Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

У ПАТ «Черкасигаз» хочуть повісити на Смілу не лише борги, а й розбаланс газу за січень

Секретар міської ради Костянтин Синьогуб проінформував громадськість про поїздку керівництва міста в область на екстрену нараду, зібрану за ініціативи голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка, у зв’язку із черговим відключенням котелень і припиненням подачі тепла у Смілі.


Костянтин Синьогуб розказав, що ця нарада була дуже важкою і тривала понад 4 години. На зібранні були присутні й представники ПАТ «Черкасигаз». Всі сторони обвинувачували одне одного, сперечалися. Добре, що смілянський секретар міської ради підсилився юристами, міськими депутатами та громадськими активістами і один на такі зустрічі вже не їздить.

 

- Півтора місяці керівники ПАТ «Черкасигаз» нам розказували, що у нас якісь проблеми з документами, нав’язували нам, що треба обов’язково взяти борги ТОВ «Сміла Енергоінвест», - розповів Костянтин Синьогуб. – Тепер у «Черкасигаз» нова ідея – розбаланс по газу за січень повісити на Смілу. Тобто борг Енергоінвесту - 173 млн грн, з розбалансом за січень ця сума складатиме – більше 200 мільйонів гривень!!! Взяти такий борг - це просто самогубство для Сміли. Вони хочуть розбити цей борг нам на 5 років. Якщо ми на це погодимось, то у нас не буде ні доріг, ні освіти, ні культури. Місто буде знищене.


Ми не допустимо цього, будемо терпіти всі їхні знущання. Ми вже пережили кілька відключень тепла. Витримаємо ще. Гірше вже не буде. Сміляни переживали і гірші часи. Але здаватись і погоджуватись брати борги ми не будемо!

scroll back to top

Коментарі  

Олег
+2 #8 Олег 06.02.2018, 13:30
Вадим Решетняк за власний кошт і фонтан відновив, і парк відновив, і дитячі майданчики побудував, і багато корисного зробив для Сміли. А що зробили ті, які прийшли після Решетняка?
Цитата
Олександр К.
-2 #7 Олександр К. 05.02.2018, 23:01
Цитую Олег:
Якби мером Сміли був Вадим Решетняк він би сплатив борг з власних коштів, але Сміла була б з теплом.

Ха-ха!!! Це він вас сам попросив написати?
Такі гроі заробити чесно неможливо. Можна тільки вкрасти. Люди, в яких є великі гроші вміють їх рахувати. І просто так, без надії "відбити", не віддадуть. А при Вадіку "енергоінвест" вже ж був?
Цитата
Олег
+4 #6 Олег 05.02.2018, 14:28
Якби мером Сміли був Вадим Решетняк він би сплатив борг з власних коштів, але Сміла була б з теплом.
Цитата
Альона
+6 #5 Альона 03.02.2018, 23:40
Оце мені подобається "нарада була дуже важкою і тривала понад 4 години"
Не хватає злості на вас! Бєднінькі нещасненькі!
Енергоінвест нажився на людях і тікати ну як обично, в нас в країні є з кого приклад брати!
І я не повірю, що міська рада не знала про оборотки енергоінвеста і даже не буду здивована що і їй шось перепало!
Харашо я то може і потерплю, а ви будь ласка прийдіть пане Синьогуб до нас і поясніть моїй 1-річній дитині, що їй треба терпіти цей нестерпний холод, плюс болячки які з ним додаються!!! І не тільки нашій! А всим!
Робіть щось, робіть що небуть пане Синьогуб, бо ваше прізвище скоро стане вишим прізвиськом!!! Це не погроза, а констатація факту! Бо терпіння не безмежне.
Цитата
Людмила
+12 #4 Людмила 01.02.2018, 16:03
Совпадєніє, Іване, цікаве таке совпадєніє... Поки у Смілі хазяйнував Інвест, Черкасигаз, виходить, покрикував, але терпів, роками терпів. Тільки-но Інвест "попросили на вихід", почалося. Чи то Черкасигаз втратив надію отримати борги від Інвеста і тепер кошмарить місто? Чи хтось щось інше втратив?
Цитата
Володимир
+3 #3 Володимир 01.02.2018, 12:44
Хто працював керівником, той розуміє, що вигрібати "срань" невдалих керівників як наприклад Федоренко дуже складно))) Тому Синьогуб робить все від нього залежне ( скільки він провів з ОДА, Черкасигаз нарад, перемовин), але є обставини які дійсно від нього не залежать, тому що ця корупційна схема розроблялась роками і розвязати ії за один місяць Синьогубу під непідсилу.
Тому будьте толерантні і терплячі!!!
А ні, чекаємо від вас рішучих дій!!!
Цитата
Олександр
+5 #2 Олександр 01.02.2018, 11:56
Цитата "Якщо ми на це погодимось, то у нас не буде ні доріг, ні освіти, ні культури".

Типа сейчас у нас есть дороги (про остальное вообще молчу). Это лютый трешак.
Цитата
Іван
+11 #1 Іван 01.02.2018, 10:45
Звичайно, коли не знаєш, що робити залишається терпіти... Іншого від Синьогуба і варто очікувати. Люди скоро весна, ви там тримайтеся... Совпадєніє? Не думаю...
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Тетяна Бойко

boyko1

 

Про те, як у Смілі викликали аварійну бригаду

 

Андрій Черничко

Chernichko

 

Про збір допомоги для дитячого відділення лікарні імені Павлова

 

Сергій Мошенський

Moshenskiy

 

Про важкі «роздуми» від Ротмістрівської лікарні

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На сесії райради говорили про розбиті дороги

26 грудня 2018, 09:29

2018 12 26 радаВідбулася 45 сесія районної ради, у порядку денному якої було 45 питань.


Економіка
Допомога на дітей: скільки отримають батьки у 2019-му

13 січня 2019, 12:55

2019 01 13 допомогаУ 2019 році при народженні дитини батьки отримуватимуть 41 280 грн. Сума не залежить від кількості дітей і виплачуватиметься протягом трьох років.


Суспільство
Cьогодні сміляни особисто передали звернення до Петра Порошенка

18 січня 2019, 17:25

 

2019 01 18 зверненняВчора сміляни вшановували пам’ять нашого Героя АТО – Гайдамаки Михайла Дімітрова. З цієї нагоди всі громадські організації міста і району підписали Звернення до Президента України про присвоєння йому звання Героя України посмертно.


Цікаво
Стартує конкурс дитячих малюнків про гуманне ставлення до тварин

18 січня 2019, 18:31

2019 01 18 тварини

Фонд Happy Paw оголосив про проведення Всеукраїнського конкурсу «Гуманне ставлення до тварин» спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді


Афіша
12 січня на «Авангарді» проведуть обласний Чемпіонат з футзалу для ветеранів

11 січня 2019, 14:35

2019 01 11 футзал12 січня у Смілі на стадіоні «Авангард» відбудуться зустрічі команд Чемпіонату Черкаської області з футзалу у віковій групі ветерани 40+.