Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

Суспільство

ШОК! Сьогодні у Смілі відключили 18 котелень

Незважаючи на попередні домовленості між смілянською міською владою та ВАТ «Черкасигаз» про те, що у грудні Смілу не чіпатимуть, сьогодні працівники Черкасигазу, віроломно і без попередження, відключили подачу газу на 18 міських котельнях. І обіцяють відключити всі інші, навіть мін-котельні навчальних закладів.

Стало відомо, що керівництво школи№3-колегіуму не пустило працівників Черкасигаз до своєї котельні. На це газівники повідомили, що відключать подачу газу десь в іншому місці, але тепла у школі все одно не буде! Саме зараз відключають міні-котельню у школі №15.

Наразі місто без тепла.

Сміляни обурені.

Активіст і представник міськвиконкому Віктор Овчаренко так прокоментував цю ситуацію: «Якщо у нас є правова держава – то проблему з відключенням міста від тепла напередодні свята Нового року можна швидко вирішити. Якщо ж Україна – неправова держава, а її жителі нікому не потрібні, тоді нам самим треба брати все у свої руки і йти захищати місто. Відключення котелень – це прямий шантаж! Це серйозний тиск на місто, щоб ми захвилювалися і погодидлися взяти на себе 173 млн боргів Енергоінвесту. Наразі представники міської влади і секретар Костянтин Синьогуб добиваються прямої зустрічі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом».

scroll back to top

Коментарі  

Едуард
+5 #6 Едуард 28.12.2017, 17:23
Цитую Виборець:
Гандьба "народному" депутату Сергію Рудику. Він повинен був завести за руку смілянську делегацію в кабінет Гройсмана. Що це за депутат, який кинув місто напризволяще? Невже його знову оберуть?

Та він взагалі не по цим ділах, якщо ви не знали. Він в основному по млинцях та сметані спеціалізується....
Цитата
Марина
0 #5 Марина 28.12.2017, 14:41
Цитую Виборець:
Гандьба "народному" депутату Сергію Рудику. Він повинен був завести за руку смілянську делегацію в кабінет Гройсмана. Що це за депутат, який кинув місто напризволяще? Невже його знову оберуть?


Міській владі треба краще працювати, точніше взагалі почати працювати. Бо у нас виходить, що у всьому депутати винні. Депутати мають закони писати толкові, а не вирішувати усі проблеми на усіх рівнях. Кожен хай займається своєю справою. А то місцеві представники влади довели Смілу до ручки, а тепер давайте будемо шукати винних у верховній раді
Цитата
Виборець
+9 #4 Виборець 28.12.2017, 12:54
Гандьба "народному" депутату Сергію Рудику. Він повинен був завести за руку смілянську делегацію в кабінет Гройсмана. Що це за депутат, який кинув місто напризволяще? Невже його знову оберуть?
Цитата
євген
+18 #3 євген 27.12.2017, 19:23
Пане Овчаренко!!! я як житель Сміли не захищаю газовиків. з Одного боку відключати лікарні та школи це не по людськи. в чому винні ті хворі люди, які знаходяться в лікарнях або діти в школах. Про те, з точки зору правової їх дії є абсолютно правильні й законні. Є Договір між інвестом та нафтогазом. згідно договору інвест зобовьяаний сплачувати кошти в порядку й розмірах встановлених договором. наскільки відомо всьому місту то енергоінвест ці кошти не платив. договором передбачено санкції у тому числі й відключення від газопостачання...... питання слід задавати не газовикам а Вам Шановний депутат.... дайте відповідь людям, простим мешканцям міста, чому й досі комунальне підприємство не опалює місто ???? де його дозволи без яких комунальному підприємству ніхто лімітів на газ не дасть????? розкажіть простим Смілянам чому так сталось, що інвест був згодний підти з міста про те депутати його не відпустили ???? може досить займатись словоблуддям а перейти до справи ?
Цитата
Едуард
+20 #2 Едуард 27.12.2017, 16:23
Правова держава.......! Перемога в номінації анекдот року! Потрібно запитати в керівництва Черкасигаз, Нафтогазу, гройсмана, а чи вкрадені 173 млн. це борги жителі м. Сміла чи прокладки "енергоінвеста" та махінацій представників держ установ, які мають відношення до видобування, розподілу та продажу газу, які вкрали те що люди платили. І після любої відповіді цих структур, зразу брати керівників цих структур і на гіляку без розмов! Бо скільки вже можна бути безхребетними вівцями?!
Цитата
Міхеіл
+10 #1 Міхеіл 27.12.2017, 16:06
Тим часом нова шокуюча новина - автор "енергоінвестиційних" схем Андрій Карпенко, опинився в реанімації.
http://infomist.ck.ua/biznesmen-yakomu-inkryminuyut-pryvlasnennya-38-miljoniv-opynyvsya-v-reanimatsiyi/
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Юрій Медведенко

Медведенко

 

Про утеплення міста та індивідуальне опалення

Андрій Чик

Чик

 

Якщо ми християни – давайте це відверто продемонструємо!

 

Михайло Шевчук

Шевчук

Дякуємо нашим українським воїнам за спокійне Різдво

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Смілянські депутати обрали секретаря міської ради – ним став податківець Костянтин Синьогуб

20 листопада 2017, 15:52

2017 11 20 сесСьогодні відбулось чергове 55-те засідання сесії Смілянської міської ради сьомого скликання.


Економіка
Нарахування «зимової» субсидії

18 жовтня 2017, 16:33

2017 10 17 субсВ Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії. У жовтні управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон


Суспільство
13-річна школярка-сирота зі сміли негайно потребує допомоги