Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

Стрічка новин

Суспільство

Депутат ВР Оксана Білозір заперечила, що бачилась із Костянтином Синьогубом

Після того, як ми розмістили на сайті матеріал «Депутат ВР Оксана Білозір допоможе смілянам зустрітися з Гройсманом», з адміністрацією сайту зв’язався помічник Оксани Володимирівни Михайло Дяденко та уточнив інформацію: Костянтин Синьогуб не зустрічався особисто з Оксаною Білозір. Він передав мені, як її помічнику, письмове звернення. Реагуючи на це звернення, Оксана Володимирівна направила відповідне депутатське звернення Прем'єр-міністру України з проханням втрутитися в ситуацію, що склалася у Смілі. Текст звернення доступний на сторінці Oksana Bilozir і в ньому не йдеться про особисту зустріч з Володимиром Гройсманом.


Навіщо секретар міської ради сказав привселюдно на сесії, що бачився з депутатом ВР Оксаною Білозір і що вона допоможе особисто зустрітися з Володимиром Гройсманом, - не зрозуміло. Щось знову слова представників влади розходяться з ділом.


Далі оприлюднюємо текст звернення до народного депутата Верховної Ради України Оксани Білозір і депутатське звернення до Прем'єр-міністра України з питання захисту прав мешканців міста Сміла та недопущенню припинення теплопостачання міста.

 

2018 01 27 звернення1   2018 01 27 звернення2

 

2018 01 27 звернення3   2018 01 27 звернення

scroll back to top

Коментарі  

Яна
+1 #7 Яна 29.01.2018, 17:13
Яка думка тепер складеться у Оксани Білозір про наше місто? думаю, що негативна.
А наш "рідний" народний депутат Сергій Рудик взагалі чим займається, він що ніяк не може допомогти смілянам?
Цитата
Віталій
+3 #6 Віталій 29.01.2018, 15:46
У нас влада змінюється обличчями, але не діями... Аплодую стоячи...
Цитата
Іван
+3 #5 Іван 29.01.2018, 13:16
Цитую Анатолій:
Іване! Хто повинен просити вибачення за брехю? Ляхов,Синьогуб, Білозір чи Гройсман??? Твій коментар, як постріл з дитячого пістолета!!! Не забруднюуй такими пустими коментарями інтернет!

Все там зрозуміло, хто любить вибачатися за трабли свої і своїх підлеглих, то нехай і зараз вибачається, що збрехав про зустріч з Білозір.... Гнати синьогуба в три шиї з міста взагалі....
Цитата
Анатолій
-5 #4 Анатолій 28.01.2018, 19:36
Іване! Хто повинен просити вибачення за брехю? Ляхов,Синьогуб, Білозір чи Гройсман??? Твій коментар, як постріл з дитячого пістолета!!! Не забруднюуй такими пустими коментарями інтернет!
Цитата
роман
+8 #3 роман 28.01.2018, 13:15
толи,еще будет.ктото нагло врет,а остальные слушают.
Цитата
Віктор
+8 #2 Віктор 27.01.2018, 18:42
Ніколи не треба брехати, потім ніхто вірити не буде. Не з того, Синьогуб починає свою роботу.
Цитата
Іван
+14 #1 Іван 27.01.2018, 16:36
Нехай просить вибачення за брехню привселюдну.... піарщик....
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 05 04 ани

Дійові особи

Валерій Данилевський

Данилевський

 

Про нагородження переможців ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

 

Юрій Ткаченко

ткаченко1

 

Про ремонт дороги у Смілі і дисциплінарні стягнення

 

Віталій Федун

Федун

 

Про те, що головна проблема КП «ВодГео» - великі втрати води

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На виконкомі з великим скандалом проголосували за підвищений тариф на воду, але загроза страйку КП «ВодГео» залишається

12 квітня 2018, 21:03

2018 04 12 виконком1Сьогодні був дуже скандальний і насичений виконком, який тривав 5 годин без перерви.


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
ВО «ЧЕРКАЩАНИ» та ФОП Лисенко возили хор ветеранів у Кропивницький на екскурсію

11 травня 2018, 09:20

2018 05 11 ветерани30 квітня учасники хору ветеранів війни і праці міського будинку культури їздили у місто Кропивницький на екскурсію.


Цікаво
Сьогодні – День святого Миколая Чудотворця

22 травня 2018, 11:10

2018 05 22 МикколайСьогодні, 22 травня, відзначається як день перенесення мощей святого Миколая Чудотворця, в народі ж кажуть - літнього Миколи.


Афіша