2018 04 26 металобаза2

Стрічка новин

Суспільство

Грали у футзал «Капрі-Трейд» Черкаси проти «Сміла»

У ПС "Будівельник" 28 січня відбулися чергові матчі у рамках чемпіонату Черкаської області із футзалу.

Про звіт матчу  інформує Черкаський спорт.

(1 ліга) «Капрі-Трейд» Черкаси – «Сміла» 2:4 (1:3)

Голи: Ворона, Гаврюшенко – Римський (2), Хоменко, Балозян

На цей матч прогнозів, щодо кінцевого результату було багато і різних, але всі сходилися на тому, черкащанам буде не просто. І вже на першій хвилині гри Хоменко із Сміли відкриває рахунок у зустрічі – 0:1. «Капрі-Трейд» на пропущений гол особливою активністю не відповів. Коли гра проходила у відносно спокійному руслі хтось із смілян робить пас на Римського, який ударом головою з розвороту несподівано для голкіпера «Капрі-трейд» Дяка переправляє шкіряну кулю у ворота – 0:2. Тут нарешті черкащани «проснулися» і акцентовано пішли на штурм воріт смілян. Забити гол їм вдалося не з першої спроби – 1:2. Майже відразу у черкащан була можливість і зрівняти рахунок, але для гостей все обійшлося без взяття їхніх воріт. А от за 2 хвилини до закінчення першої половини зустрічі Римському вдруге вдається засмутити Дяка – 1:3.

2018 01 30 гол

З перших хвилин 2 тайму черкаська команда цілеспрямовано пішла на штурм смілянських воріт і змушує суперника більше думати про оборону ніж атаку. Двічі небезпечно б’є по воротах гостей Орел і в обох випадках воротар реагує на удар. Сміляни не лише вдало обороняються, а й гостро атакують: на 28 хвилині Балозян відбирає м’яч у Орла, виходить сам на сам з воротарем черкащан і збільшує перевагу своєї команди до трьох м’ячів – 1:4. Над черкаською командою починає нависати загроза поразки та згодом їй вдається скоротити відставання у рахунку до 2 м’ячів і повернути інтригу у зустріч – 2:4. На 36 хвилині дуже близьким до успіху був Марущак, але смілянський голкіпер зумів парирувати удар. За півтори хвилини до закінчення матчу «Капрі-трейд» бере тайм-аут, де приймається рішення задіяти в атаці і воротаря, але до закінчення матчу рахунок так і не змінився.

21 вересня 2018, 09:27

2018 09 21 виконкомВчора мало відбутися чергове засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради.

Економіка
У більшості родин офіційно працює лише одна особа

02 вересня 2018, 14:49

2018 09 02 родиниЗа даними Головного управління статистики у Черкаській області, працюючих осіб у своєму складі мають 60,5% домогосподарств Черкащини

Суспільство
Футбольний Кубок Смілянщини здобула команда «Агро-Рось» із Ташлика

18 вересня 2018, 17:49

2018 09 18 футбол316 вересня на стадіоні «Юність» відбувся розіграш чергового кубку Смілянщини на призи Всеукраїнського об'єднання «ЧЕРКАЩАНИ».

Цікаво
Сьогодні – Свята Покрова

14 жовтня 2018, 10:33

2018 10 14 Pokrova14 жовтня відзначається одне з найбільш шанованих свят в Україні - свято Покрови Пресвятої Богородиці.

Афіша
Смілян запрошують на свято богатирської сили

19 вересня 2018, 14:01

2018 09 19 Етап кубкаПід час Міжнародної агропромислової виставки AGROEXPO-2018, яка пройде у Кропивницькому, стартує Етап Кубка світу зі стронгмену