Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

18-10-2018
У Смілі включать тепло, коли про це буде рішення виконкому

На нараді з питань ЖКГ обговорювали питання початку опалювального сезону.

Читати далі...

Суспільство

Депутат ВР Оксана Білозір заперечила, що бачилась із Костянтином Синьогубом

Після того, як ми розмістили на сайті матеріал «Депутат ВР Оксана Білозір допоможе смілянам зустрітися з Гройсманом», з адміністрацією сайту зв’язався помічник Оксани Володимирівни Михайло Дяденко та уточнив інформацію: Костянтин Синьогуб не зустрічався особисто з Оксаною Білозір. Він передав мені, як її помічнику, письмове звернення. Реагуючи на це звернення, Оксана Володимирівна направила відповідне депутатське звернення Прем'єр-міністру України з проханням втрутитися в ситуацію, що склалася у Смілі. Текст звернення доступний на сторінці Oksana Bilozir і в ньому не йдеться про особисту зустріч з Володимиром Гройсманом.


Навіщо секретар міської ради сказав привселюдно на сесії, що бачився з депутатом ВР Оксаною Білозір і що вона допоможе особисто зустрітися з Володимиром Гройсманом, - не зрозуміло. Щось знову слова представників влади розходяться з ділом.


Далі оприлюднюємо текст звернення до народного депутата Верховної Ради України Оксани Білозір і депутатське звернення до Прем'єр-міністра України з питання захисту прав мешканців міста Сміла та недопущенню припинення теплопостачання міста.

 

2018 01 27 звернення1   2018 01 27 звернення2

 

2018 01 27 звернення3   2018 01 27 звернення

scroll back to top

Коментарі  

Яна
+1 #7 Яна 29.01.2018, 17:13
Яка думка тепер складеться у Оксани Білозір про наше місто? думаю, що негативна.
А наш "рідний" народний депутат Сергій Рудик взагалі чим займається, він що ніяк не може допомогти смілянам?
Цитата
Віталій
+3 #6 Віталій 29.01.2018, 15:46
У нас влада змінюється обличчями, але не діями... Аплодую стоячи...
Цитата
Іван
+3 #5 Іван 29.01.2018, 13:16
Цитую Анатолій:
Іване! Хто повинен просити вибачення за брехю? Ляхов,Синьогуб, Білозір чи Гройсман??? Твій коментар, як постріл з дитячого пістолета!!! Не забруднюуй такими пустими коментарями інтернет!

Все там зрозуміло, хто любить вибачатися за трабли свої і своїх підлеглих, то нехай і зараз вибачається, що збрехав про зустріч з Білозір.... Гнати синьогуба в три шиї з міста взагалі....
Цитата
Анатолій
-5 #4 Анатолій 28.01.2018, 19:36
Іване! Хто повинен просити вибачення за брехю? Ляхов,Синьогуб, Білозір чи Гройсман??? Твій коментар, як постріл з дитячого пістолета!!! Не забруднюуй такими пустими коментарями інтернет!
Цитата
роман
+8 #3 роман 28.01.2018, 13:15
толи,еще будет.ктото нагло врет,а остальные слушают.
Цитата
Віктор
+8 #2 Віктор 27.01.2018, 18:42
Ніколи не треба брехати, потім ніхто вірити не буде. Не з того, Синьогуб починає свою роботу.
Цитата
Іван
+14 #1 Іван 27.01.2018, 16:36
Нехай просить вибачення за брехню привселюдну.... піарщик....
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Володимир Овсійчук

овсийчук

 

Про борги водоканалу перед Обленерго та підняття тарифу

 

Зоя Казанжі

Kazanshi

 

Про громадських активістів

 

 

Володимир Бердецький

Бердецький

 

 

Про те, що у Смілі досі немає ціни на тепло

 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Не відбулось засідання виконкому, бо більшість виїхала із Сміли

21 вересня 2018, 09:27

2018 09 21 виконкомВчора мало відбутися чергове засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради.


Економіка
У більшості родин офіційно працює лише одна особа

02 вересня 2018, 14:49

2018 09 02 родиниЗа даними Головного управління статистики у Черкаській області, працюючих осіб у своєму складі мають 60,5% домогосподарств Черкащини


Суспільство
Футбольний Кубок Смілянщини здобула команда «Агро-Рось» із Ташлика

18 вересня 2018, 17:49

2018 09 18 футбол316 вересня на стадіоні «Юність» відбувся розіграш чергового кубку Смілянщини на призи Всеукраїнського об'єднання «ЧЕРКАЩАНИ».


Цікаво
Сьогодні – Свята Покрова

14 жовтня 2018, 10:33

2018 10 14 Pokrova14 жовтня відзначається одне з найбільш шанованих свят в Україні - свято Покрови Пресвятої Богородиці.


Афіша
Смілян запрошують на свято богатирської сили

19 вересня 2018, 14:01

2018 09 19 Етап кубкаПід час Міжнародної агропромислової виставки AGROEXPO-2018, яка пройде у Кропивницькому, стартує Етап Кубка світу зі стронгмену