Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

Суспільство

З 1 січня у Смілі можуть відмінити 10 автобусних маршрутів

На чергових депутатських слуханнях дуже емоційним був виступ депутата Юрія Кредзинського (у звичайному житті він власник автоперевізного бізнесу).

Юрій Якович попередив, що через непорозуміння і невизначеність з розміром плати за проїзд у Смілі, на містян, окрім проблеми з теплом, звалиться ще одна – із зупинкою руху автобусів.

Юрій Кредзинський як депутат отримав багато звернень від перевізників про те, що з 1 січня вони не будуть здійснювати перевезення на збиткових маршрутах. А збиткових маршрутів у Смілі 8-10. Мова йде про напрямки автобусів - №№5, 48, 9, 13 18 , 4, 41, 37 та ін..


1 січня, коли всі владці будуть пити шампанське, пенсіонери будуть дзвонити і звертатись: а де автобуси? – зауважив Юрій Кредзинський. – Ось тоді нам знову треба буде терміново збиратись на сесію і вирішувати ці питання.

scroll back to top

Коментарі  

Алекс
+5 #5 Алекс 01.01.2018, 09:17
А как вы поменяете перевозчиков,когда они сплошь и рядом депутаты городского совета???? Оптимизируйте количество транспорта и захват маршрута и не давайте своим шоферам воровать....соответственно ремонт транспорта должен производится не за счёт водилы,а хозяина автобуса.....
Цитата
Ігор
+3 #4 Ігор 31.12.2017, 17:29
Чуже тіло не болюче маршрут 4 та 5 Гречківка і Кут хто це придумав СПІДОМ ніколи не захворюють
Цитата
олег
+6 #3 олег 31.12.2017, 12:16
Якось не зрозуміло, коли є збиткові маршрути, то є і прибуткові, коли хочуть закрити збиткові, то що робити з прибутковими? Чи не краще поміняти перевізника? Бо запитань до них дуже багато.
Цитата
Олександр К.
+7 #2 Олександр К. 30.12.2017, 17:51
"та ін.." - а що, дописати 2 маршрути важко? І якщо підприємець відмовляється від одного маршруту, то може йому варто і всі заборонити? А то будуть вибирати, де покраще.
Цитата
Віктор
+16 #1 Віктор 30.12.2017, 10:57
Згоріла хата, гори й село..... Хочу сказати, що якби ви "деятелі" взагалі ніколи не збиралися, тут на місцях, у верховній раді іт.д. Більш того , краще б не народжувалися, то можливо Україна була б цивілізованою державою, а люди б жили щасливо. Бо вже далі терпіти цей шабаш не можливо!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Володимир Овсійчук

овсийчук

 

Про те, що у боргах водоканалу також винна і міська влада

 

Анатолій Голуб

Голуб

Про те, що треба їхати до Гройсмана і вибивати свої гроші, щоб віддати борги Обленерго

Микола Стуженко

Стуженко1

 

Про онкозахворювання серед молоді і те, кому це вигідно 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Не відбулось засідання виконкому, бо більшість виїхала із Сміли

21 вересня 2018, 09:27

2018 09 21 виконкомВчора мало відбутися чергове засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради.


Економіка
У більшості родин офіційно працює лише одна особа

02 вересня 2018, 14:49

2018 09 02 родиниЗа даними Головного управління статистики у Черкаській області, працюючих осіб у своєму складі мають 60,5% домогосподарств Черкащини


Суспільство
Футбольний Кубок Смілянщини здобула команда «Агро-Рось» із Ташлика

18 вересня 2018, 17:49

2018 09 18 футбол316 вересня на стадіоні «Юність» відбувся розіграш чергового кубку Смілянщини на призи Всеукраїнського об'єднання «ЧЕРКАЩАНИ».


Цікаво
Сьогодні – Друга Пречиста

21 вересня 2018, 12:25

2018 09 21 Пречиста21 вересня відзначають свято Різдва Пресвятої Богородиці, або у народі "Другої Пречисти".


Афіша
Смілян запрошують на свято богатирської сили

19 вересня 2018, 14:01

2018 09 19 Етап кубкаПід час Міжнародної агропромислової виставки AGROEXPO-2018, яка пройде у Кропивницькому, стартує Етап Кубка світу зі стронгмену