Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

banner 245x245

Стрічка новин

14 серпня 2018, 13:44

Суспільство

У Смілі до розчистки доріг від снігу залучили військову техніку

Сьогодні вночі до Смілянської ДЕД прислали важку техніку для боротьби зі сніговими заметам. Це військова бронетехніка - БАТ 2 (транспортний бульдозер на артилерійському тягачі, що застосовують в інженерних ротах) - на гусеничному ходу та обладнаного відвалом для розчистки снігу.

 

2018 01 23 бтр


Тільки хотілося понадіятись, що потужна техніка розчистить сніг - але рано радіти - його ковш зламаний! Проте міські дорожники вважають, що хоч чистити сніг він не зможе, але гусеничним ходом їздитиме дорогами міста і звільнить автошляхи від льоду.
На районній сесії заступник голови РДА Роман Співак розповів, що військова техніка працювала сьогодні до першої години ночі. Вдень працівники відпочивали. Завтра ним розпочнуть чистку автошляху від Сміли до Шполянського та Городищенського району.
А ось дорожники з району розкритикували цю ідею. Вони вважають, що гусениці надто тонкі і з льодом не впораються, але пошкодять асфальт і залишки дорожнього покриття у Смілі.

scroll back to top

Коментарі  

об 454 Єней
+3 #8 об 454 Єней 26.01.2018, 09:35
хто буде краще знати за справність техніки як не механік-водій
Цитата
об 454 Єней
+3 #7 об 454 Єней 26.01.2018, 09:21
По прочитаному можна сказати , в однієї людини, Євгена , розумний коментар , Знае що говорить , Досвід має . Дякую Євген палець в гору)))))
Цитата
Maks
-3 #6 Maks 26.01.2018, 09:17
Цитую об 454 Єней:
По перше БАТ-2 не має ковша, ( а працює він з універсальним бульдозерним відвалом ) по друге техніка повністю СПРАВНА!!! Що до асфальта , бульдозер його не пошкоджує . А тим хто полюбляє критикувати людей та їхню техніку , скажу так лопати ломи в руки і в бій на вулиці відчищати їх від льоду та снігу. дякую за увагу

Вчора на сесії Синьогуб підтвердив інформацію про несправність бульдозера
Цитата
об 454 Єней
+5 #5 об 454 Єней 26.01.2018, 09:09
По перше БАТ-2 не має ковша, ( а працює він з універсальним бульдозерним відвалом ) по друге техніка повністю СПРАВНА!!! Що до асфальта , бульдозер його не пошкоджує . А тим хто полюбляє критикувати людей та їхню техніку , скажу так лопати ломи в руки і в бій на вулиці відчищати їх від льоду та снігу. дякую за увагу
Цитата
Юрій
+6 #4 Юрій 24.01.2018, 12:02
Простіше, щоб не сперечатимя на 100м дороги спробувати і все буде ясно! Який сенс сидіти гадати?
Цитата
Служба автодоріг
+9 #3 Служба автодоріг 24.01.2018, 10:01
Не поширюйте неправду, БАТ не ламався, і сьогодні розчищатиме автошляхи знову. Але не в місті, а автотраси!
Цитата
Олександр К.
+3 #2 Олександр К. 23.01.2018, 21:28
Взагалі то БАТ-2 це не тягач для транспортування танків (хоча, не заперечую, можливо, на буксирі танк і потягне). Це "шляхопрокладач". Призначений для того, щоб пробивати дорогу через ліс, яри і тому подібне. Вага близько 40 тон. Навряд чи після нього залищиться якесь покриття. Особливо, якшо він спробує щось відвалом попхнути.
Цитата
Євген
+15 #1 Євген 23.01.2018, 19:36
дорожники району розкритикували..... мене от що цікавить, хоч хтось з вас, великих дорожників, їздив на тягачу призначеному для транспортування танків, витягування їх з поля бою, з болота тощо....якщо механік з розумом то асфальт не пошкодить. які там тонкі гусениці. боже милостивий.....
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Сергій Чередніченко

Чередниченко

Відключати від ЦО можна лише цілі будинки

 

Юрій Ткаченко

ткаченко0

Про підготовку до опалювального сезону у Смілі

 

Віктор Овчаренко

Овчаренко

"Я не маю морального права далі працювати у виконкомі..."

 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міський голова розпускає виконком

26 травня 2018, 14:55

2018 05 26 виконкомНа офіційному сайті Смілянської міської ради з'явився ПРОЕКТ рішення "Про розпуск виконавчого комітету".


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
Олексій Цибко розповів, що зробив за два місяці на посаді мера

01 червня 2018, 11:27

2018 06 01 цибкоПомітно, що міський голова Олексій Цибко постійно рахує свої дні на посаді міського голови.


Цікаво
Сьогодні – Маковія

14 серпня 2018, 13:44

2018 08 14 маковія14 серпня відзначають Маковія, або Медовий Спас. У цей день віряни приносять до храмів мед для освячення.


Афіша
7 липня у Самгородку святкуватимуть Івана Купала

13 червня 2018, 10:46

купала1У суботу, 7 липня, у Самгородку традиційно святкуватимуть Івана Купала.