Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

18-10-2018
У Смілі включать тепло, коли про це буде рішення виконкому

На нараді з питань ЖКГ обговорювали питання початку опалювального сезону.

Читати далі...

Суспільство

У Смілі до розчистки доріг від снігу залучили військову техніку

Сьогодні вночі до Смілянської ДЕД прислали важку техніку для боротьби зі сніговими заметам. Це військова бронетехніка - БАТ 2 (транспортний бульдозер на артилерійському тягачі, що застосовують в інженерних ротах) - на гусеничному ходу та обладнаного відвалом для розчистки снігу.

 

2018 01 23 бтр


Тільки хотілося понадіятись, що потужна техніка розчистить сніг - але рано радіти - його ковш зламаний! Проте міські дорожники вважають, що хоч чистити сніг він не зможе, але гусеничним ходом їздитиме дорогами міста і звільнить автошляхи від льоду.
На районній сесії заступник голови РДА Роман Співак розповів, що військова техніка працювала сьогодні до першої години ночі. Вдень працівники відпочивали. Завтра ним розпочнуть чистку автошляху від Сміли до Шполянського та Городищенського району.
А ось дорожники з району розкритикували цю ідею. Вони вважають, що гусениці надто тонкі і з льодом не впораються, але пошкодять асфальт і залишки дорожнього покриття у Смілі.

scroll back to top

Коментарі  

об 454 Єней
+3 #8 об 454 Єней 26.01.2018, 09:35
хто буде краще знати за справність техніки як не механік-водій
Цитата
об 454 Єней
+3 #7 об 454 Єней 26.01.2018, 09:21
По прочитаному можна сказати , в однієї людини, Євгена , розумний коментар , Знае що говорить , Досвід має . Дякую Євген палець в гору)))))
Цитата
Maks
-3 #6 Maks 26.01.2018, 09:17
Цитую об 454 Єней:
По перше БАТ-2 не має ковша, ( а працює він з універсальним бульдозерним відвалом ) по друге техніка повністю СПРАВНА!!! Що до асфальта , бульдозер його не пошкоджує . А тим хто полюбляє критикувати людей та їхню техніку , скажу так лопати ломи в руки і в бій на вулиці відчищати їх від льоду та снігу. дякую за увагу

Вчора на сесії Синьогуб підтвердив інформацію про несправність бульдозера
Цитата
об 454 Єней
+5 #5 об 454 Єней 26.01.2018, 09:09
По перше БАТ-2 не має ковша, ( а працює він з універсальним бульдозерним відвалом ) по друге техніка повністю СПРАВНА!!! Що до асфальта , бульдозер його не пошкоджує . А тим хто полюбляє критикувати людей та їхню техніку , скажу так лопати ломи в руки і в бій на вулиці відчищати їх від льоду та снігу. дякую за увагу
Цитата
Юрій
+6 #4 Юрій 24.01.2018, 12:02
Простіше, щоб не сперечатимя на 100м дороги спробувати і все буде ясно! Який сенс сидіти гадати?
Цитата
Служба автодоріг
+9 #3 Служба автодоріг 24.01.2018, 10:01
Не поширюйте неправду, БАТ не ламався, і сьогодні розчищатиме автошляхи знову. Але не в місті, а автотраси!
Цитата
Олександр К.
+3 #2 Олександр К. 23.01.2018, 21:28
Взагалі то БАТ-2 це не тягач для транспортування танків (хоча, не заперечую, можливо, на буксирі танк і потягне). Це "шляхопрокладач". Призначений для того, щоб пробивати дорогу через ліс, яри і тому подібне. Вага близько 40 тон. Навряд чи після нього залищиться якесь покриття. Особливо, якшо він спробує щось відвалом попхнути.
Цитата
Євген
+15 #1 Євген 23.01.2018, 19:36
дорожники району розкритикували..... мене от що цікавить, хоч хтось з вас, великих дорожників, їздив на тягачу призначеному для транспортування танків, витягування їх з поля бою, з болота тощо....якщо механік з розумом то асфальт не пошкодить. які там тонкі гусениці. боже милостивий.....
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Володимир Овсійчук

овсийчук

 

Про борги водоканалу перед Обленерго та підняття тарифу

 

Зоя Казанжі

Kazanshi

 

Про громадських активістів

 

 

Володимир Бердецький

Бердецький

 

 

Про те, що у Смілі досі немає ціни на тепло

 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Не відбулось засідання виконкому, бо більшість виїхала із Сміли

21 вересня 2018, 09:27

2018 09 21 виконкомВчора мало відбутися чергове засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради.


Економіка
У більшості родин офіційно працює лише одна особа

02 вересня 2018, 14:49

2018 09 02 родиниЗа даними Головного управління статистики у Черкаській області, працюючих осіб у своєму складі мають 60,5% домогосподарств Черкащини


Суспільство
Футбольний Кубок Смілянщини здобула команда «Агро-Рось» із Ташлика

18 вересня 2018, 17:49

2018 09 18 футбол316 вересня на стадіоні «Юність» відбувся розіграш чергового кубку Смілянщини на призи Всеукраїнського об'єднання «ЧЕРКАЩАНИ».


Цікаво
Сьогодні – Свята Покрова

14 жовтня 2018, 10:33

2018 10 14 Pokrova14 жовтня відзначається одне з найбільш шанованих свят в Україні - свято Покрови Пресвятої Богородиці.


Афіша
Смілян запрошують на свято богатирської сили

19 вересня 2018, 14:01

2018 09 19 Етап кубкаПід час Міжнародної агропромислової виставки AGROEXPO-2018, яка пройде у Кропивницькому, стартує Етап Кубка світу зі стронгмену