Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

 купала

Стрічка новин

22 червня 2018, 17:28

Суспільство

З понеділка ПАТ «Черкасигаз» знову буде відключати опалення в Смілі

Постачання газу на газові котельні Сміли в понеділок або вівторок, можливо, буде знов вимкнуто. Про це під час учорашньої наради в облдержадміністрації повідомив керівник ПАТ «Черкасигаз» Сергій Буян. Про це інформує "Прочерк".

 

– Сміла без жодних на те підстав відбирає газ із труби. Теплова генерація міста Сміли з 1 січня цього року не закупила жодного кубометра газу. Вони взяли більше 3,5 мільйонів кубів – і за жодний із них не заплатили. З цим і пов’язані всі ці відключення, – сказав Сергій Буян. – У реєстрі боржників у нас перший – ПАТ «Азот», який намагається виплатити заборгованість, укладає з нами домовленості тощо. А другий боржник – це Сміла, яка до січня спожила газу на 73 мільйони гривень, і зараз нам «Укртрансгаз» уже виставив рахунок на десь 30 мільйонів гривень за січень. Смілянські теплогенерації не взяли на себе сміливість навіть підписати акт, що вони спожили цей газ. Це призведе до імовірного їх відключення в понеділок-вівторок.

scroll back to top

Коментарі  

Тамара
+4 #3 Тамара 26.02.2018, 15:14
А чи є розум у Коваленка взагалі???
Якщо він сам визнавав, що у законодавстві він нічого не тямить)))
Його фішка -це перепади настрою на робочому місці(грубості, матюки на працівників і все).
Цитата
євген
+9 #2 євген 24.02.2018, 21:22
з перших днів роботи "супер директора" Коваленка я казав, що толку не буде. борги як росли так і будуть рости. всі його потуги для погашення боргів не що інше як просто мишина возня. з перших днів він бачив шлях для погашення боргів у тому, щоб підняти тариф... замість того аби модернізувати базу, закупити насоси, які менше споживають електроенергії, подавати позови до боржників то кращий вихід Коваленко бачив лише в тому, щоб піднімати тариф. на більше розуму не вистачає ?
Цитата
Олена
+7 #1 Олена 24.02.2018, 12:15
Та коли вже нарешті закінчиться цей безлад у нашому місті!!Кожен, хто при владі, намагається витягнуть у багостаждального бюджети Сміли ще останні гроши!! Тепло, вода і знов тепло..!! Та врешті решт це коли небудь закінчиться? Чому Синьгуб намагається з останніх сил зробити дійсно корисне для містян, але получається все навпаки??? Чи ми такі прокляті чи дурні?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 05 04 ани

Дійові особи

Володимир Ховайба

Ховайба

 

Про перші кроки об’єднаної громади

 

Юрій Ткаченко

ткаченко1

 

Про відпочинок і оздоровлення дітей на Черкащині

 

Олексій Цибко

цибко 

Про прозорість влади та новий стиль керування містом

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міський голова розпускає виконком

26 травня 2018, 14:55

2018 05 26 виконкомНа офіційному сайті Смілянської міської ради з'явився ПРОЕКТ рішення "Про розпуск виконавчого комітету".


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
Олексій Цибко розповів, що зробив за два місяці на посаді мера

01 червня 2018, 11:27

2018 06 01 цибкоПомітно, що міський голова Олексій Цибко постійно рахує свої дні на посаді міського голови.


Цікаво
Пройдіться Києвом минулого століття

23 червня 2018, 17:26

2018 06 22 КиївБудні нашої столиці у 1950-тих роках.


Афіша
7 липня у Самгородку святкуватимуть Івана Купала

13 червня 2018, 10:46

купала1У суботу, 7 липня, у Самгородку традиційно святкуватимуть Івана Купала.