Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

Члени виконкому вимагають звіти про преміювання працівників міської ради

21 лютого, на робочій нараді за участю членів виконавчого комітету, активіст Ілля Сободяник підняв питання про преміювання посадових осіб. Він запропонував докладно розглянути цю проблему, запровадити щомісячний звіт керівників відділів і управлінь про свою роботу перед громадою Сміли. Та лише у разі відмінної оцінки роботи та здобуття наддосягнень у професійній сфері давати службовцям якісь премії. Він наголосив, що премію мають виплачувати за особливі досягнення, а не просто так. Також необхідно перевірити кількість штатних працівників у відділах, можливо, декого треба скоротити.
Проте раціональну пропозицію Іллі Слободяника просто «забалакали». Присутні почали висловлювати свої міркування на цю тему, філософствувати, ділитись досвідом, тому ніякого конкретного рішення з цього питання так і не було прийнято.

 

2018 02 22 політік2


Секретар міської ради Костянтин Синьогуб завив, що він проти звітів службовців, тому що це довго і ніхто їх слухати не буде. І немає кому давати оцінку роботі посадовців – мовляв, це повинні оцінювати професіонали. Насправді люди не розуміють, як багато обов’язків і роботи мають працівники міської ради, тому смілянам здається, що вони нічого не роблять. Скорочувати немає кого, бо всі потрібні. А наддосягнення і додаткова робота для службовців скоро з’явиться: незабаром працівники міської ради моніторитимуть пасажирські перевезення, потім проводитимуть аудит і облік гаражів, приміщень, різних об’єктів… Словом, у секретаря міської ради багато планів і завдань для смілянських посадовців, тож у них скоро збільшиться об’єм роботи. 

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Віталій Чепінога

Chepinoga

 

Про «радикальні медичні реформи»

 

 

Віталій Портніков

Портніков

 

 

Про те, яку Україну ми хочемо

 

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
18 грудня – День Сави, батька зимового Миколи

18 грудня 2018, 11:26

2018 12 18 СавиНа відміну від вчорашнього свята Варвари, сьогоднішній день Сави вважається здебільшого чоловічим.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.