Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

У Смілі вже використали 700 тис. кубів газу, за які потрібно заплатити удвічі більше

На позачерговому засіданні міськвиконкому активісти піднімали питання про опалення міста і борги за газ.
Із 7 грудня у ТОВ «Сміла» закінчились ліміти на газ. Зараз іде розбаланс газу. Станом на 20 грудня сміляни вже використали 700 тис. кубів газу, за який необхідно буде заплатити за подвійним тарифом. Офіційно Енергоінвест вже розірвав договір про опалення Сміли, КП «Смілакомунтеплоенерго» ще не працює. Хто заплатить за несанкціонований відбір газу? Цей розбаланс знову хочуть повісити на наше місто і на простих жителів. Газівники давлять на місто методом відключення котелень, тим, що не дають айсі-коди та ліміти для відновлення роботи смілянського комунального підприємства.
Позиція членів міськвиконкому така: зараз треба опалювати місто, а розбиратися будемо влітку. У Смілі не можна відключати котельні хоча б доти, поки йде розслідування щодо дій керівника Енергоінвесту.
Якщо у нас є нормальна правова держава, є чесні правоохоронні органи – питанням крадіжки грошей і виникнення 173-мільйонного боргу буде розв’язане. А якщо влада країни не розбереться у цій проблемі – тоді треба підіймати народ.

scroll back to top

Коментарі  

Едуард
+1 #4 Едуард 26.12.2017, 17:07
Нам бы день простоять, да ночь продержаться.......
А субсидії, то хоча б платять чи ні?
Цитата
Віра
+4 #3 Віра 25.12.2017, 22:44
Газовики дають малий тиск газу, слабенький газ, неможливо обігріти квартиру, маючи індивідуальне газове опалення. Скільки грошей "летить на вітер".
Цитата
Виборець
+8 #2 Виборець 25.12.2017, 22:42
За подвійним тарифом нехай платять очілини міста, як колишні, так і нинішні. Нехай платить "кришувальник" Енергоінвесту Ярослав Березань.
Цитата
Иван
+4 #1 Иван 25.12.2017, 22:04
Та все буде добре! Єнергоінвест ще нам за цей газ платіжки пришле!!! Вони все одно, себе не обділять!!!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Зробіть такі прикраси для ялинки разом зі своїми малюками⠀⠀⠀⠀

08 грудня 2018, 15:53

2018 12 08 играшкиЦя суміш називається «холодна порцеляна» і з неї дуже зручно виготовляти прикраси на ялинку


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.