Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

Суспільство

У Смілі вже використали 700 тис. кубів газу, за які потрібно заплатити удвічі більше

На позачерговому засіданні міськвиконкому активісти піднімали питання про опалення міста і борги за газ.
Із 7 грудня у ТОВ «Сміла» закінчились ліміти на газ. Зараз іде розбаланс газу. Станом на 20 грудня сміляни вже використали 700 тис. кубів газу, за який необхідно буде заплатити за подвійним тарифом. Офіційно Енергоінвест вже розірвав договір про опалення Сміли, КП «Смілакомунтеплоенерго» ще не працює. Хто заплатить за несанкціонований відбір газу? Цей розбаланс знову хочуть повісити на наше місто і на простих жителів. Газівники давлять на місто методом відключення котелень, тим, що не дають айсі-коди та ліміти для відновлення роботи смілянського комунального підприємства.
Позиція членів міськвиконкому така: зараз треба опалювати місто, а розбиратися будемо влітку. У Смілі не можна відключати котельні хоча б доти, поки йде розслідування щодо дій керівника Енергоінвесту.
Якщо у нас є нормальна правова держава, є чесні правоохоронні органи – питанням крадіжки грошей і виникнення 173-мільйонного боргу буде розв’язане. А якщо влада країни не розбереться у цій проблемі – тоді треба підіймати народ.

scroll back to top

Коментарі  

Едуард
+1 #4 Едуард 26.12.2017, 17:07
Нам бы день простоять, да ночь продержаться.......
А субсидії, то хоча б платять чи ні?
Цитата
Віра
+4 #3 Віра 25.12.2017, 22:44
Газовики дають малий тиск газу, слабенький газ, неможливо обігріти квартиру, маючи індивідуальне газове опалення. Скільки грошей "летить на вітер".
Цитата
Виборець
+8 #2 Виборець 25.12.2017, 22:42
За подвійним тарифом нехай платять очілини міста, як колишні, так і нинішні. Нехай платить "кришувальник" Енергоінвесту Ярослав Березань.
Цитата
Иван
+4 #1 Иван 25.12.2017, 22:04
Та все буде добре! Єнергоінвест ще нам за цей газ платіжки пришле!!! Вони все одно, себе не обділять!!!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Володимир Овсійчук

овсийчук

 

Про те, що у боргах водоканалу також винна і міська влада

 

Анатолій Голуб

Голуб

Про те, що треба їхати до Гройсмана і вибивати свої гроші, щоб віддати борги Обленерго

Микола Стуженко

Стуженко1

 

Про онкозахворювання серед молоді і те, кому це вигідно 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Не відбулось засідання виконкому, бо більшість виїхала із Сміли

21 вересня 2018, 09:27

2018 09 21 виконкомВчора мало відбутися чергове засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради.


Економіка
У більшості родин офіційно працює лише одна особа

02 вересня 2018, 14:49

2018 09 02 родиниЗа даними Головного управління статистики у Черкаській області, працюючих осіб у своєму складі мають 60,5% домогосподарств Черкащини


Суспільство
Футбольний Кубок Смілянщини здобула команда «Агро-Рось» із Ташлика

18 вересня 2018, 17:49

2018 09 18 футбол316 вересня на стадіоні «Юність» відбувся розіграш чергового кубку Смілянщини на призи Всеукраїнського об'єднання «ЧЕРКАЩАНИ».


Цікаво
Сьогодні – Друга Пречиста

21 вересня 2018, 12:25

2018 09 21 Пречиста21 вересня відзначають свято Різдва Пресвятої Богородиці, або у народі "Другої Пречисти".


Афіша
Смілян запрошують на свято богатирської сили

19 вересня 2018, 14:01

2018 09 19 Етап кубкаПід час Міжнародної агропромислової виставки AGROEXPO-2018, яка пройде у Кропивницькому, стартує Етап Кубка світу зі стронгмену