Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

13 грудня 2018, 08:21

Суспільство

У населених пунктах району пройдуть просвітницькі заходи «Я маю право»

У першому півріччі цього року у населених пунктах нашого району пройдуть просвітницькі заходи «Я маю право» – 4 квітня у Ротмістрівці, 18 квітня – у Великій Яблунівці, а 13 червня – у Носачеві.
Про це «Сміла.ua» повідомили в обласному управлінні юстиції.
Як розповідають фахівці управління, завдяки проекту Міністерства юстиції «Я маю право» сміляни зможуть безоплатно отримати відповіді на свої запитання, зокрема, як подати позовну заяву чи скаргу, домогтися виплати аліментів, захистити свій бізнес чи права орендодавця земельного паю, тощо.
За словами заступника начальника територіального управління юстиції у Черкаській області Євгена Спєвакова, оскільки наші громадяни мають велику потребу в безоплатній юридичній допомозі, тож 2018 рік Указом Президента України оголошено роком реалізації право-просвітницького проекту «Я маю право!». У рамках цього проекту працівники Головного територіального управління юстиції у Черкаській області та його територіальних підрозділів проведуть правопросвітницькі заходи та виїзні консультації в населених пунктах області (графік їх проведення розміщено на сайті управління http://uprav.ck.minjust.gov.ua/).
Крім того, за консультацією з питань державної реєстрації, роботи виконавчої служби, банкрутства, нотаріату, щодо звернень до Європейського суду з прав людини та інших правових питань, можна звернутися до Громадської приймальні Головного територіального управління юстиції, що знаходиться в приміщенні Черкаської облдержадміністрації за адресою: бульвар Шевченка, 185, 2 поверх, каб.239. Приймальня працює у вівторок та четвер з 10.00 до 13.00 та з 14.00 до 16.00. Довідки за телефонами: 33 00 29, 54 45 27, 54 20 64, 33 00 27.
Така ж робота проводиться і працівниками Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Черкаській області та підпорядкованих йому центрів і бюро. Незахищеним категоріям громадян тут допомагають скласти необхідні документи процесуального характеру та забезпечують представництво їхніх інтересів у судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування чи перед іншими особами. Послуги юристів та адвокатів оплачує держава.
Право на безоплатну вторинну правову допомогу мають: ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (у тому числі й учасники АТО), люди з інвалідністю, переселенці та особи, які претендують на отримання статусу внутрішньо переміщеної особи, біженці, діти, малозабезпечені громадяни, дохід яких не перевищує двох прожиткових мінімумів та особи, які постраждали від домашнього насилля.
Місцевий центр безоплатної вторинної правової допомоги розташований у Смілі по вул. Соборній, 96-а.
Детальнішу інформацію про безоплатну вторинну правову допомогу можна дізнатися на сайті регіонального центру ( http://cherkasy.legalaid.gov.ua/ua/ ) або зателефонувавши за номером 0 800 213 103 в єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги в Україні, який працює цілодобово.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Сьогодні – День святого Андрія Первозванного

13 грудня 2018, 12:31

2018 12 13 Андрія13 грудня християни відзначають День святого Андрія Первозванного, який є рідним братом апостола Петра. За дохристиянськими віруваннями українців, саме у цю ніч відбуваються містичні речі та дива.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.