мера

01 червня 2018, 11:27

2018 06 01 цибкоПомітно, що міський голова Олексій Цибко постійно рахує свої дні на посаді міського голови.


Цікаво
Пройдіться Києвом минулого століття

23 червня 2018, 17:26

2018 06 22 КиївБудні нашої столиці у 1950-тих роках.


Афіша
7 липня у Самгородку святкуватимуть Івана Купала

13 червня 2018, 10:46

купала1У суботу, 7 липня, у Самгородку традиційно святкуватимуть Івана Купала.