Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

Депутат ВР Оксана Білозір заперечила, що бачилась із Костянтином Синьогубом

Після того, як ми розмістили на сайті матеріал «Депутат ВР Оксана Білозір допоможе смілянам зустрітися з Гройсманом», з адміністрацією сайту зв’язався помічник Оксани Володимирівни Михайло Дяденко та уточнив інформацію: Костянтин Синьогуб не зустрічався особисто з Оксаною Білозір. Він передав мені, як її помічнику, письмове звернення. Реагуючи на це звернення, Оксана Володимирівна направила відповідне депутатське звернення Прем'єр-міністру України з проханням втрутитися в ситуацію, що склалася у Смілі. Текст звернення доступний на сторінці Oksana Bilozir і в ньому не йдеться про особисту зустріч з Володимиром Гройсманом.


Навіщо секретар міської ради сказав привселюдно на сесії, що бачився з депутатом ВР Оксаною Білозір і що вона допоможе особисто зустрітися з Володимиром Гройсманом, - не зрозуміло. Щось знову слова представників влади розходяться з ділом.


Далі оприлюднюємо текст звернення до народного депутата Верховної Ради України Оксани Білозір і депутатське звернення до Прем'єр-міністра України з питання захисту прав мешканців міста Сміла та недопущенню припинення теплопостачання міста.

 

2018 01 27 звернення1   2018 01 27 звернення2

 

2018 01 27 звернення3   2018 01 27 звернення

scroll back to top

Коментарі  

Яна
+1 #7 Яна 29.01.2018, 17:13
Яка думка тепер складеться у Оксани Білозір про наше місто? думаю, що негативна.
А наш "рідний" народний депутат Сергій Рудик взагалі чим займається, він що ніяк не може допомогти смілянам?
Цитата
Віталій
+3 #6 Віталій 29.01.2018, 15:46
У нас влада змінюється обличчями, але не діями... Аплодую стоячи...
Цитата
Іван
+3 #5 Іван 29.01.2018, 13:16
Цитую Анатолій:
Іване! Хто повинен просити вибачення за брехю? Ляхов,Синьогуб, Білозір чи Гройсман??? Твій коментар, як постріл з дитячого пістолета!!! Не забруднюуй такими пустими коментарями інтернет!

Все там зрозуміло, хто любить вибачатися за трабли свої і своїх підлеглих, то нехай і зараз вибачається, що збрехав про зустріч з Білозір.... Гнати синьогуба в три шиї з міста взагалі....
Цитата
Анатолій
-5 #4 Анатолій 28.01.2018, 19:36
Іване! Хто повинен просити вибачення за брехю? Ляхов,Синьогуб, Білозір чи Гройсман??? Твій коментар, як постріл з дитячого пістолета!!! Не забруднюуй такими пустими коментарями інтернет!
Цитата
роман
+8 #3 роман 28.01.2018, 13:15
толи,еще будет.ктото нагло врет,а остальные слушают.
Цитата
Віктор
+8 #2 Віктор 27.01.2018, 18:42
Ніколи не треба брехати, потім ніхто вірити не буде. Не з того, Синьогуб починає свою роботу.
Цитата
Іван
+14 #1 Іван 27.01.2018, 16:36
Нехай просить вибачення за брехню привселюдну.... піарщик....
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Тетяна Бойко

boyko1

 

Про те, як у Смілі викликали аварійну бригаду

 

Андрій Черничко

Chernichko

 

Про збір допомоги для дитячого відділення лікарні імені Павлова

 

Сергій Мошенський

Moshenskiy

 

Про важкі «роздуми» від Ротмістрівської лікарні

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На сесії райради говорили про розбиті дороги

26 грудня 2018, 09:29

2018 12 26 радаВідбулася 45 сесія районної ради, у порядку денному якої було 45 питань.


Економіка
Допомога на дітей: скільки отримають батьки у 2019-му

13 січня 2019, 12:55

2019 01 13 допомогаУ 2019 році при народженні дитини батьки отримуватимуть 41 280 грн. Сума не залежить від кількості дітей і виплачуватиметься протягом трьох років.


Суспільство
Cьогодні сміляни особисто передали звернення до Петра Порошенка

18 січня 2019, 17:25

 

2019 01 18 зверненняВчора сміляни вшановували пам’ять нашого Героя АТО – Гайдамаки Михайла Дімітрова. З цієї нагоди всі громадські організації міста і району підписали Звернення до Президента України про присвоєння йому звання Героя України посмертно.


Цікаво
Стартує конкурс дитячих малюнків про гуманне ставлення до тварин

18 січня 2019, 18:31

2019 01 18 тварини

Фонд Happy Paw оголосив про проведення Всеукраїнського конкурсу «Гуманне ставлення до тварин» спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді


Афіша
12 січня на «Авангарді» проведуть обласний Чемпіонат з футзалу для ветеранів

11 січня 2019, 14:35

2019 01 11 футзал12 січня у Смілі на стадіоні «Авангард» відбудуться зустрічі команд Чемпіонату Черкаської області з футзалу у віковій групі ветерани 40+.