Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

ДЕЖАВЮ! У Смілі знову відключили опалення!

Сьогодні працівники ПАТ «Черкасигаз» знову відучили дві міські котельні від централізованого газопостачання. Кореспондентам Сміла.UA повідомили, що припинили роботу котельні №7 і 25. Без тепла залишились жителі районів Богдана та РПЗ.
Проте мешканці багатоповерхівок, які розташовані у центрі міста, теж скаржаться на холодні батареї в квартирах. Очевидно, відключили ще якісь котельні, але офіційно цю інформацію поки що ніхто не коментує.
Температура в оселях смілян стрімко падає. Та й надворі мороз.
Представники Смілянської міської ради наразі вирішують питання з відключенням котелень, проводять переговори.

scroll back to top

Коментарі  

Виборець
+5 #3 Виборець 17.01.2018, 11:17
Рудик їсть млинці зі сметаною та відпочиває в Єгипті. Синьогуб-їздить колядує. А сміляни мерзнуть. Можливо потрібно взагалі зачинити міську раду на великий замок? Ніхто нічого не робить.
Цитата
Віктор
+6 #2 Віктор 14.01.2018, 16:48
Цитую Виборець:
Чому з вирішенням проблем з опаленням не допомагає народний депута Сергій Рудик? Чи він гріється в Єгипті?

Ви такі цікаві...! До чого йому ваші проблеми?! У нього своїх проблем хватає. Це не його повноваження. Він не може втручатися в діяльність обєктів господарювання. А от якщо хочете млинців із сметанкою почавкати, то можете до пана депутата звернутися.
Цитата
Виборець
+15 #1 Виборець 13.01.2018, 14:10
Чому з вирішенням проблем з опаленням не допомагає народний депута Сергій Рудик? Чи він гріється в Єгипті?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Правило “3-х хвилин”, яке мають виконувати всі батьки

11 грудня 2018, 17:42

2018 12 11 3 хвилиниНаталія Сиротич, практикуючий психолог, керівник Центру роботи з дітьми та молоддю “Карітасу Київ” поділилася з “Українською правдою. Життя” своїм досвідом та розповіла, як дорослим завжди знаходити спільну мову зі своїми нащадками.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.