Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

Секретар міської ради буде шукати смілянські підземні ходи, щоб привабити туристів

Костянтин Синьогуб вважає, що у Смілі треба активно розвивати туризм, а також вивчати і популяризувати історію нашого міста. Тому що ми маємо багато історичних та краєзнавчих родзинок, якими можна пишатися та які можуть привабити до нас гостей.
Однією із наших смілянських особливостей є наявність підземних ходів. Секретар міської ради залучає істориків і краєзнавців, щоб зробити розвідку, знайти ці ходи та перетворити їх на цікавий об’єкт для смілян і туристів.
Вже є фотографії, які засвідчують, що ці підземні ходи у хорошому стані, - похвалився Костянтин Синьогуб на громадській раді, - треба їх знайти і реставрувати.

scroll back to top

Коментарі  

Василь
+3 #11 Василь 11.03.2018, 22:44
Шановний Костянтине Івановичу. Поменше спілкуйтесь з Тімофеевим. Його хвора уява вже потихеньку передається і Вам. Він протримався на посаді менше півроку, це заразне.Слідуюче що він Вам навнушає це кластерна система Сміли, сліди НЛО на Гречківці та відкриття Лунапорту і Космозоопарку в Яблунівці. Тікайте від нього пошвидше поки не перетворились в Терещенка або Слободяника.А вони колись теж були людьми.
Цитата
Виборець
+3 #10 Виборець 11.03.2018, 16:23
Синьогуб на роботу ходить підземними ходами. Тепер зрозуміло, чому в Смілі не чистяться дороги та тротуари від снігової каші.
Цитата
Ілона
+2 #9 Ілона 11.03.2018, 15:47
Цитую Ольга:
Погоджуюсь з тим, що треба розвивати туризм. У нас багато цікавого є, і підземні ходи, і історична спадщина родини Бобринських. Голове поставили за ціль. А стосовно гнилих труб, хіба тільки в Смілі вони погнили? Навіть в столиці вони в тому ж стані.
Приємно, що хоч якісь потуги для процвітання міста робляться.

Ольга, перестаньте хвалити місцеву владу. Вам і так все дають. Перестаньте фарбувати губи червоною помадаю, це пошло.
Цитата
Андрей
+2 #8 Андрей 09.03.2018, 23:25
Это забавно. Будем искать то, чего в Смеле нет. Нет подземных ходов. Впрочем как и туризма.
Цитата
Едуард
+4 #7 Едуард 09.03.2018, 22:59
Цитую Ольга:
Погоджуюсь з тим, що треба розвивати туризм. У нас багато цікавого є, і підземні ходи, і історична спадщина родини Бобринських. Голове поставили за ціль. А стосовно гнилих труб, хіба тільки в Смілі вони погнили? Навіть в столиці вони в тому ж стані.
Приємно, що хоч якісь потуги для процвітання міста робляться.

Потуги та процвітання міста...... Ставлю вам лайк за почуття гумору!
Повеселили! Хача насправді плакати хочеться. Туризм розвивається при наявності унікальних природно - кліматичних умов або якщо туризм у містах, то там де люди пишаються економічно - культурними досягненнями, а чим плануєте ви похвалитися? Убитим в хлам містом? Чи тим, як за 27 років розкрасти та розвалити державу, а Смілу показати, як мініатюру України?!
Цитата
Олег
+8 #6 Олег 09.03.2018, 21:50
Пан хотів сказати, що фото п`ятирічної давнини і потрібно шукати новіх входів до підземелля.
Попередня влада міста дозволила продовжити будівництво, коли забудовники натрапили на ці тунелі.
Нажаль гроші зробили свою справу.
Зараз на цьому місці красується торговий центр.( Наш Край, COMFY, Материк і т.д.).
Цитата
Виборець
+7 #5 Виборець 09.03.2018, 20:27
Цитую Кліфф:
Як це? Якщо фотографії є, то навіщо ж ходи шукати? Хто ж їх фотографував?

Погоджуюсь з Вашим коментарем. Смілянській владі залишилося тільки створити туристичну фірму "Іван Сусанін" і проводити екскурсії підземними ходами.
Цитата
Кліфф
+6 #4 Кліфф 09.03.2018, 07:08
Як це? Якщо фотографії є, то навіщо ж ходи шукати? Хто ж їх фотографував?
Цитата
Ольга
-6 #3 Ольга 08.03.2018, 23:28
Погоджуюсь з тим, що треба розвивати туризм. У нас багато цікавого є, і підземні ходи, і історична спадщина родини Бобринських. Голове поставили за ціль. А стосовно гнилих труб, хіба тільки в Смілі вони погнили? Навіть в столиці вони в тому ж стані.
Приємно, що хоч якісь потуги для процвітання міста робляться.
Цитата
Виборець
+11 #2 Виборець 08.03.2018, 20:57
Треба розвивати інфраструктуру міста, а не лізти під землю. Краще приберіть місто. Під землею нічого не видно. Хватить перетворювати людей на кротів.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Віталій Чепінога

Chepinoga

 

Про «радикальні медичні реформи»

 

 

Віталій Портніков

Портніков

 

 

Про те, яку Україну ми хочемо

 

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
18 грудня – День Сави, батька зимового Миколи

18 грудня 2018, 11:26

2018 12 18 СавиНа відміну від вчорашнього свята Варвари, сьогоднішній день Сави вважається здебільшого чоловічим.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.