Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

Суспільство

На засіданні виконкому говорили про тарифи, опалення і виходи з кризи

2018 02 09 виконком

 

Під час вчорашнього засідання члени виконкому плідно попрацювали. Спочатку розглянули 13 протокольних доручень із попереднього засідання, а потім 20 питань порядку денного. Обговорювали питання про потребу підняття тарифів і модернізацію КП «Вод Гео», про теплопостачання, стан доріг, облік комунального майна, малих архітектурних форм, тимчасових споруд, перевірку діяльності комунальних підприємств, роботу місцевих підприємців та багато іншого.


Секретар міської ради Костянтин Синьогуб розповів про поки що невтішну ситуацію в місті, про налагодження співпраці з народним депутатом Сергієм Рудиком, його допомогу Смілі і про те, що разом з ним збирається знову їхати у Київ і вирішувати комунальні проблеми смілян. Секретар міської ради повідомив, що з 1 лютого у Смілі запрацювало КП «Смілакомунтеплоенерго». Проте у Енергоінвеста не вистачило грошей, щоб заплатити за електроенергію, що подавалась на котельні. Борг складає майже 2 млн грн.

 

Також треба заплатити новому трейдеру більше 20 млн за газ у січні. Тож паралельно шукають нових трейдерів, які б постачали більш дешевий газ. А ще треба виплачувати працівникам КП «Смілакомунтеплоенерго» зарплату, оплачувати інші витрати…. Це все додаткові кошти, які не зможе покрити оплата населенням за тепло, тому Сміла знову отримує збитки і має борги. Влада міркує, як вийти з цієї ситуації. Ведуться перемовини про те, щоб поки вирішуються ці питання, у Смілі хоча б не відключали котельні і в оселях смілян було тепло.


На наступних засіданнях збираються переглядати тарифи на послуги з теплопостачання КП "Смілакомунтеплоенерго" та ТОВ "Смілаенергoпромтранс". Заплановано проведення спільного засідання членів виконавчого комітету разом із тарифною комісією.

 

Слушною була думка члена виконкому Анатолія Терещенка про те, що у Смілі немає послідовності передачі і роботи влади. Він уже працював у виконкомі кілька років тому, тому бачить, що ряд тих самих нерозв’язаних проблем вже стояв перед попереднім виконкомом і тою владою. Попередники також обліковували майно, планували модернізувати системи, міркували над зменшенням тарифів, розробляли плани дій і шукали шляхи виходів. Але їхні напрацювання відкидалися черговою новою владою і нові люди знову шукають відповіді на ті ж самі проблеми.

 

Кожна нова влада все починає з нуля і так іде по колу. Тому що немає єдиної стратегії розвитку міста, розробленої в інтересах смілян, та яка б не залежала від зміни керівництва.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Зоя Казанжі

Kazanshi

 

Про громадських активістів

 

 

Володимир Бердецький

Бердецький

 

 

Про те, що у Смілі досі немає ціни на тепло

 

Микола Стуженко

Стуженко1

 

Про зарплату працівникам СМСЧ№14 та нараду з Уляною Супрун

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Не відбулось засідання виконкому, бо більшість виїхала із Сміли

21 вересня 2018, 09:27

2018 09 21 виконкомВчора мало відбутися чергове засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради.


Економіка
У більшості родин офіційно працює лише одна особа

02 вересня 2018, 14:49

2018 09 02 родиниЗа даними Головного управління статистики у Черкаській області, працюючих осіб у своєму складі мають 60,5% домогосподарств Черкащини


Суспільство
Футбольний Кубок Смілянщини здобула команда «Агро-Рось» із Ташлика

18 вересня 2018, 17:49

2018 09 18 футбол316 вересня на стадіоні «Юність» відбувся розіграш чергового кубку Смілянщини на призи Всеукраїнського об'єднання «ЧЕРКАЩАНИ».


Цікаво
Сьогодні – Свята Покрова

14 жовтня 2018, 10:33

2018 10 14 Pokrova14 жовтня відзначається одне з найбільш шанованих свят в Україні - свято Покрови Пресвятої Богородиці.


Афіша
Смілян запрошують на свято богатирської сили

19 вересня 2018, 14:01

2018 09 19 Етап кубкаПід час Міжнародної агропромислової виставки AGROEXPO-2018, яка пройде у Кропивницькому, стартує Етап Кубка світу зі стронгмену