Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

Суспільство

Смілянські дороги непридатні для пересування (відео)

Стан смілянських автошляхів після відлиги погіршився. Наразі про ремонт, навіть частковий, не йдеться, повідомляє "Антена".
У міської влади інші проблеми - відсутність теплопостачання у місті.

 

scroll back to top

Коментарі  

євген
+4 #3 євген 01.02.2018, 19:04
та нашу владу хоч проклинай хоч матом крий. їм як соловью. їх проклинають, а вони посміхаються та каву пьють. до того часу поки на сесію не прийдуть водії та не набьють по голові запчастинами, які по їх вині доводиться замінювати, то толку не буде. єдиний вихід для цих клоунів це саморозпуск. накерувались вже......
Цитата
Олег
+7 #2 Олег 01.02.2018, 16:30
Ну, що будемо писати при вїзді в Смілу на першому бігборді - Ласкаво просимо в АД?!
Цитата
Стас
+10 #1 Стас 01.02.2018, 16:26
Глибоко шановна,як у нашому місті ями -''влада''.ви догрались!!!!!!!! Автомобілісти вас прокляли!!!!!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Сергій Цаподой

2018 02 15 Цаподой

 

 

Про купівлю сміттєвозів

  

Юрій Медведенко

Медведенко

 

Чого від влади очікує активна громадськість Сміли!?

Юлія Фомічова

Фомічова3

 

Про поїздку небезпечною маршруткою

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Смілянські депутати обрали секретаря міської ради – ним став податківець Костянтин Синьогуб

20 листопада 2017, 15:52

2017 11 20 сесСьогодні відбулось чергове 55-те засідання сесії Смілянської міської ради сьомого скликання.


Економіка
Нарахування «зимової» субсидії

18 жовтня 2017, 16:33

2017 10 17 субсВ Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії. У жовтні управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон


Суспільство
13-річна школярка-сирота зі сміли негайно потребує допомоги

18 листопада 2017, 10:57

2017 11 18 допомогаСмілянці Каріні Сігуновій тільки-но виповнилося 13 років, але випробування, яке підготувало їй життя занадто тяжка ноша для маленької дівчинки


Цікаво
Цукор також підвищує кров’яний тиск.

17 лютого 2018, 20:23

2018 02 17 цукорА ви знаєте, що цукор підвищує тиск сильніше навіть, ніж сіль?


Афіша
Творча зустріч Андрія Кокотюхи з черкащанами – 7 грудня

22 листопада 2017, 18:30

2017 11 22 КокотюхаУсім, хто захоплюється творчістю українського письменника та сценариста Андрія Кокотюхи, повідомляємо, що на 7 грудня запланована його зустріч з читачами у Черкасах