Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

Всі проблеми смілян вирішить «СуперМЕР»

Секретар міської ради Костянтин Синьогуб розповів, що оскільки він не має заступників, то залучив до управління Смілою сучасних спеціалістів із київської групи «СуперМЕР».

СУПЕРМЕР – це ПРОЕКТ МУНІЦИПАЛЬНОГО КОНСАЛТИНГУ, ЕКСПЕРТ З ТРАНСФОРМАЦІЇ МІСТ ТА ПРОФЕСІЙНИЙ ПОМІЧНИК ДЛЯ МЕРІВ.


Це команда однодумців, яка вміє робити круті міські проекти та змінювати міста на краще. У їхньому активі – досвід в управлінні містами, розробці стратегій, створення інноваційних рішень, в трансформації великих міських просторів та в комунікаціях. Вони допомагають мерам і їх містам вирішувати важливі завдання і створювати практичні success stories в коротко-і середньостроковій перспективі.


Фахівці проекту «СуперМЕР» приїдуть у Смілу і попрацюють в адміністрації міста. Вони переглянуть стандартні програми усіх галузей, які споконвічно ухвалюють у Смілі, передивляться структуру управління, внесуть якісь ідеї для розвитку міста, запропонують нові стартапи. Секретар міської ради вважає штати заступників і керівників управлінь роздутими, вважає, що нашому місту потрібні зміни. Тож допомогти вирішити всі проблеми смілян допоможуть досвідчені спеціалісти.

scroll back to top

Коментарі  

Петро
+2 #7 Петро 28.01.2018, 21:24
Відповідь Сократу
Це не Містер Америка не Чубака не Чіп і Дейл це "Українці Афігенні"
Ссилка громадської активістки Сергеевої Наталії https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=427733787659697&id=100012692373517
Цитата
Виборець
+2 #6 Виборець 28.01.2018, 10:48
Оце докерувалися, що Сміла стане учасником реаліті-шоу.
Цитата
Віктор
+3 #5 Віктор 27.01.2018, 18:52
Нехай ці "Супермерівці" звільнять половину складу міськвиконкому. там дійсно дуже роздуті штати, працюють цілими родинами. До речі, куди ідуть кошти, які закладені у бюджеті міста нa зарплату заступників міського голови, яких немає? Кому в кишеню?
Цитата
Сократ
+8 #4 Сократ 27.01.2018, 13:53
Хто вони?! Хто ці рятувальники пропащих та знедолених?! Тор? Містер Америка? Чубака? Чіп і Дейл? А може самі архангели Михаіл і Гавриіл зійдуть на землю грішну та витягнуть цих безнадійних з навозу в якому вони вже в принципі прекрасно пристосувалися виживати. Хто вони?!
Цитата
Иван
+5 #3 Иван 27.01.2018, 00:34
А мне лично, эта идея кажется правильной, важен результат!!! От этой говновласти которая управляет Смелой-уже по горло сыты!!! Дай Бог новому меру сил побороться с ними! Не знаю почему- но я ему пока верю!!! Не розочаруйте нас-смелян!!!
Цитата
Іван
+8 #2 Іван 26.01.2018, 19:18
Хтось розпинався, що видворили, нарешті, прієзжіх..... Що новий ВО МЕРА залучатиме до керування містом місцевих фахівців.... Але нічого не змінюється... Знову ПРИЄЗЖІЄ керуватимуть. поміняли шило на мило....
Цитата
Максим
+9 #1 Максим 26.01.2018, 17:24
скільки грошей?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Тетяна Бойко

boyko1

 

Про те, як у Смілі викликали аварійну бригаду

 

Андрій Черничко

Chernichko

 

Про збір допомоги для дитячого відділення лікарні імені Павлова

 

Сергій Мошенський

Moshenskiy

 

Про важкі «роздуми» від Ротмістрівської лікарні

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На сесії райради говорили про розбиті дороги

26 грудня 2018, 09:29

2018 12 26 радаВідбулася 45 сесія районної ради, у порядку денному якої було 45 питань.


Економіка
Допомога на дітей: скільки отримають батьки у 2019-му

13 січня 2019, 12:55

2019 01 13 допомогаУ 2019 році при народженні дитини батьки отримуватимуть 41 280 грн. Сума не залежить від кількості дітей і виплачуватиметься протягом трьох років.


Суспільство
Cьогодні сміляни особисто передали звернення до Петра Порошенка

18 січня 2019, 17:25

 

2019 01 18 зверненняВчора сміляни вшановували пам’ять нашого Героя АТО – Гайдамаки Михайла Дімітрова. З цієї нагоди всі громадські організації міста і району підписали Звернення до Президента України про присвоєння йому звання Героя України посмертно.


Цікаво
Стартує конкурс дитячих малюнків про гуманне ставлення до тварин

18 січня 2019, 18:31

2019 01 18 тварини

Фонд Happy Paw оголосив про проведення Всеукраїнського конкурсу «Гуманне ставлення до тварин» спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді


Афіша
12 січня на «Авангарді» проведуть обласний Чемпіонат з футзалу для ветеранів

11 січня 2019, 14:35

2019 01 11 футзал12 січня у Смілі на стадіоні «Авангард» відбудуться зустрічі команд Чемпіонату Черкаської області з футзалу у віковій групі ветерани 40+.