Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

13 грудня 2018, 08:21

Суспільство

У Смілі на вул. Семена Палія хочуть побудувати ART Prostir для молоді

2018 03 02 простир

 

ART Prostir (Простір мистецтва) – це місце для молоді та громади, яке дасть можливість всім охочим реалізувати власні творчі амбіції, налагодити комунікацію, можливість самоосвіти і всебічного розвитку.

За задумом авторів, в одному місці має бути каворкінг (колективна робота – місце, яке об’єднає різнопланових спеціалістів для роботи над масштабним проектом на користь розвитку міста), антикафе (соціальне кафе), ІТ-студія, ART-студія, коучинг-центр та багато іншого. Такого сучасного креативного місця у Смілі та й у Черкаській області ще немає, тому представники громадської організації «Гордість нації» звернулися до міських депутатів з проханням надати в оренду на 10 років приміщення будівлі для проекту ART Prostir по вул. Семена Палія, 5, загальною площею -290 м.кв.
Представники ГО «Гордість нації» розповідали, що проект ART Prostir включає в себе курси журналістики, там також має бути репетиційна студія звукозапису, проходитимуть тренінги на різні теми, там мають розвивати сімейні цінності і підвищувати професійний рівень спеціалістів всіх напрямків, проводитимуть зустрічі з успішними особистостями…

Мета цікава і корисна для молоді. Реалізація цього проекту коштує приблизно 800 тис. грн. Автори подали цей проект на конкурс, щоб залучити державні гроші для втілення його у життя. Якщо вони виграють, то потрібне буде співфінансування і з міського бюджету.
Але не всім депутатам сподобалась ініціатива ГО «Гордість нації». Деякі міські обранці вважають, що там «вербуватимуть» молодь для якихось власних політичних цілей, вирощуватимуть «тітушок» і кишенькових бійців. Тому не всі одностайно проголосували за дозвіл оренди приміщення для цього проекту.

scroll back to top

Коментарі  

Степан
-4 #4 Степан 03.03.2018, 10:38
ФУ які ви аморальні пане Василь! триндіть собі триндіть.. у житті більше ні чого не робили! Проект вийшов на загал! а ви просто заздрісник ображений на всіх і все... До чого тут Березань!?? обоснуйте!.. А! ви просто а би побалаболити)
Цитата
Василь
+3 #3 Василь 02.03.2018, 15:29
Гордість нації скорочено "нацики" під керівництвом Рубановського Костянтина проект Березаня Ярослава Григоровича.Щоб всі розуміли приміщення по вул. Семена Палія, 5 це приміщення колишнього МРЕО в районі "Машбуд"неподалік від ресторану "Ані". Під виглядом "благої справи" Ярослав Григорович хоче дану будівлю за допомогою депутатів здати "нацикам" а потім благополучно її викупити за десять копійок. Ай маладєц.
Цитата
Олена
+3 #2 Олена 02.03.2018, 13:10
Да, красиво писати казки в нас вміють! А Космозо там буде? Якщо так, то мало грошей запросили. Хочеш вкрасти починайте " будувати" - головний девіз наших деятелів,. Тут в них політ творчої фантазії безмежний (арт- простір). Місто і країна по вуха в гімні та руїну, а вони будуть ваять шедеври. Думаю з кізяків та глини......
Цитата
Smeljanin
+2 #1 Smeljanin 02.03.2018, 12:54
Ул Семэна Палия это где?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Сьогодні – День святого Андрія Первозванного

13 грудня 2018, 12:31

2018 12 13 Андрія13 грудня християни відзначають День святого Андрія Первозванного, який є рідним братом апостола Петра. За дохристиянськими віруваннями українців, саме у цю ніч відбуваються містичні речі та дива.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.