Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

 купала

Стрічка новин

22 червня 2018, 17:28

Суспільство

З 1 січня у Смілі можуть відмінити 10 автобусних маршрутів

На чергових депутатських слуханнях дуже емоційним був виступ депутата Юрія Кредзинського (у звичайному житті він власник автоперевізного бізнесу).

Юрій Якович попередив, що через непорозуміння і невизначеність з розміром плати за проїзд у Смілі, на містян, окрім проблеми з теплом, звалиться ще одна – із зупинкою руху автобусів.

Юрій Кредзинський як депутат отримав багато звернень від перевізників про те, що з 1 січня вони не будуть здійснювати перевезення на збиткових маршрутах. А збиткових маршрутів у Смілі 8-10. Мова йде про напрямки автобусів - №№5, 48, 9, 13 18 , 4, 41, 37 та ін..


1 січня, коли всі владці будуть пити шампанське, пенсіонери будуть дзвонити і звертатись: а де автобуси? – зауважив Юрій Кредзинський. – Ось тоді нам знову треба буде терміново збиратись на сесію і вирішувати ці питання.

scroll back to top

Коментарі  

Алекс
+5 #5 Алекс 01.01.2018, 09:17
А как вы поменяете перевозчиков,когда они сплошь и рядом депутаты городского совета???? Оптимизируйте количество транспорта и захват маршрута и не давайте своим шоферам воровать....соответственно ремонт транспорта должен производится не за счёт водилы,а хозяина автобуса.....
Цитата
Ігор
+3 #4 Ігор 31.12.2017, 17:29
Чуже тіло не болюче маршрут 4 та 5 Гречківка і Кут хто це придумав СПІДОМ ніколи не захворюють
Цитата
олег
+6 #3 олег 31.12.2017, 12:16
Якось не зрозуміло, коли є збиткові маршрути, то є і прибуткові, коли хочуть закрити збиткові, то що робити з прибутковими? Чи не краще поміняти перевізника? Бо запитань до них дуже багато.
Цитата
Олександр К.
+7 #2 Олександр К. 30.12.2017, 17:51
"та ін.." - а що, дописати 2 маршрути важко? І якщо підприємець відмовляється від одного маршруту, то може йому варто і всі заборонити? А то будуть вибирати, де покраще.
Цитата
Віктор
+16 #1 Віктор 30.12.2017, 10:57
Згоріла хата, гори й село..... Хочу сказати, що якби ви "деятелі" взагалі ніколи не збиралися, тут на місцях, у верховній раді іт.д. Більш того , краще б не народжувалися, то можливо Україна була б цивілізованою державою, а люди б жили щасливо. Бо вже далі терпіти цей шабаш не можливо!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 05 04 ани

Дійові особи

Володимир Ховайба

Ховайба

 

Про перші кроки об’єднаної громади

 

Юрій Ткаченко

ткаченко1

 

Про відпочинок і оздоровлення дітей на Черкащині

 

Олексій Цибко

цибко 

Про прозорість влади та новий стиль керування містом

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міський голова розпускає виконком

26 травня 2018, 14:55

2018 05 26 виконкомНа офіційному сайті Смілянської міської ради з'явився ПРОЕКТ рішення "Про розпуск виконавчого комітету".


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
Олексій Цибко розповів, що зробив за два місяці на посаді мера

01 червня 2018, 11:27

2018 06 01 цибкоПомітно, що міський голова Олексій Цибко постійно рахує свої дні на посаді міського голови.


Цікаво
Пройдіться Києвом минулого століття

23 червня 2018, 17:26

2018 06 22 КиївБудні нашої столиці у 1950-тих роках.


Афіша
7 липня у Самгородку святкуватимуть Івана Купала

13 червня 2018, 10:46

купала1У суботу, 7 липня, у Самгородку традиційно святкуватимуть Івана Купала.