Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

Суспільство

Як у Смілі лікують воїнів АТО

У нашому місті на території обслуговування міської поліклініки для дорослих перебуває 101 учасник АТО. З них у 2017 році пройшли диспансеризацію - 89 осіб, отримали стаціонарне лікування - 43 особи, амбулаторне лікування – 92 особи, охоплено комплексним періодичним оглядом – 59 осіб, проведено обстеження на соціально-небезпечні інфекції - 92 особам, - йдеться у Інформації про стан виконання міської комплексної програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції, наданій представникам виконкому.

Учасники АТО та демобілізовані військовослужбовці проходять обстеження у міській поліклініці безоплатно, але у зв’язку з відсутністю апаратури у Смілянській міській поліклініці для дорослих, дороговартісне обстеження МРТ, КТ, обстеження на гепатити, В, С проводиться на базі Черкаської обласної лікарні.
У денному стаціонарному відділені міської поліклініки виділена палата для учасників АТО.
Відповідним наказом головного лікаря Смілянської міської поліклініки для дорослих затверджена комісія з психологічної реабілітації, до складу якої входять: психолог, психотерапевт, психіатр.
Для забезпечення безкоштовного зубопротезування демобілізованих військовослужбовців і учасників антитерористичної операції в місцевому бюджеті на 2017 рік передбачено кошти в сумі 70 000 грн.

До управління праці та соціального захисту населення звернулося 35 учасників АТО на постановку на облік на отримання санаторно-курортного лікування, з них лише 11 отримали путівки.
На виконання комплексної обласної програми в частині забезпечення санаторно-курортним лікування, рішенням сесії Смілянської міської ради в місцевому бюджеті на поточний рік затверджено 22 000 грн. для закупівлі 7 санатороно – курортних путівок для демобілізованих військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та працівників, які брали участь в антитерористичній операції, членів їх сімей (дружини, чоловіка та неповнолітніх дітей). Впродовж серпня- вересня 2017 року в межах виконання програми по закупівлі путівок в співфінансуванні з обласного бюджету, придбано 7 санаторно-курортних путівок для учасників АТО, до місцевого санаторію „Мошногір”я”.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Костянтин Синьогуб

синьогуб

 

Про наслідки снігової негоди у Смілі

 

 

Юрій Медведенко

Медведенко

 

Про утеплення міста та індивідуальне опалення

Андрій Чик

Чик

 

Якщо ми християни – давайте це відверто продемонструємо!

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Смілянські депутати обрали секретаря міської ради – ним став податківець Костянтин Синьогуб

20 листопада 2017, 15:52

2017 11 20 сесСьогодні відбулось чергове 55-те засідання сесії Смілянської міської ради сьомого скликання.


Економіка
Нарахування «зимової» субсидії

18 жовтня 2017, 16:33

2017 10 17 субсВ Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії. У жовтні управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон


Суспільство
13-річна школярка-сирота зі сміли негайно потребує допомоги

18 листопада 2017, 10:57

2017 11 18 допомогаСмілянці Каріні Сігуновій тільки-но виповнилося 13 років, але випробування, яке підготувало їй життя занадто тяжка ноша для маленької дівчинки


Цікаво
Сьогодні – “Голодна кутя” або Другий Святвечір

18 січня 2018, 16:08

2018 01 18 кутя18 січня українці знову готують кутю, це третя різдвяна кутя. З цим днем пов’язано безліч традицій та народних прикмет.


Афіша
Творча зустріч Андрія Кокотюхи з черкащанами – 7 грудня

22 листопада 2017, 18:30

2017 11 22 КокотюхаУсім, хто захоплюється творчістю українського письменника та сценариста Андрія Кокотюхи, повідомляємо, що на 7 грудня запланована його зустріч з читачами у Черкасах