Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

banner 245x245

Стрічка новин

14 серпня 2018, 13:44

Суспільство

Всі проблеми смілян вирішить «СуперМЕР»

Секретар міської ради Костянтин Синьогуб розповів, що оскільки він не має заступників, то залучив до управління Смілою сучасних спеціалістів із київської групи «СуперМЕР».

СУПЕРМЕР – це ПРОЕКТ МУНІЦИПАЛЬНОГО КОНСАЛТИНГУ, ЕКСПЕРТ З ТРАНСФОРМАЦІЇ МІСТ ТА ПРОФЕСІЙНИЙ ПОМІЧНИК ДЛЯ МЕРІВ.


Це команда однодумців, яка вміє робити круті міські проекти та змінювати міста на краще. У їхньому активі – досвід в управлінні містами, розробці стратегій, створення інноваційних рішень, в трансформації великих міських просторів та в комунікаціях. Вони допомагають мерам і їх містам вирішувати важливі завдання і створювати практичні success stories в коротко-і середньостроковій перспективі.


Фахівці проекту «СуперМЕР» приїдуть у Смілу і попрацюють в адміністрації міста. Вони переглянуть стандартні програми усіх галузей, які споконвічно ухвалюють у Смілі, передивляться структуру управління, внесуть якісь ідеї для розвитку міста, запропонують нові стартапи. Секретар міської ради вважає штати заступників і керівників управлінь роздутими, вважає, що нашому місту потрібні зміни. Тож допомогти вирішити всі проблеми смілян допоможуть досвідчені спеціалісти.

scroll back to top

Коментарі  

Петро
+2 #7 Петро 28.01.2018, 21:24
Відповідь Сократу
Це не Містер Америка не Чубака не Чіп і Дейл це "Українці Афігенні"
Ссилка громадської активістки Сергеевої Наталії https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=427733787659697&id=100012692373517
Цитата
Виборець
+2 #6 Виборець 28.01.2018, 10:48
Оце докерувалися, що Сміла стане учасником реаліті-шоу.
Цитата
Віктор
+3 #5 Віктор 27.01.2018, 18:52
Нехай ці "Супермерівці" звільнять половину складу міськвиконкому. там дійсно дуже роздуті штати, працюють цілими родинами. До речі, куди ідуть кошти, які закладені у бюджеті міста нa зарплату заступників міського голови, яких немає? Кому в кишеню?
Цитата
Сократ
+8 #4 Сократ 27.01.2018, 13:53
Хто вони?! Хто ці рятувальники пропащих та знедолених?! Тор? Містер Америка? Чубака? Чіп і Дейл? А може самі архангели Михаіл і Гавриіл зійдуть на землю грішну та витягнуть цих безнадійних з навозу в якому вони вже в принципі прекрасно пристосувалися виживати. Хто вони?!
Цитата
Иван
+5 #3 Иван 27.01.2018, 00:34
А мне лично, эта идея кажется правильной, важен результат!!! От этой говновласти которая управляет Смелой-уже по горло сыты!!! Дай Бог новому меру сил побороться с ними! Не знаю почему- но я ему пока верю!!! Не розочаруйте нас-смелян!!!
Цитата
Іван
+8 #2 Іван 26.01.2018, 19:18
Хтось розпинався, що видворили, нарешті, прієзжіх..... Що новий ВО МЕРА залучатиме до керування містом місцевих фахівців.... Але нічого не змінюється... Знову ПРИЄЗЖІЄ керуватимуть. поміняли шило на мило....
Цитата
Максим
+9 #1 Максим 26.01.2018, 17:24
скільки грошей?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Сергій Чередніченко

Чередниченко

Відключати від ЦО можна лише цілі будинки

 

Юрій Ткаченко

ткаченко0

Про підготовку до опалювального сезону у Смілі

 

Віктор Овчаренко

Овчаренко

"Я не маю морального права далі працювати у виконкомі..."

 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міський голова розпускає виконком

26 травня 2018, 14:55

2018 05 26 виконкомНа офіційному сайті Смілянської міської ради з'явився ПРОЕКТ рішення "Про розпуск виконавчого комітету".


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
Олексій Цибко розповів, що зробив за два місяці на посаді мера

01 червня 2018, 11:27

2018 06 01 цибкоПомітно, що міський голова Олексій Цибко постійно рахує свої дні на посаді міського голови.


Цікаво
Сьогодні – Маковія

14 серпня 2018, 13:44

2018 08 14 маковія14 серпня відзначають Маковія, або Медовий Спас. У цей день віряни приносять до храмів мед для освячення.


Афіша
7 липня у Самгородку святкуватимуть Івана Купала

13 червня 2018, 10:46

купала1У суботу, 7 липня, у Самгородку традиційно святкуватимуть Івана Купала.