Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

Смілянські дороги непридатні для пересування (відео)

Стан смілянських автошляхів після відлиги погіршився. Наразі про ремонт, навіть частковий, не йдеться, повідомляє "Антена".
У міської влади інші проблеми - відсутність теплопостачання у місті.

 

scroll back to top

Коментарі  

євген
+4 #3 євген 01.02.2018, 19:04
та нашу владу хоч проклинай хоч матом крий. їм як соловью. їх проклинають, а вони посміхаються та каву пьють. до того часу поки на сесію не прийдуть водії та не набьють по голові запчастинами, які по їх вині доводиться замінювати, то толку не буде. єдиний вихід для цих клоунів це саморозпуск. накерувались вже......
Цитата
Олег
+7 #2 Олег 01.02.2018, 16:30
Ну, що будемо писати при вїзді в Смілу на першому бігборді - Ласкаво просимо в АД?!
Цитата
Стас
+10 #1 Стас 01.02.2018, 16:26
Глибоко шановна,як у нашому місті ями -''влада''.ви догрались!!!!!!!! Автомобілісти вас прокляли!!!!!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Тетяна Бойко

boyko1

 

Про те, як у Смілі викликали аварійну бригаду

 

Андрій Черничко

Chernichko

 

Про збір допомоги для дитячого відділення лікарні імені Павлова

 

Сергій Мошенський

Moshenskiy

 

Про важкі «роздуми» від Ротмістрівської лікарні

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На сесії райради говорили про розбиті дороги

26 грудня 2018, 09:29

2018 12 26 радаВідбулася 45 сесія районної ради, у порядку денному якої було 45 питань.


Економіка
Допомога на дітей: скільки отримають батьки у 2019-му

13 січня 2019, 12:55

2019 01 13 допомогаУ 2019 році при народженні дитини батьки отримуватимуть 41 280 грн. Сума не залежить від кількості дітей і виплачуватиметься протягом трьох років.


Суспільство
Нашому героїчному земляку, капітану «Яни Капу» Олегу Мельничуку, продовжили арешт

16 січня 2019, 17:30

2019 01 2016 Мельничук

 

Нашому героїчному земляку, капітану «Яни Капу» Олегу Мельничуку, продовжили арешт


Цікаво
Утворення Черкаської області: як це було

16 січня 2019, 18:32

2019 01 16 областьЧеркаській області як самостійному адміністративному утворенню виповнилося 65 років.


Афіша
12 січня на «Авангарді» проведуть обласний Чемпіонат з футзалу для ветеранів

11 січня 2019, 14:35

2019 01 11 футзал12 січня у Смілі на стадіоні «Авангард» відбудуться зустрічі команд Чемпіонату Черкаської області з футзалу у віковій групі ветерани 40+.