Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

ШОК! Сьогодні у Смілі відключили 18 котелень

Незважаючи на попередні домовленості між смілянською міською владою та ВАТ «Черкасигаз» про те, що у грудні Смілу не чіпатимуть, сьогодні працівники Черкасигазу, віроломно і без попередження, відключили подачу газу на 18 міських котельнях. І обіцяють відключити всі інші, навіть мін-котельні навчальних закладів.

Стало відомо, що керівництво школи№3-колегіуму не пустило працівників Черкасигаз до своєї котельні. На це газівники повідомили, що відключать подачу газу десь в іншому місці, але тепла у школі все одно не буде! Саме зараз відключають міні-котельню у школі №15.

Наразі місто без тепла.

Сміляни обурені.

Активіст і представник міськвиконкому Віктор Овчаренко так прокоментував цю ситуацію: «Якщо у нас є правова держава – то проблему з відключенням міста від тепла напередодні свята Нового року можна швидко вирішити. Якщо ж Україна – неправова держава, а її жителі нікому не потрібні, тоді нам самим треба брати все у свої руки і йти захищати місто. Відключення котелень – це прямий шантаж! Це серйозний тиск на місто, щоб ми захвилювалися і погодидлися взяти на себе 173 млн боргів Енергоінвесту. Наразі представники міської влади і секретар Костянтин Синьогуб добиваються прямої зустрічі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом».

scroll back to top

Коментарі  

Едуард
+5 #6 Едуард 28.12.2017, 17:23
Цитую Виборець:
Гандьба "народному" депутату Сергію Рудику. Він повинен був завести за руку смілянську делегацію в кабінет Гройсмана. Що це за депутат, який кинув місто напризволяще? Невже його знову оберуть?

Та він взагалі не по цим ділах, якщо ви не знали. Він в основному по млинцях та сметані спеціалізується....
Цитата
Марина
0 #5 Марина 28.12.2017, 14:41
Цитую Виборець:
Гандьба "народному" депутату Сергію Рудику. Він повинен був завести за руку смілянську делегацію в кабінет Гройсмана. Що це за депутат, який кинув місто напризволяще? Невже його знову оберуть?


Міській владі треба краще працювати, точніше взагалі почати працювати. Бо у нас виходить, що у всьому депутати винні. Депутати мають закони писати толкові, а не вирішувати усі проблеми на усіх рівнях. Кожен хай займається своєю справою. А то місцеві представники влади довели Смілу до ручки, а тепер давайте будемо шукати винних у верховній раді
Цитата
Виборець
+9 #4 Виборець 28.12.2017, 12:54
Гандьба "народному" депутату Сергію Рудику. Він повинен був завести за руку смілянську делегацію в кабінет Гройсмана. Що це за депутат, який кинув місто напризволяще? Невже його знову оберуть?
Цитата
євген
+18 #3 євген 27.12.2017, 19:23
Пане Овчаренко!!! я як житель Сміли не захищаю газовиків. з Одного боку відключати лікарні та школи це не по людськи. в чому винні ті хворі люди, які знаходяться в лікарнях або діти в школах. Про те, з точки зору правової їх дії є абсолютно правильні й законні. Є Договір між інвестом та нафтогазом. згідно договору інвест зобовьяаний сплачувати кошти в порядку й розмірах встановлених договором. наскільки відомо всьому місту то енергоінвест ці кошти не платив. договором передбачено санкції у тому числі й відключення від газопостачання...... питання слід задавати не газовикам а Вам Шановний депутат.... дайте відповідь людям, простим мешканцям міста, чому й досі комунальне підприємство не опалює місто ???? де його дозволи без яких комунальному підприємству ніхто лімітів на газ не дасть????? розкажіть простим Смілянам чому так сталось, що інвест був згодний підти з міста про те депутати його не відпустили ???? може досить займатись словоблуддям а перейти до справи ?
Цитата
Едуард
+20 #2 Едуард 27.12.2017, 16:23
Правова держава.......! Перемога в номінації анекдот року! Потрібно запитати в керівництва Черкасигаз, Нафтогазу, гройсмана, а чи вкрадені 173 млн. це борги жителі м. Сміла чи прокладки "енергоінвеста" та махінацій представників держ установ, які мають відношення до видобування, розподілу та продажу газу, які вкрали те що люди платили. І після любої відповіді цих структур, зразу брати керівників цих структур і на гіляку без розмов! Бо скільки вже можна бути безхребетними вівцями?!
Цитата
Міхеіл
+10 #1 Міхеіл 27.12.2017, 16:06
Тим часом нова шокуюча новина - автор "енергоінвестиційних" схем Андрій Карпенко, опинився в реанімації.
http://infomist.ck.ua/biznesmen-yakomu-inkryminuyut-pryvlasnennya-38-miljoniv-opynyvsya-v-reanimatsiyi/
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Зробіть такі прикраси для ялинки разом зі своїми малюками⠀⠀⠀⠀

08 грудня 2018, 15:53

2018 12 08 играшкиЦя суміш називається «холодна порцеляна» і з неї дуже зручно виготовляти прикраси на ялинку


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.