Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

Стрічка новин

Суспільство

На засіданні виконкому говорили про тарифи, опалення і виходи з кризи

2018 02 09 виконком

 

Під час вчорашнього засідання члени виконкому плідно попрацювали. Спочатку розглянули 13 протокольних доручень із попереднього засідання, а потім 20 питань порядку денного. Обговорювали питання про потребу підняття тарифів і модернізацію КП «Вод Гео», про теплопостачання, стан доріг, облік комунального майна, малих архітектурних форм, тимчасових споруд, перевірку діяльності комунальних підприємств, роботу місцевих підприємців та багато іншого.


Секретар міської ради Костянтин Синьогуб розповів про поки що невтішну ситуацію в місті, про налагодження співпраці з народним депутатом Сергієм Рудиком, його допомогу Смілі і про те, що разом з ним збирається знову їхати у Київ і вирішувати комунальні проблеми смілян. Секретар міської ради повідомив, що з 1 лютого у Смілі запрацювало КП «Смілакомунтеплоенерго». Проте у Енергоінвеста не вистачило грошей, щоб заплатити за електроенергію, що подавалась на котельні. Борг складає майже 2 млн грн.

 

Також треба заплатити новому трейдеру більше 20 млн за газ у січні. Тож паралельно шукають нових трейдерів, які б постачали більш дешевий газ. А ще треба виплачувати працівникам КП «Смілакомунтеплоенерго» зарплату, оплачувати інші витрати…. Це все додаткові кошти, які не зможе покрити оплата населенням за тепло, тому Сміла знову отримує збитки і має борги. Влада міркує, як вийти з цієї ситуації. Ведуться перемовини про те, щоб поки вирішуються ці питання, у Смілі хоча б не відключали котельні і в оселях смілян було тепло.


На наступних засіданнях збираються переглядати тарифи на послуги з теплопостачання КП "Смілакомунтеплоенерго" та ТОВ "Смілаенергoпромтранс". Заплановано проведення спільного засідання членів виконавчого комітету разом із тарифною комісією.

 

Слушною була думка члена виконкому Анатолія Терещенка про те, що у Смілі немає послідовності передачі і роботи влади. Він уже працював у виконкомі кілька років тому, тому бачить, що ряд тих самих нерозв’язаних проблем вже стояв перед попереднім виконкомом і тою владою. Попередники також обліковували майно, планували модернізувати системи, міркували над зменшенням тарифів, розробляли плани дій і шукали шляхи виходів. Але їхні напрацювання відкидалися черговою новою владою і нові люди знову шукають відповіді на ті ж самі проблеми.

 

Кожна нова влада все починає з нуля і так іде по колу. Тому що немає єдиної стратегії розвитку міста, розробленої в інтересах смілян, та яка б не залежала від зміни керівництва.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 05 04 ани

Дійові особи

Валерій Данилевський

Данилевський

 

Про необхідність гарантування безпеки під час проведення шкільних заходів

 

Анатолій Терещенко

Терещенко

 

Про перейменування вулиць у Смілі, патріотизм і героїв

 

Юрій Ткаченко

ткаченко1

 

Про ремонт дороги у Смілі і дисциплінарні стягнення

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На виконкомі з великим скандалом проголосували за підвищений тариф на воду, але загроза страйку КП «ВодГео» залишається

12 квітня 2018, 21:03

2018 04 12 виконком1Сьогодні був дуже скандальний і насичений виконком, який тривав 5 годин без перерви.


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
ВО «ЧЕРКАЩАНИ» та ФОП Лисенко возили хор ветеранів у Кропивницький на екскурсію

11 травня 2018, 09:20

2018 05 11 ветерани30 квітня учасники хору ветеранів війни і праці міського будинку культури їздили у місто Кропивницький на екскурсію.


Цікаво
Сьогодні – День святого Миколая Чудотворця

22 травня 2018, 11:10

2018 05 22 МикколайСьогодні, 22 травня, відзначається як день перенесення мощей святого Миколая Чудотворця, в народі ж кажуть - літнього Миколи.


Афіша