Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

Стрічка новин

Суспільство

Народні аматорські колективи Сміли знову підтвердили свої звання

Вчора у працівників культури нашого міста була дуже важлива і відповідальна подія – захист та підтвердження свого звання. Періодично Обласне управління культури та науково-методичний центр культури і мистецтва проводять захисти звань народних аматорських колективів.


- У Смілі успішно працюють 11 народних колективів. Серед них - один зразковий – це «Сміляночка», який працює при дитячій школі мистецтв. Два колективи у нас діють при будинку культури ім.Шевченка – це хор ветеранів «Гвоздика» і народний аматорський хореографічний колектив «Роксолана». У міському будинку культури – колективи «Заграва», хор ветеранів, два вокальні ансамблі «Колорит» і «Барви», два танцювальні колективи «Надія» і «Діамант», а також театральний колектив «Театр малих форм» – вони всі народні аматорські, - розповідає заввідділом клубних форм роботи МБК Людмила Гоменюк кореспондентові Сміла.UA. – Оцінювати роботу колективів приїхало високоповажне журі. Всі судді - з обласного науково-методичного центру та з обласного управління культури. Вони дивляться, якщо дійсно колектив відповідає усі необхідним параметрам – то підтверджується його звання і колектив працює наступні три роки.

 

2018 02 07 ансамбль1

 

2018 02 07 ансамбль


Подібні перевірки проходять кожні 3 роки. Буває і рідше, якщо колектив їздить на різні фестивалі й конкурси, тоді йому підтверджують звання автоматично. Але оскільки нині смілянська культура має слабке фінансування, зараз наші колективи не виїзні.

 

- Підтвердження звання - це дуже важливий захід, тому що від нього залежить зарплата багатьох працівників культури. У нас всі працівники досвідчені, мають вищі освіти. Колективами управляють талановиті керівники. Зокрема, Діна Іванівна Осадча працює у культурі майже 50 років, має звання Заслужений працівник культури України, завжди займали високі посади. А зараз вона керівник хору ветеранів війни і праці, чи не єдиному хорі, у якому досі співає справжній ветеран Другої Світової війни - Григорій Мефодійович Колісник, хоча йому вже під 90 років,- з любов’ю та захопленням говорить заввідділом клубних форм роботи МБК Людмила Гоменюк. – Хочеться подякувати усім керівникам та творчим колективам Сміли за роботу і за те, що вони завжди гідно представляють наше місто.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 05 04 ани

Дійові особи

Валерій Данилевський

Данилевський

 

Про нагородження переможців ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

 

Юрій Ткаченко

ткаченко1

 

Про ремонт дороги у Смілі і дисциплінарні стягнення

 

Віталій Федун

Федун

 

Про те, що головна проблема КП «ВодГео» - великі втрати води

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На виконкомі з великим скандалом проголосували за підвищений тариф на воду, але загроза страйку КП «ВодГео» залишається

12 квітня 2018, 21:03

2018 04 12 виконком1Сьогодні був дуже скандальний і насичений виконком, який тривав 5 годин без перерви.


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
ВО «ЧЕРКАЩАНИ» та ФОП Лисенко возили хор ветеранів у Кропивницький на екскурсію

11 травня 2018, 09:20

2018 05 11 ветерани30 квітня учасники хору ветеранів війни і праці міського будинку культури їздили у місто Кропивницький на екскурсію.


Цікаво
Сьогодні – День святого Миколая Чудотворця

22 травня 2018, 11:10

2018 05 22 МикколайСьогодні, 22 травня, відзначається як день перенесення мощей святого Миколая Чудотворця, в народі ж кажуть - літнього Миколи.


Афіша