Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

17-01-2019
Терміново! Щойно відбувся брифінг про тарифи на тепло та проблеми теплопостачання у Смілі (відео)

17 січня у малій залі Будинку рад відбувся брифінг, на якому заступник голови Олександр Риджаніч

Читати далі...

Суспільство

Народні аматорські колективи Сміли знову підтвердили свої звання

Вчора у працівників культури нашого міста була дуже важлива і відповідальна подія – захист та підтвердження свого звання. Періодично Обласне управління культури та науково-методичний центр культури і мистецтва проводять захисти звань народних аматорських колективів.


- У Смілі успішно працюють 11 народних колективів. Серед них - один зразковий – це «Сміляночка», який працює при дитячій школі мистецтв. Два колективи у нас діють при будинку культури ім.Шевченка – це хор ветеранів «Гвоздика» і народний аматорський хореографічний колектив «Роксолана». У міському будинку культури – колективи «Заграва», хор ветеранів, два вокальні ансамблі «Колорит» і «Барви», два танцювальні колективи «Надія» і «Діамант», а також театральний колектив «Театр малих форм» – вони всі народні аматорські, - розповідає заввідділом клубних форм роботи МБК Людмила Гоменюк кореспондентові Сміла.UA. – Оцінювати роботу колективів приїхало високоповажне журі. Всі судді - з обласного науково-методичного центру та з обласного управління культури. Вони дивляться, якщо дійсно колектив відповідає усі необхідним параметрам – то підтверджується його звання і колектив працює наступні три роки.

 

2018 02 07 ансамбль1

 

2018 02 07 ансамбль


Подібні перевірки проходять кожні 3 роки. Буває і рідше, якщо колектив їздить на різні фестивалі й конкурси, тоді йому підтверджують звання автоматично. Але оскільки нині смілянська культура має слабке фінансування, зараз наші колективи не виїзні.

 

- Підтвердження звання - це дуже важливий захід, тому що від нього залежить зарплата багатьох працівників культури. У нас всі працівники досвідчені, мають вищі освіти. Колективами управляють талановиті керівники. Зокрема, Діна Іванівна Осадча працює у культурі майже 50 років, має звання Заслужений працівник культури України, завжди займали високі посади. А зараз вона керівник хору ветеранів війни і праці, чи не єдиному хорі, у якому досі співає справжній ветеран Другої Світової війни - Григорій Мефодійович Колісник, хоча йому вже під 90 років,- з любов’ю та захопленням говорить заввідділом клубних форм роботи МБК Людмила Гоменюк. – Хочеться подякувати усім керівникам та творчим колективам Сміли за роботу і за те, що вони завжди гідно представляють наше місто.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Тетяна Бойко

boyko1

 

Про те, як у Смілі викликали аварійну бригаду

 

Андрій Черничко

Chernichko

 

Про збір допомоги для дитячого відділення лікарні імені Павлова

 

Сергій Мошенський

Moshenskiy

 

Про важкі «роздуми» від Ротмістрівської лікарні

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На сесії райради говорили про розбиті дороги

26 грудня 2018, 09:29

2018 12 26 радаВідбулася 45 сесія районної ради, у порядку денному якої було 45 питань.


Економіка
Допомога на дітей: скільки отримають батьки у 2019-му

13 січня 2019, 12:55

2019 01 13 допомогаУ 2019 році при народженні дитини батьки отримуватимуть 41 280 грн. Сума не залежить від кількості дітей і виплачуватиметься протягом трьох років.


Суспільство
Менінгокок убив хлопчика і нажахав його рідних

17 січня 2019, 16:35

2019 01 17 Менінгокок

На Різдво цього року у сім’ї на Черкащині сталося велике горе: від страшного інфекційного захворювання помер Олексій Чубенко, якому було лише 2 роки і 4 місяці.


Цікаво
У вишивці закодоване ваше ім’я

17 січня 2019, 17:25

2019 01 17 вишивказаголовок11

 

Українська вишивка сприймається тільки як декоративний елемент, але для наших предків вона мала велике значення. Вони могли буквально “читати” вишивку як книги, тому що кожен символ в орнаменті має своє значення.


Афіша
12 січня на «Авангарді» проведуть обласний Чемпіонат з футзалу для ветеранів

11 січня 2019, 14:35

2019 01 11 футзал12 січня у Смілі на стадіоні «Авангард» відбудуться зустрічі команд Чемпіонату Черкаської області з футзалу у віковій групі ветерани 40+.