Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

ПП «Ековторресурси» спонукають смілянську владу задуматись над проблемою сміття

2018 01 24 смиття

 

З 1 січня 2018 року у всій Україні діє новий закон - заборонено вивозити несортовані тверді побудові відходи на звалища. Щоб зменшити величезний наплив сміття на смілянський полігон, ПП «Ековторресурси» запропонувало смілянській владі соціальний проект – лінію із сортування та переробки сміття, яка відкрилась у місті у 2017 році та спочатку успішно працювала. Проте останнім часом підприємству не дають виконувати свою роботу, розпочалась судова тяганина, відчувається тиск з боку представників влади.


- Коли ми почали роботу у Смілі, ми запропонували владі реалізувати цілий цикл заходів, - розповідає директор ПП «Ековторресурси» Юрій Зануда кореспондентові Сміла.UA. – Перше – це вивіз сміття. Не такий, як зараз у Смілі, а більш правильний. Друге – це сортування сміття, третє – це вироблення з невідсортованого сміття РДФ – палива. Це паливо призначене для вироблення теплової енергії, у нас є компанія, яка може поставити обладнання для виробництва цього палива. Ми розробили бізнес-проект і готові запропонувати його Смілі, у якої проблеми з опаленням та підприємством-теплопостачальником. Вам потрібно шукати і пробувати нові види опалення. І спалювання сміття – це один з кращих варіантів.

 

- Нам потрібно, щоб міська влада пішла назустріч. Ми не розуміємо, чому вони судяться з нами, які до нас претензії, - говорить Юрій Зануда. – Я чув, що у Смілі хоче працювати інша фірма, тому нам перешкоджають. Та будь ласка, ми не проти продати свою налагоджену лінію в комунальну власність. Тільки давайте все це робити у правовому колі.
Смішно дивитись, що сміляни викидають своє сміття, згортають його трактором, забруднюють екологію… А коли ми хотіли це переробити, на нас кричать, що крадемо смілянське майно!

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Зробіть такі прикраси для ялинки разом зі своїми малюками⠀⠀⠀⠀

08 грудня 2018, 15:53

2018 12 08 играшкиЦя суміш називається «холодна порцеляна» і з неї дуже зручно виготовляти прикраси на ялинку


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.