Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

13 грудня 2018, 08:21

Суспільство

Секретар міської ради має стратегії розвитку Сміли, але не хоче їх озвучувати

Зараз у Смілі накопичилось багато проблем. Маємо проблеми з теплопостачанням, водопостачанням, ремонтом доріг, високими комунальними тарифами, нестачею коштів і т.д. Проблемні питання наростають і накопичуються, мов снігова куля. Не встигають вирішити одні, як відразу з’являються інші. І ніхто не знає, що робити і що буде далі. Ці питання не можуть не хвилювати депутатів і членів виконкому міської ради. Вони запитали у секретаря, чи є якась стратегія розвитку Сміли.

 

2018 02 22 стратегия


Костянтин Синьогуб відповів, що у нього є ряд стратегій і з ремонту доріг, і щодо водопостачання та інших проблем. Що цього року планується капітальний ремонт 80% доріг Сміли, при цьому будуть відходити від ямкового ремонту. Нібито планується співфінансування ремонту доріг разом із обласним та районним бюджетом. Що він постійно їздить у Київ, спілкується там про ремонт доріг державного значення, проводить багато зустрічей... Але говорити якісь конкретні дані поки що не хоче, тому що до кінця все не з’ясоване. Тож наперед не хоче озвучувати результати перемовин.
Також Сміла буде брати участь у кількох грантах, щоб виграти кошти на ремонт доріг та інші проекти. Тепер у Смілі у КП «МІФК» новий керівник – Валентина Далібожак. Костянтин Синьогуб дав їй доручення шукати інвесторів і гранти з питань переробки сміття і водопостачання.
Також у Смілі проведуть енергоаудит. Це будуть два державні аудитора, дві державні структури. І між ними міська влада буде вибирати, хто надасть кращу стратегію, вигіднішу програму і пропозицію для нашого міста.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Сьогодні – День святого Андрія Первозванного

13 грудня 2018, 12:31

2018 12 13 Андрія13 грудня християни відзначають День святого Андрія Первозванного, який є рідним братом апостола Петра. За дохристиянськими віруваннями українців, саме у цю ніч відбуваються містичні речі та дива.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.