Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

13 грудня 2018, 08:21

Суспільство

Як смілян обслуговують у міських автобусах

Сьогодні, 02.03.2018, за календарем весна, але така чудова зимова погода зранку. Сідай в автобус з гарним настроєм та їдь зі своїми думками на роботу. А ось і нарешті маршрутка № 32 (номер СА 2060 АА). Водій не забуває нагадувати пасажирам про передачу коштів за проїзд… А квитки?! Після проїзду трьох зупинок, ми нарешті «ВИГАВКАЛИ» квитки – навіть цілу стрічку (мабуть водієві по-барабану, раз стільки стьоганув). Хоча і більшості пасажирів також було по-барабану: отримав квиток чи ні, хоча одна таки «розумна» жінка знайшлася та зауважила водієві: «Та дайте вже їм квитки…» (мабуть та, яка буде через певний час перша кричати: «Чому квитки вже по 6-7 грн!!!).
При з'їзді із шляхопроводу водій ніби і культурно запитав про бажаючих вийти на зупинці «Школа-інтернат». Із задньої площадки жіночка напівголоса проговорила, ну а голос чоловіка не можна було не почути. Та мабуть, водій на мить замислився (можливо то кружляли у голові думки про велику кількість виданих квитків) та і поїхав далі… Галас в автобусі: «Водій!!! А зупинка?!»…Зупинилися, вийшли… та нічого, що трохи далі… Пару разів ще на зупинках ставали. Та добре, що трималися за поручні, а то інколи можна було б і наперед загриміти…Ну нарешті, доїхали і до центру…Як там далі, і не знаю… Сподіваюся, що всі у гарному настрої доїхали на роботу та по своїм справам…
Пасажири – сміляни! Пам'ятайте: отриманий квиток – це документ про надану Вам послугу! (і страховий документ). Кількість проданих квитків – кількість перевезених пасажирів! Це важливий показник при ФОРМУВАННІ ТАРИФУ оплати за проїзд.
Гарного нам весняного настрою та сподівань на ВИСОКУ культуру обслуговування у міських автобусах!!!

scroll back to top

Коментарі  

Микола
+2 #3 Микола 04.03.2018, 20:21
Водії автобуса Саша Саламатов ( бувший мент) завжди не дає квитка на проїзд. Ще й хамить.
Цитата
Невипадковий пасажир
+3 #2 Невипадковий пасажир 04.03.2018, 18:09
А довгі коментарі на сайті вимкнені бо багато читати смілянам думки інших смілян не варто?) Тоді доведеться коротко: 1) серед організаторів смілянських перевезень є зацікавлені в купівлі та обслуговуванні автобусів марки "ПАЗ" люди; 2) через погану організацію, погані й умови праці, тому водії не дають квитки та грубіянять; 3) організація міського маршруту №30 в такому стані як зараз, абсолютно не задовольняє потреби жителів та гостей міста
Цитата
Виборець
+5 #1 Виборець 02.03.2018, 20:15
Водії часто хамлять, обзивають нецензурними словами. А як себе поводять, коли заходить пільговик і показує посвідчення. Водії готові розірвати пільговика.
Водії взагалі знають правила дорожнього руху? Пішохіднй перехід біля крамниці "Вечірні візерунки", ніколи не стають автобуси, навіть обганяють авто, які пропускають пішоходів.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Сьогодні – День святого Андрія Первозванного

13 грудня 2018, 12:31

2018 12 13 Андрія13 грудня християни відзначають День святого Андрія Первозванного, який є рідним братом апостола Петра. За дохристиянськими віруваннями українців, саме у цю ніч відбуваються містичні речі та дива.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.