Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

13 грудня 2018, 08:21

Суспільство

У Балаклеї для слухачів Університету ІІІ віку провели годину – спогад

У Балаклеї для слухачів Університету ІІІ віку «Осіннє золото», що діє в нашому селі, пройшла година - спогад «Свідки історії бойових дій за кордоном».
Бібліотекар сільської книгозбірні Іраїда Бондаренко та завідуюча сільським музеєм, декан Університету ІІІ віку Тамара Лихолай розповіли присутнім про далекі події афганської війни, а воїни-афганці – наші односельці - Микола Панченко, Юрій Бачкала, Олег Новіцький, Павло Коваль, Сергій Мех поділилися важкими спогадами про ті події та згадали бойових побратимів.
Сільський голова Ростислав Ситнік побажав воїнам-афганцям та всім присутнім добра і злагоди в родинах та зазначив, що сільська рада щороку надає матеріальну допомогу ветеранам тієї війни. Він подякував їм за те, що доносять правду про ті далекі події, розповідаючи про них підростаючому поколінню.

 

2018 02 24 3вик1


Також сільський голова згадав Героїв Небесної Сотні, які поклали свої життя під час Революції Гідності, та тих мужніх захисників України, котрі нині боронять рідну державу на сході.
Учні загальноосвітньої школи № 2 Аня Диченкова, Крістіна Федорець, Влад Федорець, Даша Пономарчук прочитали вірші, присвячені захисникам, а учасники художньої самодіяльності Балаклеївського Будинку культури подарували всім присутнім пісні та танці.
Приємною несподіванкою став подарунок, який передала для сільського музею та бібліотеки поетеса Тетяна Шугар – Благодарна – це краєзнавча література, зокрема і книги ветерана - афганця Валерія Гогоренка, присвячені військовослужбовцям Смілянщини.

 

Лілія Маслюк, завідуюча Балаклеївською сільською бібліотекою

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Сьогодні – День святого Андрія Первозванного

13 грудня 2018, 12:31

2018 12 13 Андрія13 грудня християни відзначають День святого Андрія Первозванного, який є рідним братом апостола Петра. За дохристиянськими віруваннями українців, саме у цю ніч відбуваються містичні речі та дива.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.