Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

З 1 січня у Смілі можуть відмінити 10 автобусних маршрутів

На чергових депутатських слуханнях дуже емоційним був виступ депутата Юрія Кредзинського (у звичайному житті він власник автоперевізного бізнесу).

Юрій Якович попередив, що через непорозуміння і невизначеність з розміром плати за проїзд у Смілі, на містян, окрім проблеми з теплом, звалиться ще одна – із зупинкою руху автобусів.

Юрій Кредзинський як депутат отримав багато звернень від перевізників про те, що з 1 січня вони не будуть здійснювати перевезення на збиткових маршрутах. А збиткових маршрутів у Смілі 8-10. Мова йде про напрямки автобусів - №№5, 48, 9, 13 18 , 4, 41, 37 та ін..


1 січня, коли всі владці будуть пити шампанське, пенсіонери будуть дзвонити і звертатись: а де автобуси? – зауважив Юрій Кредзинський. – Ось тоді нам знову треба буде терміново збиратись на сесію і вирішувати ці питання.

scroll back to top

Коментарі  

Алекс
+5 #5 Алекс 01.01.2018, 09:17
А как вы поменяете перевозчиков,когда они сплошь и рядом депутаты городского совета???? Оптимизируйте количество транспорта и захват маршрута и не давайте своим шоферам воровать....соответственно ремонт транспорта должен производится не за счёт водилы,а хозяина автобуса.....
Цитата
Ігор
+3 #4 Ігор 31.12.2017, 17:29
Чуже тіло не болюче маршрут 4 та 5 Гречківка і Кут хто це придумав СПІДОМ ніколи не захворюють
Цитата
олег
+6 #3 олег 31.12.2017, 12:16
Якось не зрозуміло, коли є збиткові маршрути, то є і прибуткові, коли хочуть закрити збиткові, то що робити з прибутковими? Чи не краще поміняти перевізника? Бо запитань до них дуже багато.
Цитата
Олександр К.
+7 #2 Олександр К. 30.12.2017, 17:51
"та ін.." - а що, дописати 2 маршрути важко? І якщо підприємець відмовляється від одного маршруту, то може йому варто і всі заборонити? А то будуть вибирати, де покраще.
Цитата
Віктор
+16 #1 Віктор 30.12.2017, 10:57
Згоріла хата, гори й село..... Хочу сказати, що якби ви "деятелі" взагалі ніколи не збиралися, тут на місцях, у верховній раді іт.д. Більш того , краще б не народжувалися, то можливо Україна була б цивілізованою державою, а люди б жили щасливо. Бо вже далі терпіти цей шабаш не можливо!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Зробіть такі прикраси для ялинки разом зі своїми малюками⠀⠀⠀⠀

08 грудня 2018, 15:53

2018 12 08 играшкиЦя суміш називається «холодна порцеляна» і з неї дуже зручно виготовляти прикраси на ялинку


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.