Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

Суспільство

ДЕЖАВЮ! У Смілі знову відключили опалення!

Сьогодні працівники ПАТ «Черкасигаз» знову відучили дві міські котельні від централізованого газопостачання. Кореспондентам Сміла.UA повідомили, що припинили роботу котельні №7 і 25. Без тепла залишились жителі районів Богдана та РПЗ.
Проте мешканці багатоповерхівок, які розташовані у центрі міста, теж скаржаться на холодні батареї в квартирах. Очевидно, відключили ще якісь котельні, але офіційно цю інформацію поки що ніхто не коментує.
Температура в оселях смілян стрімко падає. Та й надворі мороз.
Представники Смілянської міської ради наразі вирішують питання з відключенням котелень, проводять переговори.

scroll back to top

Коментарі  

Виборець
+5 #3 Виборець 17.01.2018, 11:17
Рудик їсть млинці зі сметаною та відпочиває в Єгипті. Синьогуб-їздить колядує. А сміляни мерзнуть. Можливо потрібно взагалі зачинити міську раду на великий замок? Ніхто нічого не робить.
Цитата
Віктор
+6 #2 Віктор 14.01.2018, 16:48
Цитую Виборець:
Чому з вирішенням проблем з опаленням не допомагає народний депута Сергій Рудик? Чи він гріється в Єгипті?

Ви такі цікаві...! До чого йому ваші проблеми?! У нього своїх проблем хватає. Це не його повноваження. Він не може втручатися в діяльність обєктів господарювання. А от якщо хочете млинців із сметанкою почавкати, то можете до пана депутата звернутися.
Цитата
Виборець
+15 #1 Виборець 13.01.2018, 14:10
Чому з вирішенням проблем з опаленням не допомагає народний депута Сергій Рудик? Чи він гріється в Єгипті?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Володимир Овсійчук

овсийчук

 

Про те, що у боргах водоканалу також винна і міська влада

 

Анатолій Голуб

Голуб

Про те, що треба їхати до Гройсмана і вибивати свої гроші, щоб віддати борги Обленерго

Микола Стуженко

Стуженко1

 

Про онкозахворювання серед молоді і те, кому це вигідно 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Не відбулось засідання виконкому, бо більшість виїхала із Сміли

21 вересня 2018, 09:27

2018 09 21 виконкомВчора мало відбутися чергове засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради.


Економіка
У більшості родин офіційно працює лише одна особа

02 вересня 2018, 14:49

2018 09 02 родиниЗа даними Головного управління статистики у Черкаській області, працюючих осіб у своєму складі мають 60,5% домогосподарств Черкащини


Суспільство
Футбольний Кубок Смілянщини здобула команда «Агро-Рось» із Ташлика

18 вересня 2018, 17:49

2018 09 18 футбол316 вересня на стадіоні «Юність» відбувся розіграш чергового кубку Смілянщини на призи Всеукраїнського об'єднання «ЧЕРКАЩАНИ».


Цікаво
Сьогодні –День осіннього рівнодення

23 вересня 2018, 13:06

2018 09 23 деньДень осіннього рівнодення припадає на 23 вересня. В цю добу тривалість дня і ночі однакові


Афіша
Смілян запрошують на свято богатирської сили