Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

Тепла у Смілі поки не буде, зате буде нове комунальне радіо

Сайт Сміла.UA вже повідомляв, що Костянтин Синьогуб їздив до Києва, де йому вдалося зустрітися лише із заступником міністра регіонального розвитку.
Водночас, смілянам буде цікаво дізнатися, що того ж дня, коли в.о. міського голови так безуспішно поговорив з посадовцем Мінрегіонрозвитку, була в нього в столиці ще одна дуже «важлива та вкрай актуальна» для смілянського регіону справа.
Разом із головою районної ради Володимиром Грошевим він брав участь у засіданні Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, на якій розглядалося питання чергового конкурсу на місцеве мовлення.
На тому засіданні мова йшла про те, аби у смілянському регіоні запрацювало нове комунальне FM радіо. Тому десант смілянських посадовців і прибув до столиці лобіювати це питання.
Цікаво, що на конкурс по отриманню радіохвилі в Смілі свої пропозиції представили три претенденти – приватний інвестор, який обіцяв повністю взяти на себе фінансування роботи радіо і обов’язково виділяти для висвітлення проблем міста та району ефірний час, КП «Медіа-центр» і редакція районної газети «Смілянські обрії».
Якраз підтримати останніх двох претендентів і примчали зі Сміли пан Синьогуб та пан Грошев. Вони з усіх сил доводили чиновникам Нацради про життєву важливість місцевого мовлення для смілян.
Як зазначив на засіданні Володимир Грошев, це радіо необхідне, аби об’єднувати народ, аби інформувати його про повсякденну роботу влади. При цьому голова районної ради запевнив Національну раду, що ніяких проблем з фінансуванням нового комунального радіо не буде. Гроші є.
Словом, у той час, коли у місті відключили 18 котелень, коли сміляни замерзають у своїх оселях, міська влада в особі Костянтина Синьогуба разом із головою райради Володимиром Грошевим, який, певно, не помічає проблеми фактичного розвалу Смілянського району і об’єднання наших сіл із селами сусідніх районів, з усіх сил аргументували Національній раді з питань телебачення та радіомовлення необхідність створення на Смілянщині нової радіостанції. Для власного піару. І це при тому, що в місті та районі купа невирішених проблем, на що не вистачає коштів, а гроші на радіо, виходить, є.
У результаті «показових виступів» смілянських керівників, чиновники Національної ради дали добро на отримання частоти КП «Медіа-центр» та редакції районної газети «Смілянські обрії».
Реалізацію проектів, звісно, проводитимуть коштом смілянських платників податків.
Тож, шановні сміляни, тепла поки не буде, адже місцева влада ніяк не розбереться з боргами «Сміла Енергоінвесту», зате у нас буде … радіо.
Тож відтепер, як тільки комунальне радіо розпочне своє мовлення, у вас буде змога регулярно чути хвалебні оди місцевій владі про те, як вона успішно працює на благо міста та району. Задля власного піару смілянській владі грошей не шкода.

scroll back to top

Коментарі  

Євгеній
+3 #7 Євгеній 02.01.2018, 14:04
Так КП Медіацентр за рахунок смілянських платників податків працюватиме у Кам'янці і розповідатиме кам'янкські новини...
Цитата
Паша
+9 #6 Паша 31.12.2017, 20:09
Скажіть, а в районі що немає депутатів? Чого дядя Вова в робочий час займається тим, що геть не покращить життя людей в районі. Гнати таких керівників потрібно!
Цитата
Обурений
+4 #5 Обурений 31.12.2017, 18:11
Косия, ти чого прийшов до влади? Налагодити життя Смілян? Чи вішати лапшу людям на вуха? Дивись щоб не пішов ти по одній стежці з Федоренком...
Цитата
Віта
+8 #4 Віта 30.12.2017, 19:31
коли вже наведуть порядок у місті а не будуть займатися популізмом та самопіаром?ганьба владі!
Цитата
Борис
+6 #3 Борис 30.12.2017, 08:50
В цій статті однобоко висвітлили ситуацію, ми вже бачили що таке приватний Сміла ТВ, так давайте ще й радіо зробимо приватним, щоб воно як і вищевказаний канал слугувало тільки певним особам і доносило перекручені факти Смілянам.
Цитата
Едуард
+20 #2 Едуард 29.12.2017, 16:35
Трансляція радіо буде починатися о 6.00 зі слів: - От Смелянского информбюро!!! Трещим по всем фронтах. Дорог нет. Тепла нет. Совести и чести нет... Но, нам бы день простоять, да ночь продержаться.... Аминь!
Цитата
Віталік
+16 #1 Віталік 29.12.2017, 13:23
мало Грошева скрізь, ще давайте по радіо хай виступа
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Зробіть такі прикраси для ялинки разом зі своїми малюками⠀⠀⠀⠀

08 грудня 2018, 15:53

2018 12 08 играшкиЦя суміш називається «холодна порцеляна» і з неї дуже зручно виготовляти прикраси на ялинку


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.