Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

Суспільство

Як у Смілі лікують воїнів АТО

У нашому місті на території обслуговування міської поліклініки для дорослих перебуває 101 учасник АТО. З них у 2017 році пройшли диспансеризацію - 89 осіб, отримали стаціонарне лікування - 43 особи, амбулаторне лікування – 92 особи, охоплено комплексним періодичним оглядом – 59 осіб, проведено обстеження на соціально-небезпечні інфекції - 92 особам, - йдеться у Інформації про стан виконання міської комплексної програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції, наданій представникам виконкому.

Учасники АТО та демобілізовані військовослужбовці проходять обстеження у міській поліклініці безоплатно, але у зв’язку з відсутністю апаратури у Смілянській міській поліклініці для дорослих, дороговартісне обстеження МРТ, КТ, обстеження на гепатити, В, С проводиться на базі Черкаської обласної лікарні.
У денному стаціонарному відділені міської поліклініки виділена палата для учасників АТО.
Відповідним наказом головного лікаря Смілянської міської поліклініки для дорослих затверджена комісія з психологічної реабілітації, до складу якої входять: психолог, психотерапевт, психіатр.
Для забезпечення безкоштовного зубопротезування демобілізованих військовослужбовців і учасників антитерористичної операції в місцевому бюджеті на 2017 рік передбачено кошти в сумі 70 000 грн.

До управління праці та соціального захисту населення звернулося 35 учасників АТО на постановку на облік на отримання санаторно-курортного лікування, з них лише 11 отримали путівки.
На виконання комплексної обласної програми в частині забезпечення санаторно-курортним лікування, рішенням сесії Смілянської міської ради в місцевому бюджеті на поточний рік затверджено 22 000 грн. для закупівлі 7 санатороно – курортних путівок для демобілізованих військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та працівників, які брали участь в антитерористичній операції, членів їх сімей (дружини, чоловіка та неповнолітніх дітей). Впродовж серпня- вересня 2017 року в межах виконання програми по закупівлі путівок в співфінансуванні з обласного бюджету, придбано 7 санаторно-курортних путівок для учасників АТО, до місцевого санаторію „Мошногір”я”.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 05 04 ани

Дійові особи

Юрій Ткаченко

ткаченко1

 

Про дорожні ремонти на Черкащині

 

Микола Щербаков

Щербаков М

 

Про новий спалах африканської чуми свиней у Балаклеї

 

 

Віктор Овчаренко

Овчаренко

 

Про ремонт доріг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міський голова розпускає виконком

26 травня 2018, 14:55

2018 05 26 виконкомНа офіційному сайті Смілянської міської ради з'явився ПРОЕКТ рішення "Про розпуск виконавчого комітету".


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
Олексій Цибко розповів, що зробив за два місяці на посаді мера

01 червня 2018, 11:27

2018 06 01 цибкоПомітно, що міський голова Олексій Цибко постійно рахує свої дні на посаді міського голови.


Цікаво
Міфи про високий тиск

21 липня 2018, 16:33

2018 07 21 nbcrСудини, транспортуючи кров, витримують тиск щодня. Зазвичай вони чудово з цим справляються, проте коли щось йде не так


Афіша
7 липня у Самгородку святкуватимуть Івана Купала

13 червня 2018, 10:46

купала1У суботу, 7 липня, у Самгородку традиційно святкуватимуть Івана Купала.