Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

Завтра у Смілу приїдуть енергоаудитори з Києва

Секретар міської ради Костянтин Синьогуб розповів на нараді, що активно веде переговори про співпрацю із столичною енергоаудиторською компанією.


Це фірма, яка знаходиться при Міністерстві регіонального розвитку. Керівник цього проекту, з яким я спілкуюсь – радник відомого Льва Пархаладзе, заступника Міністра Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, - розповів Костянтин Синьогуб. - Завдання цього підприємства – провести не лише енергоаудит міста,а й аудит взагалі всієї системи: обладнання, комунікацій, мереж.

 

Завтра у Смілу приїде аудитор тепла та інженери. Вони пройдуть по всі наших ТЕЦ, оглянуть мережі, зроблять заміри і проаналізують витрати. Потім виступлять перед громадськістю і депутатами зі своїм звітом. Це серйозна фірма, відповідальна робота і велике значення для нашого міста.

 

Спеціалісти повинні не тільки зробити висновки, а й надати пропозиції та провести ці пропозиції через державні програми. Ці програми мають пройти через Міністерство регіонального розвитку. Це дуже позитивний момент для Сміли! – вважає секретар міської ради.

scroll back to top

Коментарі  

Тамара
+2 #1 Тамара 05.03.2018, 18:03
Дай Бог!!!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Правило “3-х хвилин”, яке мають виконувати всі батьки

11 грудня 2018, 17:42

2018 12 11 3 хвилиниНаталія Сиротич, практикуючий психолог, керівник Центру роботи з дітьми та молоддю “Карітасу Київ” поділилася з “Українською правдою. Життя” своїм досвідом та розповіла, як дорослим завжди знаходити спільну мову зі своїми нащадками.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.