Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

18-10-2018
У Смілі включать тепло, коли про це буде рішення виконкому

На нараді з питань ЖКГ обговорювали питання початку опалювального сезону.

Читати далі...

Суспільство

Всі проблеми смілян вирішить «СуперМЕР»

Секретар міської ради Костянтин Синьогуб розповів, що оскільки він не має заступників, то залучив до управління Смілою сучасних спеціалістів із київської групи «СуперМЕР».

СУПЕРМЕР – це ПРОЕКТ МУНІЦИПАЛЬНОГО КОНСАЛТИНГУ, ЕКСПЕРТ З ТРАНСФОРМАЦІЇ МІСТ ТА ПРОФЕСІЙНИЙ ПОМІЧНИК ДЛЯ МЕРІВ.


Це команда однодумців, яка вміє робити круті міські проекти та змінювати міста на краще. У їхньому активі – досвід в управлінні містами, розробці стратегій, створення інноваційних рішень, в трансформації великих міських просторів та в комунікаціях. Вони допомагають мерам і їх містам вирішувати важливі завдання і створювати практичні success stories в коротко-і середньостроковій перспективі.


Фахівці проекту «СуперМЕР» приїдуть у Смілу і попрацюють в адміністрації міста. Вони переглянуть стандартні програми усіх галузей, які споконвічно ухвалюють у Смілі, передивляться структуру управління, внесуть якісь ідеї для розвитку міста, запропонують нові стартапи. Секретар міської ради вважає штати заступників і керівників управлінь роздутими, вважає, що нашому місту потрібні зміни. Тож допомогти вирішити всі проблеми смілян допоможуть досвідчені спеціалісти.

scroll back to top

Коментарі  

Петро
+2 #7 Петро 28.01.2018, 21:24
Відповідь Сократу
Це не Містер Америка не Чубака не Чіп і Дейл це "Українці Афігенні"
Ссилка громадської активістки Сергеевої Наталії https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=427733787659697&id=100012692373517
Цитата
Виборець
+2 #6 Виборець 28.01.2018, 10:48
Оце докерувалися, що Сміла стане учасником реаліті-шоу.
Цитата
Віктор
+3 #5 Віктор 27.01.2018, 18:52
Нехай ці "Супермерівці" звільнять половину складу міськвиконкому. там дійсно дуже роздуті штати, працюють цілими родинами. До речі, куди ідуть кошти, які закладені у бюджеті міста нa зарплату заступників міського голови, яких немає? Кому в кишеню?
Цитата
Сократ
+8 #4 Сократ 27.01.2018, 13:53
Хто вони?! Хто ці рятувальники пропащих та знедолених?! Тор? Містер Америка? Чубака? Чіп і Дейл? А може самі архангели Михаіл і Гавриіл зійдуть на землю грішну та витягнуть цих безнадійних з навозу в якому вони вже в принципі прекрасно пристосувалися виживати. Хто вони?!
Цитата
Иван
+5 #3 Иван 27.01.2018, 00:34
А мне лично, эта идея кажется правильной, важен результат!!! От этой говновласти которая управляет Смелой-уже по горло сыты!!! Дай Бог новому меру сил побороться с ними! Не знаю почему- но я ему пока верю!!! Не розочаруйте нас-смелян!!!
Цитата
Іван
+8 #2 Іван 26.01.2018, 19:18
Хтось розпинався, що видворили, нарешті, прієзжіх..... Що новий ВО МЕРА залучатиме до керування містом місцевих фахівців.... Але нічого не змінюється... Знову ПРИЄЗЖІЄ керуватимуть. поміняли шило на мило....
Цитата
Максим
+9 #1 Максим 26.01.2018, 17:24
скільки грошей?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Володимир Овсійчук

овсийчук

 

Про борги водоканалу перед Обленерго та підняття тарифу

 

Зоя Казанжі

Kazanshi

 

Про громадських активістів

 

 

Володимир Бердецький

Бердецький

 

 

Про те, що у Смілі досі немає ціни на тепло

 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Не відбулось засідання виконкому, бо більшість виїхала із Сміли

21 вересня 2018, 09:27

2018 09 21 виконкомВчора мало відбутися чергове засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради.


Економіка
У більшості родин офіційно працює лише одна особа

02 вересня 2018, 14:49

2018 09 02 родиниЗа даними Головного управління статистики у Черкаській області, працюючих осіб у своєму складі мають 60,5% домогосподарств Черкащини


Суспільство
Футбольний Кубок Смілянщини здобула команда «Агро-Рось» із Ташлика

18 вересня 2018, 17:49

2018 09 18 футбол316 вересня на стадіоні «Юність» відбувся розіграш чергового кубку Смілянщини на призи Всеукраїнського об'єднання «ЧЕРКАЩАНИ».


Цікаво
Сьогодні – Свята Покрова

14 жовтня 2018, 10:33

2018 10 14 Pokrova14 жовтня відзначається одне з найбільш шанованих свят в Україні - свято Покрови Пресвятої Богородиці.


Афіша
Смілян запрошують на свято богатирської сили

19 вересня 2018, 14:01

2018 09 19 Етап кубкаПід час Міжнародної агропромислової виставки AGROEXPO-2018, яка пройде у Кропивницькому, стартує Етап Кубка світу зі стронгмену