Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

Стрічка новин

Суспільство

Всі проблеми смілян вирішить «СуперМЕР»

Секретар міської ради Костянтин Синьогуб розповів, що оскільки він не має заступників, то залучив до управління Смілою сучасних спеціалістів із київської групи «СуперМЕР».

СУПЕРМЕР – це ПРОЕКТ МУНІЦИПАЛЬНОГО КОНСАЛТИНГУ, ЕКСПЕРТ З ТРАНСФОРМАЦІЇ МІСТ ТА ПРОФЕСІЙНИЙ ПОМІЧНИК ДЛЯ МЕРІВ.


Це команда однодумців, яка вміє робити круті міські проекти та змінювати міста на краще. У їхньому активі – досвід в управлінні містами, розробці стратегій, створення інноваційних рішень, в трансформації великих міських просторів та в комунікаціях. Вони допомагають мерам і їх містам вирішувати важливі завдання і створювати практичні success stories в коротко-і середньостроковій перспективі.


Фахівці проекту «СуперМЕР» приїдуть у Смілу і попрацюють в адміністрації міста. Вони переглянуть стандартні програми усіх галузей, які споконвічно ухвалюють у Смілі, передивляться структуру управління, внесуть якісь ідеї для розвитку міста, запропонують нові стартапи. Секретар міської ради вважає штати заступників і керівників управлінь роздутими, вважає, що нашому місту потрібні зміни. Тож допомогти вирішити всі проблеми смілян допоможуть досвідчені спеціалісти.

scroll back to top

Коментарі  

Петро
+2 #7 Петро 28.01.2018, 21:24
Відповідь Сократу
Це не Містер Америка не Чубака не Чіп і Дейл це "Українці Афігенні"
Ссилка громадської активістки Сергеевої Наталії https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=427733787659697&id=100012692373517
Цитата
Виборець
+2 #6 Виборець 28.01.2018, 10:48
Оце докерувалися, що Сміла стане учасником реаліті-шоу.
Цитата
Віктор
+3 #5 Віктор 27.01.2018, 18:52
Нехай ці "Супермерівці" звільнять половину складу міськвиконкому. там дійсно дуже роздуті штати, працюють цілими родинами. До речі, куди ідуть кошти, які закладені у бюджеті міста нa зарплату заступників міського голови, яких немає? Кому в кишеню?
Цитата
Сократ
+8 #4 Сократ 27.01.2018, 13:53
Хто вони?! Хто ці рятувальники пропащих та знедолених?! Тор? Містер Америка? Чубака? Чіп і Дейл? А може самі архангели Михаіл і Гавриіл зійдуть на землю грішну та витягнуть цих безнадійних з навозу в якому вони вже в принципі прекрасно пристосувалися виживати. Хто вони?!
Цитата
Иван
+5 #3 Иван 27.01.2018, 00:34
А мне лично, эта идея кажется правильной, важен результат!!! От этой говновласти которая управляет Смелой-уже по горло сыты!!! Дай Бог новому меру сил побороться с ними! Не знаю почему- но я ему пока верю!!! Не розочаруйте нас-смелян!!!
Цитата
Іван
+8 #2 Іван 26.01.2018, 19:18
Хтось розпинався, що видворили, нарешті, прієзжіх..... Що новий ВО МЕРА залучатиме до керування містом місцевих фахівців.... Але нічого не змінюється... Знову ПРИЄЗЖІЄ керуватимуть. поміняли шило на мило....
Цитата
Максим
+9 #1 Максим 26.01.2018, 17:24
скільки грошей?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 05 04 ани

Дійові особи

Валерій Данилевський

Данилевський

 

Про нагородження переможців ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

 

Юрій Ткаченко

ткаченко1

 

Про ремонт дороги у Смілі і дисциплінарні стягнення

 

Віталій Федун

Федун

 

Про те, що головна проблема КП «ВодГео» - великі втрати води

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На виконкомі з великим скандалом проголосували за підвищений тариф на воду, але загроза страйку КП «ВодГео» залишається

12 квітня 2018, 21:03

2018 04 12 виконком1Сьогодні був дуже скандальний і насичений виконком, який тривав 5 годин без перерви.


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
ВО «ЧЕРКАЩАНИ» та ФОП Лисенко возили хор ветеранів у Кропивницький на екскурсію

11 травня 2018, 09:20

2018 05 11 ветерани30 квітня учасники хору ветеранів війни і праці міського будинку культури їздили у місто Кропивницький на екскурсію.


Цікаво
Сьогодні – День святого Миколая Чудотворця

22 травня 2018, 11:10

2018 05 22 МикколайСьогодні, 22 травня, відзначається як день перенесення мощей святого Миколая Чудотворця, в народі ж кажуть - літнього Миколи.


Афіша