Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

Суспільство

На ТРК РОСЬ організували телеміст Сміла-Черкаси (відео)

Вчора на телеканалі "Рось" у передачі "Країна, яка нам потрібна" у прямому ефірі організували телеміст: студія - жителі Сміли. У ході телепередачі обговорювались важливі питання: невиплата зарплати працівникам СМСЧ 14 та зрив опалвального сезону у місті Сміла. Спеціалісти та містяни ділились своїми думками з приводу вирішення цих проблем.
Відео переачі можна подивитись тут:

 

 

scroll back to top

Коментарі  

Виборець
+3 #9 Виборець 20.11.2017, 14:19
Цей чорний піар Сергія Овчаренка вже дістав. У кінці литопада він показово вмикає котельні. Котельні треба вмикати 15 жовтня. Людям треба тепло, а не чорний піар влади.
Цитата
Олена
-2 #8 Олена 19.11.2017, 21:08
Шановна Тетяно! Я зовсім не мала на увазі під словом іго ОстапенкоВ.П.Я думала,що висловилася зрозуміло відносно завгоспа школи, яка з 1970 року/початок мого навчання/ вже обіймала цю посаду.За ці роки їй вдалося всіх кого треба посадити на "батьківські кошти", бо вона особисто їх збирала/тримала общак/.Керувала в школі вона.Нам знадобилося майже 5 років щоби її усунути, бо гороно весь час на це закривало очі.А у Остапенко зіркова хвороба. Її до вас в порушення чинного законодавства призначив відділ освіти, бо чомусь бояться прокуратури.
Цитата
Тимур
-5 #7 Тимур 19.11.2017, 14:43
Цитую Тетяна:
Олена, якщо ви така смілива, то називайтье речі своїми іменами. У іга є прізвище, ім"я, по батькові- Остапенко Валентина Павлівна. Свою школу від неї ви звільнили, а навіщо нашій школі таке іго, такий завуч як Остапенко. Вся її робота у тому, щоб наклеїти дорогий метровий маникюр, кожен день робити зачіски в перукарні, змінювати кожного дня дорогий одяг і всім казати, що вона дружина прокурора Остапенка.

Ребят, это ваши проблемы. Добивайтесь её снятия, раз вы такие смелые называть все своими именами...
Цитата
Тетяна
+7 #6 Тетяна 18.11.2017, 20:52
Олена, якщо ви така смілива, то називайтье речі своїми іменами. У іга є прізвище, ім"я, по батькові- Остапенко Валентина Павлівна. Свою школу від неї ви звільнили, а навіщо нашій школі таке іго, такий завуч як Остапенко. Вся її робота у тому, щоб наклеїти дорогий метровий маникюр, кожен день робити зачіски в перукарні, змінювати кожного дня дорогий одяг і всім казати, що вона дружина прокурора Остапенка.
Цитата
Олена
-1 #5 Олена 18.11.2017, 07:54
Анатолій! Ми тут з громадою порадились і вирішили що ви не розумієте, що зараз скаржників немає, а є обурені "дерибаном" люди в тому числі і причетністю до цього обласних чиновників.Раджу вам проаналізувати складові тарифу на тепло і ви зрозумієте як усіх смілян "поимелі" а наш "славетний" виконком затвердив.
Цитата
Олена
-1 #4 Олена 18.11.2017, 06:50
Анатолій,мені не цікава ваша "думка".nДля вас особисто повідомляю.Да дійсно працюю двірником у Лідері і маю дві вищі економічні освіти ,які вам непощастило мати.Про мене дійсно знає весь мій мікрорайон бо майже кожного дня з ними спілкуюся і знають не по недолугим вашим пліткам, а по тому, що ми, як активісти ГО "Смілянська самооборона" нарешті звільнили школу від іга, яке тягнуло школу у прірву та дуже задоволені, що такий директор, як Гніда поставить на ноги заклад, то завгосп,яка у памперсі ходила на роботу дозволяла собі красти батьківські кошти про що зараз відкрито кримінальну справу.Вас особисто запрошую приходьте на мій майданчик, але я впевнена ви боягуз, тому лише пишете.А що до заступника-покаже слідство.Матюків я до нього не вживала, на особисту думку маю право у тому числі і публічно почитайте законодавство.Це ви міні поставили тавро скаржниця,бо не можете відрізнити плітки від боротьби за правду.
Цитата
Анатолій
+5 #3 Анатолій 17.11.2017, 21:56
Олена Стеценко, яка називає себе активісткою Самооборони майдану, яка ображає та погрожує заступнику голови ОДА Сергію Овчаренку, насправді є штатною скаржницею та пліткаркою, і така особа, як Олена Стеценко працює у НВК "Лідер" (двірником). Директор ліецю, пані Софія Гнідая, вам не соромно, що ваша підлегла погрожує та шантажує заступника голови ОДА?
Цитата
Дмитро
+8 #2 Дмитро 17.11.2017, 21:52
Якщо у "Смілатеплокомуненерго" такий тупий юрист, що навіть статтей КК України не знає, то не дивно, що у Смілі немає опалення. Юрист краще б вчила статті кодексу, а не одягала такиий відвертий одяг та золоті прикраси напоказ.
Цитата
Едуард
+12 #1 Едуард 17.11.2017, 20:56
Суки цинічні та брехливі! "Борги не лягуть на смілян, вони будуть списані" - заявляє тут один деятель з області. Вони, що вже геть людей за дибілів тримають? Тариф на опалення для смілян буде 47 грн за 1 м2!!! 47! Тоді, як в Черкаса 31 грн м2. Чому 47? Що за цифра така? Ті, що сидять на субсидіях, скажуть, а нам по х№й, нехай хочь 100, все одно ми не будемо платити. Нехай держава платить з бюджету зразу в кармани ворам олігархам. Але не забувайте, що держава це ми всі! І ті гроші, що могли піти з бюджету на дітей, армію, хворих, на будівництво доріг і т.д. ідуть тупо в кармани ворам напряму і в необмеженій кількості! Виходить так, що нас безбожно обкрадають як мінімум двічі! І ця скотина каже, що кошти, які вкрали вори з енергоінвесту, могли б бути боргами смілян, які вчасно та в повній мірі розраховувалися за надання послуг з теплопостачання! Да, дограються ці виродки скоро до краю!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 05 04 ани

Дійові особи

Юрій Ткаченко

ткаченко1

 

Про дорожні ремонти на Черкащині

 

Микола Щербаков

Щербаков М

 

Про новий спалах африканської чуми свиней у Балаклеї

 

 

Віктор Овчаренко

Овчаренко

 

Про ремонт доріг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міський голова розпускає виконком

26 травня 2018, 14:55

2018 05 26 виконкомНа офіційному сайті Смілянської міської ради з'явився ПРОЕКТ рішення "Про розпуск виконавчого комітету".


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
Олексій Цибко розповів, що зробив за два місяці на посаді мера

01 червня 2018, 11:27

2018 06 01 цибкоПомітно, що міський голова Олексій Цибко постійно рахує свої дні на посаді міського голови.


Цікаво
Міфи про високий тиск

21 липня 2018, 16:33

2018 07 21 nbcrСудини, транспортуючи кров, витримують тиск щодня. Зазвичай вони чудово з цим справляються, проте коли щось йде не так


Афіша
7 липня у Самгородку святкуватимуть Івана Купала

13 червня 2018, 10:46

купала1У суботу, 7 липня, у Самгородку традиційно святкуватимуть Івана Купала.