Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

Суспільство

Народні аматорські колективи Сміли знову підтвердили свої звання

Вчора у працівників культури нашого міста була дуже важлива і відповідальна подія – захист та підтвердження свого звання. Періодично Обласне управління культури та науково-методичний центр культури і мистецтва проводять захисти звань народних аматорських колективів.


- У Смілі успішно працюють 11 народних колективів. Серед них - один зразковий – це «Сміляночка», який працює при дитячій школі мистецтв. Два колективи у нас діють при будинку культури ім.Шевченка – це хор ветеранів «Гвоздика» і народний аматорський хореографічний колектив «Роксолана». У міському будинку культури – колективи «Заграва», хор ветеранів, два вокальні ансамблі «Колорит» і «Барви», два танцювальні колективи «Надія» і «Діамант», а також театральний колектив «Театр малих форм» – вони всі народні аматорські, - розповідає заввідділом клубних форм роботи МБК Людмила Гоменюк кореспондентові Сміла.UA. – Оцінювати роботу колективів приїхало високоповажне журі. Всі судді - з обласного науково-методичного центру та з обласного управління культури. Вони дивляться, якщо дійсно колектив відповідає усі необхідним параметрам – то підтверджується його звання і колектив працює наступні три роки.

 

2018 02 07 ансамбль1

 

2018 02 07 ансамбль


Подібні перевірки проходять кожні 3 роки. Буває і рідше, якщо колектив їздить на різні фестивалі й конкурси, тоді йому підтверджують звання автоматично. Але оскільки нині смілянська культура має слабке фінансування, зараз наші колективи не виїзні.

 

- Підтвердження звання - це дуже важливий захід, тому що від нього залежить зарплата багатьох працівників культури. У нас всі працівники досвідчені, мають вищі освіти. Колективами управляють талановиті керівники. Зокрема, Діна Іванівна Осадча працює у культурі майже 50 років, має звання Заслужений працівник культури України, завжди займали високі посади. А зараз вона керівник хору ветеранів війни і праці, чи не єдиному хорі, у якому досі співає справжній ветеран Другої Світової війни - Григорій Мефодійович Колісник, хоча йому вже під 90 років,- з любов’ю та захопленням говорить заввідділом клубних форм роботи МБК Людмила Гоменюк. – Хочеться подякувати усім керівникам та творчим колективам Сміли за роботу і за те, що вони завжди гідно представляють наше місто.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Віктор Овчаренко

Овчаренко3 4

 

Про те, що Смілу змусили взяти на баланс і ремонтувати державні дороги 

Володимир Овсійчук

овсийчук

 

Про борги водоканалу перед Обленерго та підняття тарифу

 

Зоя Казанжі

Kazanshi

 

Про громадських активістів

 

 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Позачергову сесію, проведену депутатом Примаком, вважають нелегітимною

17 жовтня 2018, 14:30

2018 10 17 владаУ міській раді відчувається розкол влади на два табори


Економіка
Фахівці визначили, у чому інвестиційна привабливість Сміли

01 жовтня 2018, 14:20

2018 10 01 приваблНа Громадській раді обговорювали актуальне питання - розвиток Сміли через її інвестиційну привабливість.


Суспільство
У Смілу приїжджали дві компанії, які хочуть професійно озеленювати наше місто

19 жовтня 2018, 13:35

2018 10 19 зеленьНа черговій нараді з ЖКГ говорили про те, що минулого тижня у Смілу приїжджали дві черкаські фірми, які хотіли б зайнятись озелененням Сміли.


Цікаво
Ветеран АТО Сергій Бондар виготовляє «живі» ляльки

19 жовтня 2018, 17:45

2018 10 19 лялькаВетеран АТО, колишній танкіст Сергій Бондар, який живе у Києві, навчився виготовляти «живі» ляльки.


Афіша
На вихідні у Смілі відбудется фінал кубку України з мотокросу

19 жовтня 2018, 12:56

2018 10 19 афиша20 та 21 жовтня об 11.00 на стадіоні РПЗ пройдуть змагання мотокросу