Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

Суспільство

У Смілі розробили рекомендації для розвитку туризму

Ініціативна група розробила рекомендації для розвитку туризму в місті Сміла. Це дасть можливість для подальшого розвитку готельного бізнесу, громадського харчування, автопідприємств, сувенірного бізнесу та інших напрямків малого та середнього підприємництва, а як наслідок цього – створення нових робочих місць, збільшення надходжень в міський бюджет.
Місто Сміла спільно із Смілянським районом має багату історію від Трипілля до сьогодення, що значно збільшує шанси для успішного функціонування туристичної галузі.
Для створення привабливих туристичних маршрутів ініціативна група розпочала вивчення необхідної історичної інформації, проводить роботу щодо пошуку відповідних грантів.
На спільних зустрічах ініціативної групи були напрацьовані напрямки розвитку туризму в м.Сміла та Смілянському районі:
1) У відділі культури виконавчого комітету Смілянської міської ради передбачити штатну одиницю - фахівця з розвитку туризму;
2) Дати доручення відділу культури виконавчого комітету Смілянської міської ради розробити програму розвитку туризму в м.Сміла. врахувавши наші пропозиції;
3) В управлінні економічного розвитку виконавчого комітету Смілянської міської ради закріпити окремим наказом фахівця - відповідального за розвиток малого та середнього підприємництва в туристичній галузі.
4) Управлінню архітектури , регулювання забудови та земельних відносин міста дати доручення:
- розробити ескізний проект нового туристичного комплексу на базі будівлі ліцею;
- розробити схему (спільно із районом) розміщення туристичних об’єктівна території міста ( Додаток № 1).
5) При завершені реконструкції бульвару графа Бобринського передбачити встановлення окремих скульптур історичного змісту ( наприклад Бобринського Олексія, Софії Бобринської та ін.) в сучасному стилі на прикладі інших міст (Додаток№ 2).
6) Провести спільну зустріч з керівництвом Смілянської РДА щодо спільного розвитку туристичної галузі.
7) Створити на базі приміщення бувшого ліцею (архітектурно-історична пам’ятка) та на прилеглій до нього території туристичний комплекс, в якому будуть розміщені :
- експонати смілянського міського краєзнавчого музею в повному обсязі ( зараз виставляється тільки ¼ частина експонатів);
- музей стародавнього побуту та народних ремесел ;
- павільйони історичних епох: трипілля, козацтва, Коліївщини, другої Світової війни, украинскої революції 17-21 рр -Майдан-АТО та інше;
- приміщення для майстер – класів: випічки хліба в глиняній печі, виготовлення коліс минулих епох, виробництва саману, ткацької майстерності, стрільби із луку, тощо;
- заклад громадського харчування;
- місце для паркування туристичних автобусів.
- та інше
8) Управлінню освіти, молоді та спорту розробити програму підготовки дітей та молоді по спілкуванню та супроводу туристичних груп, провести міський конкурс на кращого гіда, які зможуть надати необхідну інформацію як на українській так і на іноземних мовах.
9) КП «МІФК» взяти на себе зобов’язання щодо пошуку інвестиційних, грантових та коштів обласного і державного бюджетів для фінансування і будівництва запланованого туристичного комплексу.
10) Додати запропоновані нами пропозиції до Програми розвитку туризму в Черкаській області на 2018-2020 роки
Члени ініціативної групи запрошують до співпраці та обговорення Проекту розвитку туризму усіх активних смілян. Із пропозиціями звертатись - до Голови громадської ради Лариси Ратійової.

scroll back to top

Коментарі  

Андрій
+2 #2 Андрій 03.03.2018, 15:37
Пропоную додати до списку - вкрити приміщення міськвиконкому шатровим куполом, щоб клоуни відчували себе, як удома. І туристів буде валом з усіх усюд потягнуться, щоб перейняти досвід та перенести його на інші "туристичні" шляхи України. Беріть, користуйтеся за перспективну підказку гроші не беру.
Цитата
Едуард
+1 #1 Едуард 03.03.2018, 10:37
Я пропоную зробити Україну і Смілу в ній, як мініатюру, об'єктом туризму для інших народів, як експонат, який буде наглядно показувати та вчити інших, як ніколи не потрібно жити. Або як потрібно жити, щоб знищити державу та черговий раз розірвати її та кинути в рабство до сусідів. Або як єдину територію в світі де живуть негри - альбіноси.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Володимир Овсійчук

овсийчук

 

Про те, що у боргах водоканалу також винна і міська влада

 

Анатолій Голуб

Голуб

Про те, що треба їхати до Гройсмана і вибивати свої гроші, щоб віддати борги Обленерго

Микола Стуженко

Стуженко1

 

Про онкозахворювання серед молоді і те, кому це вигідно 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Не відбулось засідання виконкому, бо більшість виїхала із Сміли

21 вересня 2018, 09:27

2018 09 21 виконкомВчора мало відбутися чергове засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради.


Економіка
У більшості родин офіційно працює лише одна особа

02 вересня 2018, 14:49

2018 09 02 родиниЗа даними Головного управління статистики у Черкаській області, працюючих осіб у своєму складі мають 60,5% домогосподарств Черкащини


Суспільство
Футбольний Кубок Смілянщини здобула команда «Агро-Рось» із Ташлика

18 вересня 2018, 17:49

2018 09 18 футбол316 вересня на стадіоні «Юність» відбувся розіграш чергового кубку Смілянщини на призи Всеукраїнського об'єднання «ЧЕРКАЩАНИ».


Цікаво
Сьогодні – Друга Пречиста

21 вересня 2018, 12:25

2018 09 21 Пречиста21 вересня відзначають свято Різдва Пресвятої Богородиці, або у народі "Другої Пречисти".


Афіша
Смілян запрошують на свято богатирської сили

19 вересня 2018, 14:01

2018 09 19 Етап кубкаПід час Міжнародної агропромислової виставки AGROEXPO-2018, яка пройде у Кропивницькому, стартує Етап Кубка світу зі стронгмену