Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

Суспільство

У Смілі вже використали 700 тис. кубів газу, за які потрібно заплатити удвічі більше

На позачерговому засіданні міськвиконкому активісти піднімали питання про опалення міста і борги за газ.
Із 7 грудня у ТОВ «Сміла» закінчились ліміти на газ. Зараз іде розбаланс газу. Станом на 20 грудня сміляни вже використали 700 тис. кубів газу, за який необхідно буде заплатити за подвійним тарифом. Офіційно Енергоінвест вже розірвав договір про опалення Сміли, КП «Смілакомунтеплоенерго» ще не працює. Хто заплатить за несанкціонований відбір газу? Цей розбаланс знову хочуть повісити на наше місто і на простих жителів. Газівники давлять на місто методом відключення котелень, тим, що не дають айсі-коди та ліміти для відновлення роботи смілянського комунального підприємства.
Позиція членів міськвиконкому така: зараз треба опалювати місто, а розбиратися будемо влітку. У Смілі не можна відключати котельні хоча б доти, поки йде розслідування щодо дій керівника Енергоінвесту.
Якщо у нас є нормальна правова держава, є чесні правоохоронні органи – питанням крадіжки грошей і виникнення 173-мільйонного боргу буде розв’язане. А якщо влада країни не розбереться у цій проблемі – тоді треба підіймати народ.

scroll back to top

Коментарі  

Едуард
+1 #4 Едуард 26.12.2017, 17:07
Нам бы день простоять, да ночь продержаться.......
А субсидії, то хоча б платять чи ні?
Цитата
Віра
+4 #3 Віра 25.12.2017, 22:44
Газовики дають малий тиск газу, слабенький газ, неможливо обігріти квартиру, маючи індивідуальне газове опалення. Скільки грошей "летить на вітер".
Цитата
Виборець
+8 #2 Виборець 25.12.2017, 22:42
За подвійним тарифом нехай платять очілини міста, як колишні, так і нинішні. Нехай платить "кришувальник" Енергоінвесту Ярослав Березань.
Цитата
Иван
+4 #1 Иван 25.12.2017, 22:04
Та все буде добре! Єнергоінвест ще нам за цей газ платіжки пришле!!! Вони все одно, себе не обділять!!!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Юрій Медведенко

Медведенко

 

Про утеплення міста та індивідуальне опалення

Андрій Чик

Чик

 

Якщо ми християни – давайте це відверто продемонструємо!

 

Михайло Шевчук

Шевчук

Дякуємо нашим українським воїнам за спокійне Різдво

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Смілянські депутати обрали секретаря міської ради – ним став податківець Костянтин Синьогуб

20 листопада 2017, 15:52

2017 11 20 сесСьогодні відбулось чергове 55-те засідання сесії Смілянської міської ради сьомого скликання.


Економіка
Нарахування «зимової» субсидії

18 жовтня 2017, 16:33

2017 10 17 субсВ Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії. У жовтні управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон


Суспільство
13-річна школярка-сирота зі сміли негайно потребує допомоги