Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

 купала

Стрічка новин

22 червня 2018, 17:28

Суспільство

У Смілі вже використали 700 тис. кубів газу, за які потрібно заплатити удвічі більше

На позачерговому засіданні міськвиконкому активісти піднімали питання про опалення міста і борги за газ.
Із 7 грудня у ТОВ «Сміла» закінчились ліміти на газ. Зараз іде розбаланс газу. Станом на 20 грудня сміляни вже використали 700 тис. кубів газу, за який необхідно буде заплатити за подвійним тарифом. Офіційно Енергоінвест вже розірвав договір про опалення Сміли, КП «Смілакомунтеплоенерго» ще не працює. Хто заплатить за несанкціонований відбір газу? Цей розбаланс знову хочуть повісити на наше місто і на простих жителів. Газівники давлять на місто методом відключення котелень, тим, що не дають айсі-коди та ліміти для відновлення роботи смілянського комунального підприємства.
Позиція членів міськвиконкому така: зараз треба опалювати місто, а розбиратися будемо влітку. У Смілі не можна відключати котельні хоча б доти, поки йде розслідування щодо дій керівника Енергоінвесту.
Якщо у нас є нормальна правова держава, є чесні правоохоронні органи – питанням крадіжки грошей і виникнення 173-мільйонного боргу буде розв’язане. А якщо влада країни не розбереться у цій проблемі – тоді треба підіймати народ.

scroll back to top

Коментарі  

Едуард
+1 #4 Едуард 26.12.2017, 17:07
Нам бы день простоять, да ночь продержаться.......
А субсидії, то хоча б платять чи ні?
Цитата
Віра
+4 #3 Віра 25.12.2017, 22:44
Газовики дають малий тиск газу, слабенький газ, неможливо обігріти квартиру, маючи індивідуальне газове опалення. Скільки грошей "летить на вітер".
Цитата
Виборець
+8 #2 Виборець 25.12.2017, 22:42
За подвійним тарифом нехай платять очілини міста, як колишні, так і нинішні. Нехай платить "кришувальник" Енергоінвесту Ярослав Березань.
Цитата
Иван
+4 #1 Иван 25.12.2017, 22:04
Та все буде добре! Єнергоінвест ще нам за цей газ платіжки пришле!!! Вони все одно, себе не обділять!!!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 05 04 ани

Дійові особи

Володимир Ховайба

Ховайба

 

Про перші кроки об’єднаної громади

 

Юрій Ткаченко

ткаченко1

 

Про відпочинок і оздоровлення дітей на Черкащині

 

Олексій Цибко

цибко 

Про прозорість влади та новий стиль керування містом

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міський голова розпускає виконком

26 травня 2018, 14:55

2018 05 26 виконкомНа офіційному сайті Смілянської міської ради з'явився ПРОЕКТ рішення "Про розпуск виконавчого комітету".


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
Олексій Цибко розповів, що зробив за два місяці на посаді мера

01 червня 2018, 11:27

2018 06 01 цибкоПомітно, що міський голова Олексій Цибко постійно рахує свої дні на посаді міського голови.


Цікаво
Пройдіться Києвом минулого століття

23 червня 2018, 17:26

2018 06 22 КиївБудні нашої столиці у 1950-тих роках.


Афіша
7 липня у Самгородку святкуватимуть Івана Купала

13 червня 2018, 10:46

купала1У суботу, 7 липня, у Самгородку традиційно святкуватимуть Івана Купала.