Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

245х245 книги

Стрічка новин

23-02-2018
З понеділка ПАТ «Черкасигаз» знову буде відключати опалення в Смілі

Постачання газу на газові котельні Сміли в понеділок або вівторок, можливо, буде знов вимкнуто. 

Читати далі...

Суспільство

У Смілі до розчистки доріг від снігу залучили військову техніку

Сьогодні вночі до Смілянської ДЕД прислали важку техніку для боротьби зі сніговими заметам. Це військова бронетехніка - БАТ 2 (транспортний бульдозер на артилерійському тягачі, що застосовують в інженерних ротах) - на гусеничному ходу та обладнаного відвалом для розчистки снігу.

 

2018 01 23 бтр


Тільки хотілося понадіятись, що потужна техніка розчистить сніг - але рано радіти - його ковш зламаний! Проте міські дорожники вважають, що хоч чистити сніг він не зможе, але гусеничним ходом їздитиме дорогами міста і звільнить автошляхи від льоду.
На районній сесії заступник голови РДА Роман Співак розповів, що військова техніка працювала сьогодні до першої години ночі. Вдень працівники відпочивали. Завтра ним розпочнуть чистку автошляху від Сміли до Шполянського та Городищенського району.
А ось дорожники з району розкритикували цю ідею. Вони вважають, що гусениці надто тонкі і з льодом не впораються, але пошкодять асфальт і залишки дорожнього покриття у Смілі.

scroll back to top

Коментарі  

об 454 Єней
+3 #8 об 454 Єней 26.01.2018, 09:35
хто буде краще знати за справність техніки як не механік-водій
Цитата
об 454 Єней
+3 #7 об 454 Єней 26.01.2018, 09:21
По прочитаному можна сказати , в однієї людини, Євгена , розумний коментар , Знае що говорить , Досвід має . Дякую Євген палець в гору)))))
Цитата
Maks
-3 #6 Maks 26.01.2018, 09:17
Цитую об 454 Єней:
По перше БАТ-2 не має ковша, ( а працює він з універсальним бульдозерним відвалом ) по друге техніка повністю СПРАВНА!!! Що до асфальта , бульдозер його не пошкоджує . А тим хто полюбляє критикувати людей та їхню техніку , скажу так лопати ломи в руки і в бій на вулиці відчищати їх від льоду та снігу. дякую за увагу

Вчора на сесії Синьогуб підтвердив інформацію про несправність бульдозера
Цитата
об 454 Єней
+5 #5 об 454 Єней 26.01.2018, 09:09
По перше БАТ-2 не має ковша, ( а працює він з універсальним бульдозерним відвалом ) по друге техніка повністю СПРАВНА!!! Що до асфальта , бульдозер його не пошкоджує . А тим хто полюбляє критикувати людей та їхню техніку , скажу так лопати ломи в руки і в бій на вулиці відчищати їх від льоду та снігу. дякую за увагу
Цитата
Юрій
+6 #4 Юрій 24.01.2018, 12:02
Простіше, щоб не сперечатимя на 100м дороги спробувати і все буде ясно! Який сенс сидіти гадати?
Цитата
Служба автодоріг
+9 #3 Служба автодоріг 24.01.2018, 10:01
Не поширюйте неправду, БАТ не ламався, і сьогодні розчищатиме автошляхи знову. Але не в місті, а автотраси!
Цитата
Олександр К.
+3 #2 Олександр К. 23.01.2018, 21:28
Взагалі то БАТ-2 це не тягач для транспортування танків (хоча, не заперечую, можливо, на буксирі танк і потягне). Це "шляхопрокладач". Призначений для того, щоб пробивати дорогу через ліс, яри і тому подібне. Вага близько 40 тон. Навряд чи після нього залищиться якесь покриття. Особливо, якшо він спробує щось відвалом попхнути.
Цитата
Євген
+15 #1 Євген 23.01.2018, 19:36
дорожники району розкритикували..... мене от що цікавить, хоч хтось з вас, великих дорожників, їздив на тягачу призначеному для транспортування танків, витягування їх з поля бою, з болота тощо....якщо механік з розумом то асфальт не пошкодить. які там тонкі гусениці. боже милостивий.....
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Інна Руденко

руденко

 

Про героя - однокласника Пасхаліна Юрія спогад

  

Сергій Цаподой

2018 02 15 Цаподой

 

 

Про купівлю сміттєвозів

  

Юрій Медведенко

Медведенко

 

Чого від влади очікує активна громадськість Сміли!?

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Смілянські депутати обрали секретаря міської ради – ним став податківець Костянтин Синьогуб

20 листопада 2017, 15:52

2017 11 20 сесСьогодні відбулось чергове 55-те засідання сесії Смілянської міської ради сьомого скликання.


Економіка
Нарахування «зимової» субсидії

18 жовтня 2017, 16:33

2017 10 17 субсВ Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії. У жовтні управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон


Суспільство
13-річна школярка-сирота зі сміли негайно потребує допомоги