Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

13 грудня 2018, 08:21

Суспільство

З понеділка ПАТ «Черкасигаз» знову буде відключати опалення в Смілі

Постачання газу на газові котельні Сміли в понеділок або вівторок, можливо, буде знов вимкнуто. Про це під час учорашньої наради в облдержадміністрації повідомив керівник ПАТ «Черкасигаз» Сергій Буян. Про це інформує "Прочерк".

 

– Сміла без жодних на те підстав відбирає газ із труби. Теплова генерація міста Сміли з 1 січня цього року не закупила жодного кубометра газу. Вони взяли більше 3,5 мільйонів кубів – і за жодний із них не заплатили. З цим і пов’язані всі ці відключення, – сказав Сергій Буян. – У реєстрі боржників у нас перший – ПАТ «Азот», який намагається виплатити заборгованість, укладає з нами домовленості тощо. А другий боржник – це Сміла, яка до січня спожила газу на 73 мільйони гривень, і зараз нам «Укртрансгаз» уже виставив рахунок на десь 30 мільйонів гривень за січень. Смілянські теплогенерації не взяли на себе сміливість навіть підписати акт, що вони спожили цей газ. Це призведе до імовірного їх відключення в понеділок-вівторок.

scroll back to top

Коментарі  

Тамара
+4 #3 Тамара 26.02.2018, 15:14
А чи є розум у Коваленка взагалі???
Якщо він сам визнавав, що у законодавстві він нічого не тямить)))
Його фішка -це перепади настрою на робочому місці(грубості, матюки на працівників і все).
Цитата
євген
+9 #2 євген 24.02.2018, 21:22
з перших днів роботи "супер директора" Коваленка я казав, що толку не буде. борги як росли так і будуть рости. всі його потуги для погашення боргів не що інше як просто мишина возня. з перших днів він бачив шлях для погашення боргів у тому, щоб підняти тариф... замість того аби модернізувати базу, закупити насоси, які менше споживають електроенергії, подавати позови до боржників то кращий вихід Коваленко бачив лише в тому, щоб піднімати тариф. на більше розуму не вистачає ?
Цитата
Олена
+7 #1 Олена 24.02.2018, 12:15
Та коли вже нарешті закінчиться цей безлад у нашому місті!!Кожен, хто при владі, намагається витягнуть у багостаждального бюджети Сміли ще останні гроши!! Тепло, вода і знов тепло..!! Та врешті решт це коли небудь закінчиться? Чому Синьгуб намагається з останніх сил зробити дійсно корисне для містян, але получається все навпаки??? Чи ми такі прокляті чи дурні?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Сьогодні – День святого Андрія Первозванного

13 грудня 2018, 12:31

2018 12 13 Андрія13 грудня християни відзначають День святого Андрія Первозванного, який є рідним братом апостола Петра. За дохристиянськими віруваннями українців, саме у цю ніч відбуваються містичні речі та дива.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.