Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

У районній раді обговорили розвиток Смілянщини у 2018 році

20 грудня у Смілянській районній раді відбулися засідання постійних комісій. Депутати обговорили і погодили два основні документа для життєдіяльності Смілянщини у наступному році – це бюджет району та програма економічно-соціального розвитку.

Окрім цього обранці розглянули ряд інших важливих питань. Майже всі були спокійно ухвалені, окрім двох, які викликали бурхливу дискусію.

 

2017 12 21 рада


Спершу депутати не дійшли згоди щодо проекту рішення про виділення коштів для потреб районної ради ветеранів та спілки учасників АТО. Спочатку у рішенні, що підготували працівники РДА, було запропоновано виділити для районної ради ветеранів - 70 тис. грн, а для Спілки учасників АТО – всього 20 тис. грн. Такі депутати, як Ігор Римський, Олександр Гончаренко, Віктор Золотоверхий не погодились із цими сумами та запропонували збільшити фінансування потреб Спілки учасників АТО. Обранці просили забезпечити АТОвців коштами, щоб вони могли зняти собі офіс і створити консультаційний центр - громадську приймальню. Там постійно, за зарплату має знаходитись учасник АТО, який пояснить іншим АТОвцям, куди слід звертатися при будь-яких потребах, проблемах, допоможе написати заяву, пояснить права і пільги для учасників антитерористичної операції.
До єдиної думки у цьому питанні депутати так і не дійшли, тому вирішили, що остаточне рішення ухвалять на сесії районної ради.
На черговій сесії, яка відбудеться цієї п’ятниці, депутати з’ясують ще одну інтригу – розмір премії для голови районної ради та його заступника у 2018 році. Володимир Грошев попросив, щоб районні обранці розглянули це питання безпосередньо під час засідання сесії.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Віталій Чепінога

Chepinoga

 

Про «радикальні медичні реформи»

 

 

Віталій Портніков

Портніков

 

 

Про те, яку Україну ми хочемо

 

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
18 грудня – День Сави, батька зимового Миколи

18 грудня 2018, 11:26

2018 12 18 СавиНа відміну від вчорашнього свята Варвари, сьогоднішній день Сави вважається здебільшого чоловічим.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.