Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

 купала

Стрічка новин

22 червня 2018, 17:28

Суспільство

ДЕЖАВЮ! У Смілі знову відключили опалення!

Сьогодні працівники ПАТ «Черкасигаз» знову відучили дві міські котельні від централізованого газопостачання. Кореспондентам Сміла.UA повідомили, що припинили роботу котельні №7 і 25. Без тепла залишились жителі районів Богдана та РПЗ.
Проте мешканці багатоповерхівок, які розташовані у центрі міста, теж скаржаться на холодні батареї в квартирах. Очевидно, відключили ще якісь котельні, але офіційно цю інформацію поки що ніхто не коментує.
Температура в оселях смілян стрімко падає. Та й надворі мороз.
Представники Смілянської міської ради наразі вирішують питання з відключенням котелень, проводять переговори.

scroll back to top

Коментарі  

Виборець
+5 #3 Виборець 17.01.2018, 11:17
Рудик їсть млинці зі сметаною та відпочиває в Єгипті. Синьогуб-їздить колядує. А сміляни мерзнуть. Можливо потрібно взагалі зачинити міську раду на великий замок? Ніхто нічого не робить.
Цитата
Віктор
+6 #2 Віктор 14.01.2018, 16:48
Цитую Виборець:
Чому з вирішенням проблем з опаленням не допомагає народний депута Сергій Рудик? Чи він гріється в Єгипті?

Ви такі цікаві...! До чого йому ваші проблеми?! У нього своїх проблем хватає. Це не його повноваження. Він не може втручатися в діяльність обєктів господарювання. А от якщо хочете млинців із сметанкою почавкати, то можете до пана депутата звернутися.
Цитата
Виборець
+15 #1 Виборець 13.01.2018, 14:10
Чому з вирішенням проблем з опаленням не допомагає народний депута Сергій Рудик? Чи він гріється в Єгипті?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 05 04 ани

Дійові особи

Володимир Ховайба

Ховайба

 

Про перші кроки об’єднаної громади

 

Юрій Ткаченко

ткаченко1

 

Про відпочинок і оздоровлення дітей на Черкащині

 

Олексій Цибко

цибко 

Про прозорість влади та новий стиль керування містом

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міський голова розпускає виконком

26 травня 2018, 14:55

2018 05 26 виконкомНа офіційному сайті Смілянської міської ради з'явився ПРОЕКТ рішення "Про розпуск виконавчого комітету".


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
Олексій Цибко розповів, що зробив за два місяці на посаді мера

01 червня 2018, 11:27

2018 06 01 цибкоПомітно, що міський голова Олексій Цибко постійно рахує свої дні на посаді міського голови.


Цікаво
Пройдіться Києвом минулого століття

23 червня 2018, 17:26

2018 06 22 КиївБудні нашої столиці у 1950-тих роках.


Афіша
7 липня у Самгородку святкуватимуть Івана Купала

13 червня 2018, 10:46

купала1У суботу, 7 липня, у Самгородку традиційно святкуватимуть Івана Купала.