Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

Суспільство

З 1 січня у Смілі можуть відмінити 10 автобусних маршрутів

На чергових депутатських слуханнях дуже емоційним був виступ депутата Юрія Кредзинського (у звичайному житті він власник автоперевізного бізнесу).

Юрій Якович попередив, що через непорозуміння і невизначеність з розміром плати за проїзд у Смілі, на містян, окрім проблеми з теплом, звалиться ще одна – із зупинкою руху автобусів.

Юрій Кредзинський як депутат отримав багато звернень від перевізників про те, що з 1 січня вони не будуть здійснювати перевезення на збиткових маршрутах. А збиткових маршрутів у Смілі 8-10. Мова йде про напрямки автобусів - №№5, 48, 9, 13 18 , 4, 41, 37 та ін..


1 січня, коли всі владці будуть пити шампанське, пенсіонери будуть дзвонити і звертатись: а де автобуси? – зауважив Юрій Кредзинський. – Ось тоді нам знову треба буде терміново збиратись на сесію і вирішувати ці питання.

scroll back to top

Коментарі  

Алекс
+5 #5 Алекс 01.01.2018, 09:17
А как вы поменяете перевозчиков,когда они сплошь и рядом депутаты городского совета???? Оптимизируйте количество транспорта и захват маршрута и не давайте своим шоферам воровать....соответственно ремонт транспорта должен производится не за счёт водилы,а хозяина автобуса.....
Цитата
Ігор
+3 #4 Ігор 31.12.2017, 17:29
Чуже тіло не болюче маршрут 4 та 5 Гречківка і Кут хто це придумав СПІДОМ ніколи не захворюють
Цитата
олег
+6 #3 олег 31.12.2017, 12:16
Якось не зрозуміло, коли є збиткові маршрути, то є і прибуткові, коли хочуть закрити збиткові, то що робити з прибутковими? Чи не краще поміняти перевізника? Бо запитань до них дуже багато.
Цитата
Олександр К.
+7 #2 Олександр К. 30.12.2017, 17:51
"та ін.." - а що, дописати 2 маршрути важко? І якщо підприємець відмовляється від одного маршруту, то може йому варто і всі заборонити? А то будуть вибирати, де покраще.
Цитата
Віктор
+16 #1 Віктор 30.12.2017, 10:57
Згоріла хата, гори й село..... Хочу сказати, що якби ви "деятелі" взагалі ніколи не збиралися, тут на місцях, у верховній раді іт.д. Більш того , краще б не народжувалися, то можливо Україна була б цивілізованою державою, а люди б жили щасливо. Бо вже далі терпіти цей шабаш не можливо!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Юрій Медведенко

Медведенко

 

Про утеплення міста та індивідуальне опалення

Андрій Чик

Чик

 

Якщо ми християни – давайте це відверто продемонструємо!

 

Михайло Шевчук

Шевчук

Дякуємо нашим українським воїнам за спокійне Різдво

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Смілянські депутати обрали секретаря міської ради – ним став податківець Костянтин Синьогуб

20 листопада 2017, 15:52

2017 11 20 сесСьогодні відбулось чергове 55-те засідання сесії Смілянської міської ради сьомого скликання.


Економіка
Нарахування «зимової» субсидії

18 жовтня 2017, 16:33

2017 10 17 субсВ Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії. У жовтні управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон


Суспільство
13-річна школярка-сирота зі сміли негайно потребує допомоги