Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

КП «Смілакомунтеплоленерго» не дають ІС-коди і перешкоджають в роботі

Про абсурдну ситуацію, яка склалась навколо комунального підприємства «Смілакомунтеплоленерго» розповів на нараді з питань ЖКГ секретар міської ради Костянтин Синьогуб.


Понад два місяці керівництво ПАТ «Черкасигаз» водить нас за носа, придирається, не дає дозволів на отримання ІС-кодів для КП «Смілакомунтеплоленерго», - говорить Костянтин Синьогуб. – Коли особисто сам голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко конкретно спитав, що треба для того, щоб наше комунальне підприємство отримало ті ІС-коди, заступник директора ПАТ «Черкасигаз» назвав перелік документів. Директор КП «Смілакомунтеплоленерго» Володимир Прус відповів, що всі ці документи вже 1,5 місяця лежать у офісі «Черкасигазу». Тоді нам відповіли, що ще не вистачає паперів з новими назвами вулиць у Смілі згідно із Законом України про декомунізацію! Газівники вже не знають, до чого придратися!

 

2018 02 01 жкг


На думку очільника Сміли, кожен день у ПАТ «Черкасигаз» вигадують нові умови, щоб не дати нам ІС-коди, не запустити КП «Смілакомунтеплоленерго», змусити нас взяти борги Енергоінвеста та ще й заплатити за розбаланс газу у січні.


Тепер виявляється, що у ПАТ «Черкасигаз» підписаний договір з Енергоінвестом до 5 лютого, і вони й чути не хочуть про КП, тому що нам має постачати тепло Енергоінвест.


Те, що Черкасигаз постійно відключають газ у міських котельнях – це вони так викликають на розмову нашу владу, змушують її задуматись і взяти на місто борг.


Костянтин Синьогуб розповів, що отримавши ІС-код, у КП «Смілакомунтеплоенерго» з’явиться можливість відбирати газ і офіційно почати надавати послуги. А ще треба, щоб відповідні спеціалісти ПАТ «Черкасигаз» приїхали у Смілу, побували на кожній котельні і всюди перевстановили коди, - справа довга і затяжна.



scroll back to top

Коментарі  

Дмитро
+3 #5 Дмитро 02.02.2018, 16:47
Чому народ перекриває траси, а не ріже труби і проводять індивідуальне??? Подобається як влада на голові сидить? І просите ще?? Доречі краде не тільки влада, вентилятор до батареї у всіх сусидів вище стояк холодний і не впіймаєш... Коли народ збагне, чому іде і від влади просить????
Цитата
Виборець
+11 #4 Виборець 01.02.2018, 13:17
Чому з цього приовду мовчить прокуратура? Чи в нас закони переписали? До речі, хто в Смілі прокурор?
Цитата
Виборець
+13 #3 Виборець 01.02.2018, 13:15
Сміляни захищають себе самі. Чому на нараду не поїхав народний депутат Рудик. Ось така турбота про електорат пана депутата. А взагалі нічого очільники Сміли та сміляни не доб"ються, Енергоінвест кришує Фірташ або Обленерго Ахметов. ну хто піде проти цих гучних прізвищ?
Цитата
Лідія
+15 #2 Лідія 01.02.2018, 11:29
Усі ці отримання дозволів потрібно було робити влітку, до початку опалювального сезону, але, як бачимо, у смілянської влади влітку були більш приємні клопоти (літо-спека-відпустки), а ми тепер розплачуємося за їх бездіяльність та мерзнемо в своїх квартирах
Цитата
Сократ
+14 #1 Сократ 01.02.2018, 10:38
То заваліть їх! Що всім була наука раз і назавжди, як красти та знущатися над народом!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Тетяна Бойко

boyko1

 

Про те, як у Смілі викликали аварійну бригаду

 

Андрій Черничко

Chernichko

 

Про збір допомоги для дитячого відділення лікарні імені Павлова

 

Сергій Мошенський

Moshenskiy

 

Про важкі «роздуми» від Ротмістрівської лікарні

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На сесії райради говорили про розбиті дороги

26 грудня 2018, 09:29

2018 12 26 радаВідбулася 45 сесія районної ради, у порядку денному якої було 45 питань.


Економіка
Допомога на дітей: скільки отримають батьки у 2019-му

13 січня 2019, 12:55

2019 01 13 допомогаУ 2019 році при народженні дитини батьки отримуватимуть 41 280 грн. Сума не залежить від кількості дітей і виплачуватиметься протягом трьох років.


Суспільство
Cьогодні сміляни особисто передали звернення до Петра Порошенка

18 січня 2019, 17:25

 

2019 01 18 зверненняВчора сміляни вшановували пам’ять нашого Героя АТО – Гайдамаки Михайла Дімітрова. З цієї нагоди всі громадські організації міста і району підписали Звернення до Президента України про присвоєння йому звання Героя України посмертно.


Цікаво
Стартує конкурс дитячих малюнків про гуманне ставлення до тварин

18 січня 2019, 18:31

2019 01 18 тварини

Фонд Happy Paw оголосив про проведення Всеукраїнського конкурсу «Гуманне ставлення до тварин» спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді


Афіша
12 січня на «Авангарді» проведуть обласний Чемпіонат з футзалу для ветеранів

11 січня 2019, 14:35

2019 01 11 футзал12 січня у Смілі на стадіоні «Авангард» відбудуться зустрічі команд Чемпіонату Черкаської області з футзалу у віковій групі ветерани 40+.