Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

Для потреб жителів Сміли куплять 5 сміттєвих євроконтейнерів

На бюджетній комісії депутати ухвалили проект рішення про «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» та виділили майже 45 тис. грн. на купівлю 5 євроконтейнерів для ТВП. Нові контейнери для твердих побутових відходів будуть об’ємом 1,1 м куб, вартість за одиницю складає 8944 грн, вони оцинковані, зручні для сучасних сміттєзбиральних машин.
Депутати обговорили те, що у місті дійсно не вистачає сміттєвих баків і контейнерів. Якщо біля багатоповерхівок мають стояти по 4 сміттєвих баки, то насправді є тільки два. Особливо на відсутність баків скаржаться жителі району РПЗ. Через це сміттєві площадки завжди брудні, переповнені різним непотребом, їх важко прибирати.
Не вистачає сміттєвих баків і у зонах приватного сектору. Якби у Смілі було більше ємкостей для складання сміття, жителі б скоріше привчились до чистоти і порядку.

scroll back to top

Коментарі  

Ольга
+1 #2 Ольга 20.12.2017, 12:12
А как вы думали, получается прибыль у Комунальника. Нормы для населения повысили, все свои затраты заложили в тариф, для вывоза мусора нанимают другую организацию и платят по фактическому объему.А факт всегда меньше, чем норма - вот и прибыль- и напрягаться не надо.А частный сектор при вывозе мусора 2 раза в месяц, должен "утонуть" в нечистотах.В городах, где есть нормальные руководители, мусор вывозят каждый день и с населения денег не берут, все на городе. Когда тариф за вывоз мусора был в тарифе ОСББ, экономия оседала в ОСББ, а теперь в кармане КП "Комунальник". Лучше б вывели из тарифа стоимость лифтов, тогда б лифтовики взвыли.Но у нас все решения не принимаются для улучшения условий населения, а для того, чтоб его обобрать , а назвать это "заботой".
Цитата
Олександр К.
+2 #1 Олександр К. 19.12.2017, 17:35
А в приватному секторі не те, що не вистачає сміттєвих баків, а їх взагалі нема. Чи десь є? Раз в 2 тижні їздить машина, збирає мішки, які люди викладають біля дворів, а решту днів хто куди може, той сміття і діває.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Зробіть такі прикраси для ялинки разом зі своїми малюками⠀⠀⠀⠀

08 грудня 2018, 15:53

2018 12 08 играшкиЦя суміш називається «холодна порцеляна» і з неї дуже зручно виготовляти прикраси на ялинку


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.