Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

 купала

Стрічка новин

22 червня 2018, 17:28

Суспільство

ШОК! Сьогодні у Смілі відключили 18 котелень

Незважаючи на попередні домовленості між смілянською міською владою та ВАТ «Черкасигаз» про те, що у грудні Смілу не чіпатимуть, сьогодні працівники Черкасигазу, віроломно і без попередження, відключили подачу газу на 18 міських котельнях. І обіцяють відключити всі інші, навіть мін-котельні навчальних закладів.

Стало відомо, що керівництво школи№3-колегіуму не пустило працівників Черкасигаз до своєї котельні. На це газівники повідомили, що відключать подачу газу десь в іншому місці, але тепла у школі все одно не буде! Саме зараз відключають міні-котельню у школі №15.

Наразі місто без тепла.

Сміляни обурені.

Активіст і представник міськвиконкому Віктор Овчаренко так прокоментував цю ситуацію: «Якщо у нас є правова держава – то проблему з відключенням міста від тепла напередодні свята Нового року можна швидко вирішити. Якщо ж Україна – неправова держава, а її жителі нікому не потрібні, тоді нам самим треба брати все у свої руки і йти захищати місто. Відключення котелень – це прямий шантаж! Це серйозний тиск на місто, щоб ми захвилювалися і погодидлися взяти на себе 173 млн боргів Енергоінвесту. Наразі представники міської влади і секретар Костянтин Синьогуб добиваються прямої зустрічі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом».

scroll back to top

Коментарі  

Едуард
+5 #6 Едуард 28.12.2017, 17:23
Цитую Виборець:
Гандьба "народному" депутату Сергію Рудику. Він повинен був завести за руку смілянську делегацію в кабінет Гройсмана. Що це за депутат, який кинув місто напризволяще? Невже його знову оберуть?

Та він взагалі не по цим ділах, якщо ви не знали. Він в основному по млинцях та сметані спеціалізується....
Цитата
Марина
0 #5 Марина 28.12.2017, 14:41
Цитую Виборець:
Гандьба "народному" депутату Сергію Рудику. Він повинен був завести за руку смілянську делегацію в кабінет Гройсмана. Що це за депутат, який кинув місто напризволяще? Невже його знову оберуть?


Міській владі треба краще працювати, точніше взагалі почати працювати. Бо у нас виходить, що у всьому депутати винні. Депутати мають закони писати толкові, а не вирішувати усі проблеми на усіх рівнях. Кожен хай займається своєю справою. А то місцеві представники влади довели Смілу до ручки, а тепер давайте будемо шукати винних у верховній раді
Цитата
Виборець
+9 #4 Виборець 28.12.2017, 12:54
Гандьба "народному" депутату Сергію Рудику. Він повинен був завести за руку смілянську делегацію в кабінет Гройсмана. Що це за депутат, який кинув місто напризволяще? Невже його знову оберуть?
Цитата
євген
+18 #3 євген 27.12.2017, 19:23
Пане Овчаренко!!! я як житель Сміли не захищаю газовиків. з Одного боку відключати лікарні та школи це не по людськи. в чому винні ті хворі люди, які знаходяться в лікарнях або діти в школах. Про те, з точки зору правової їх дії є абсолютно правильні й законні. Є Договір між інвестом та нафтогазом. згідно договору інвест зобовьяаний сплачувати кошти в порядку й розмірах встановлених договором. наскільки відомо всьому місту то енергоінвест ці кошти не платив. договором передбачено санкції у тому числі й відключення від газопостачання...... питання слід задавати не газовикам а Вам Шановний депутат.... дайте відповідь людям, простим мешканцям міста, чому й досі комунальне підприємство не опалює місто ???? де його дозволи без яких комунальному підприємству ніхто лімітів на газ не дасть????? розкажіть простим Смілянам чому так сталось, що інвест був згодний підти з міста про те депутати його не відпустили ???? може досить займатись словоблуддям а перейти до справи ?
Цитата
Едуард
+20 #2 Едуард 27.12.2017, 16:23
Правова держава.......! Перемога в номінації анекдот року! Потрібно запитати в керівництва Черкасигаз, Нафтогазу, гройсмана, а чи вкрадені 173 млн. це борги жителі м. Сміла чи прокладки "енергоінвеста" та махінацій представників держ установ, які мають відношення до видобування, розподілу та продажу газу, які вкрали те що люди платили. І після любої відповіді цих структур, зразу брати керівників цих структур і на гіляку без розмов! Бо скільки вже можна бути безхребетними вівцями?!
Цитата
Міхеіл
+10 #1 Міхеіл 27.12.2017, 16:06
Тим часом нова шокуюча новина - автор "енергоінвестиційних" схем Андрій Карпенко, опинився в реанімації.
http://infomist.ck.ua/biznesmen-yakomu-inkryminuyut-pryvlasnennya-38-miljoniv-opynyvsya-v-reanimatsiyi/
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 05 04 ани

Дійові особи

Володимир Ховайба

Ховайба

 

Про перші кроки об’єднаної громади

 

Юрій Ткаченко

ткаченко1

 

Про відпочинок і оздоровлення дітей на Черкащині

 

Олексій Цибко

цибко 

Про прозорість влади та новий стиль керування містом

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міський голова розпускає виконком

26 травня 2018, 14:55

2018 05 26 виконкомНа офіційному сайті Смілянської міської ради з'явився ПРОЕКТ рішення "Про розпуск виконавчого комітету".


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
Олексій Цибко розповів, що зробив за два місяці на посаді мера

01 червня 2018, 11:27

2018 06 01 цибкоПомітно, що міський голова Олексій Цибко постійно рахує свої дні на посаді міського голови.


Цікаво
Пройдіться Києвом минулого століття

23 червня 2018, 17:26

2018 06 22 КиївБудні нашої столиці у 1950-тих роках.


Афіша
7 липня у Самгородку святкуватимуть Івана Купала

13 червня 2018, 10:46

купала1У суботу, 7 липня, у Самгородку традиційно святкуватимуть Івана Купала.