Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

245х245 книги

Стрічка новин

23-02-2018
З понеділка ПАТ «Черкасигаз» знову буде відключати опалення в Смілі

Постачання газу на газові котельні Сміли в понеділок або вівторок, можливо, буде знов вимкнуто. 

Читати далі...

Суспільство

Всі проблеми смілян вирішить «СуперМЕР»

Секретар міської ради Костянтин Синьогуб розповів, що оскільки він не має заступників, то залучив до управління Смілою сучасних спеціалістів із київської групи «СуперМЕР».

СУПЕРМЕР – це ПРОЕКТ МУНІЦИПАЛЬНОГО КОНСАЛТИНГУ, ЕКСПЕРТ З ТРАНСФОРМАЦІЇ МІСТ ТА ПРОФЕСІЙНИЙ ПОМІЧНИК ДЛЯ МЕРІВ.


Це команда однодумців, яка вміє робити круті міські проекти та змінювати міста на краще. У їхньому активі – досвід в управлінні містами, розробці стратегій, створення інноваційних рішень, в трансформації великих міських просторів та в комунікаціях. Вони допомагають мерам і їх містам вирішувати важливі завдання і створювати практичні success stories в коротко-і середньостроковій перспективі.


Фахівці проекту «СуперМЕР» приїдуть у Смілу і попрацюють в адміністрації міста. Вони переглянуть стандартні програми усіх галузей, які споконвічно ухвалюють у Смілі, передивляться структуру управління, внесуть якісь ідеї для розвитку міста, запропонують нові стартапи. Секретар міської ради вважає штати заступників і керівників управлінь роздутими, вважає, що нашому місту потрібні зміни. Тож допомогти вирішити всі проблеми смілян допоможуть досвідчені спеціалісти.

scroll back to top

Коментарі  

Петро
+2 #7 Петро 28.01.2018, 21:24
Відповідь Сократу
Це не Містер Америка не Чубака не Чіп і Дейл це "Українці Афігенні"
Ссилка громадської активістки Сергеевої Наталії https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=427733787659697&id=100012692373517
Цитата
Виборець
+2 #6 Виборець 28.01.2018, 10:48
Оце докерувалися, що Сміла стане учасником реаліті-шоу.
Цитата
Віктор
+3 #5 Віктор 27.01.2018, 18:52
Нехай ці "Супермерівці" звільнять половину складу міськвиконкому. там дійсно дуже роздуті штати, працюють цілими родинами. До речі, куди ідуть кошти, які закладені у бюджеті міста нa зарплату заступників міського голови, яких немає? Кому в кишеню?
Цитата
Сократ
+8 #4 Сократ 27.01.2018, 13:53
Хто вони?! Хто ці рятувальники пропащих та знедолених?! Тор? Містер Америка? Чубака? Чіп і Дейл? А може самі архангели Михаіл і Гавриіл зійдуть на землю грішну та витягнуть цих безнадійних з навозу в якому вони вже в принципі прекрасно пристосувалися виживати. Хто вони?!
Цитата
Иван
+5 #3 Иван 27.01.2018, 00:34
А мне лично, эта идея кажется правильной, важен результат!!! От этой говновласти которая управляет Смелой-уже по горло сыты!!! Дай Бог новому меру сил побороться с ними! Не знаю почему- но я ему пока верю!!! Не розочаруйте нас-смелян!!!
Цитата
Іван
+8 #2 Іван 26.01.2018, 19:18
Хтось розпинався, що видворили, нарешті, прієзжіх..... Що новий ВО МЕРА залучатиме до керування містом місцевих фахівців.... Але нічого не змінюється... Знову ПРИЄЗЖІЄ керуватимуть. поміняли шило на мило....
Цитата
Максим
+9 #1 Максим 26.01.2018, 17:24
скільки грошей?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Інна Руденко

руденко

 

Про героя - однокласника Пасхаліна Юрія спогад

  

Сергій Цаподой

2018 02 15 Цаподой

 

 

Про купівлю сміттєвозів

  

Юрій Медведенко

Медведенко

 

Чого від влади очікує активна громадськість Сміли!?

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Смілянські депутати обрали секретаря міської ради – ним став податківець Костянтин Синьогуб

20 листопада 2017, 15:52

2017 11 20 сесСьогодні відбулось чергове 55-те засідання сесії Смілянської міської ради сьомого скликання.


Економіка
Нарахування «зимової» субсидії

18 жовтня 2017, 16:33

2017 10 17 субсВ Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії. У жовтні управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон


Суспільство
13-річна школярка-сирота зі сміли негайно потребує допомоги