Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

23-10-2018
Сесія знову не відбулась, міську раду розпускатимуть (відео)

  Вчора знову мала б відбутися сесія міської ради.

Читати далі...

Суспільство

На ТРК РОСЬ організували телеміст Сміла-Черкаси (відео)

Вчора на телеканалі "Рось" у передачі "Країна, яка нам потрібна" у прямому ефірі організували телеміст: студія - жителі Сміли. У ході телепередачі обговорювались важливі питання: невиплата зарплати працівникам СМСЧ 14 та зрив опалвального сезону у місті Сміла. Спеціалісти та містяни ділились своїми думками з приводу вирішення цих проблем.
Відео переачі можна подивитись тут:

 

 

scroll back to top

Коментарі  

Виборець
+3 #9 Виборець 20.11.2017, 14:19
Цей чорний піар Сергія Овчаренка вже дістав. У кінці литопада він показово вмикає котельні. Котельні треба вмикати 15 жовтня. Людям треба тепло, а не чорний піар влади.
Цитата
Олена
-2 #8 Олена 19.11.2017, 21:08
Шановна Тетяно! Я зовсім не мала на увазі під словом іго ОстапенкоВ.П.Я думала,що висловилася зрозуміло відносно завгоспа школи, яка з 1970 року/початок мого навчання/ вже обіймала цю посаду.За ці роки їй вдалося всіх кого треба посадити на "батьківські кошти", бо вона особисто їх збирала/тримала общак/.Керувала в школі вона.Нам знадобилося майже 5 років щоби її усунути, бо гороно весь час на це закривало очі.А у Остапенко зіркова хвороба. Її до вас в порушення чинного законодавства призначив відділ освіти, бо чомусь бояться прокуратури.
Цитата
Тимур
-5 #7 Тимур 19.11.2017, 14:43
Цитую Тетяна:
Олена, якщо ви така смілива, то називайтье речі своїми іменами. У іга є прізвище, ім"я, по батькові- Остапенко Валентина Павлівна. Свою школу від неї ви звільнили, а навіщо нашій школі таке іго, такий завуч як Остапенко. Вся її робота у тому, щоб наклеїти дорогий метровий маникюр, кожен день робити зачіски в перукарні, змінювати кожного дня дорогий одяг і всім казати, що вона дружина прокурора Остапенка.

Ребят, это ваши проблемы. Добивайтесь её снятия, раз вы такие смелые называть все своими именами...
Цитата
Тетяна
+7 #6 Тетяна 18.11.2017, 20:52
Олена, якщо ви така смілива, то називайтье речі своїми іменами. У іга є прізвище, ім"я, по батькові- Остапенко Валентина Павлівна. Свою школу від неї ви звільнили, а навіщо нашій школі таке іго, такий завуч як Остапенко. Вся її робота у тому, щоб наклеїти дорогий метровий маникюр, кожен день робити зачіски в перукарні, змінювати кожного дня дорогий одяг і всім казати, що вона дружина прокурора Остапенка.
Цитата
Олена
-1 #5 Олена 18.11.2017, 07:54
Анатолій! Ми тут з громадою порадились і вирішили що ви не розумієте, що зараз скаржників немає, а є обурені "дерибаном" люди в тому числі і причетністю до цього обласних чиновників.Раджу вам проаналізувати складові тарифу на тепло і ви зрозумієте як усіх смілян "поимелі" а наш "славетний" виконком затвердив.
Цитата
Олена
-1 #4 Олена 18.11.2017, 06:50
Анатолій,мені не цікава ваша "думка".nДля вас особисто повідомляю.Да дійсно працюю двірником у Лідері і маю дві вищі економічні освіти ,які вам непощастило мати.Про мене дійсно знає весь мій мікрорайон бо майже кожного дня з ними спілкуюся і знають не по недолугим вашим пліткам, а по тому, що ми, як активісти ГО "Смілянська самооборона" нарешті звільнили школу від іга, яке тягнуло школу у прірву та дуже задоволені, що такий директор, як Гніда поставить на ноги заклад, то завгосп,яка у памперсі ходила на роботу дозволяла собі красти батьківські кошти про що зараз відкрито кримінальну справу.Вас особисто запрошую приходьте на мій майданчик, але я впевнена ви боягуз, тому лише пишете.А що до заступника-покаже слідство.Матюків я до нього не вживала, на особисту думку маю право у тому числі і публічно почитайте законодавство.Це ви міні поставили тавро скаржниця,бо не можете відрізнити плітки від боротьби за правду.
Цитата
Анатолій
+5 #3 Анатолій 17.11.2017, 21:56
Олена Стеценко, яка називає себе активісткою Самооборони майдану, яка ображає та погрожує заступнику голови ОДА Сергію Овчаренку, насправді є штатною скаржницею та пліткаркою, і така особа, як Олена Стеценко працює у НВК "Лідер" (двірником). Директор ліецю, пані Софія Гнідая, вам не соромно, що ваша підлегла погрожує та шантажує заступника голови ОДА?
Цитата
Дмитро
+8 #2 Дмитро 17.11.2017, 21:52
Якщо у "Смілатеплокомуненерго" такий тупий юрист, що навіть статтей КК України не знає, то не дивно, що у Смілі немає опалення. Юрист краще б вчила статті кодексу, а не одягала такиий відвертий одяг та золоті прикраси напоказ.
Цитата
Едуард
+12 #1 Едуард 17.11.2017, 20:56
Суки цинічні та брехливі! "Борги не лягуть на смілян, вони будуть списані" - заявляє тут один деятель з області. Вони, що вже геть людей за дибілів тримають? Тариф на опалення для смілян буде 47 грн за 1 м2!!! 47! Тоді, як в Черкаса 31 грн м2. Чому 47? Що за цифра така? Ті, що сидять на субсидіях, скажуть, а нам по х№й, нехай хочь 100, все одно ми не будемо платити. Нехай держава платить з бюджету зразу в кармани ворам олігархам. Але не забувайте, що держава це ми всі! І ті гроші, що могли піти з бюджету на дітей, армію, хворих, на будівництво доріг і т.д. ідуть тупо в кармани ворам напряму і в необмеженій кількості! Виходить так, що нас безбожно обкрадають як мінімум двічі! І ця скотина каже, що кошти, які вкрали вори з енергоінвесту, могли б бути боргами смілян, які вчасно та в повній мірі розраховувалися за надання послуг з теплопостачання! Да, дограються ці виродки скоро до краю!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Віктор Овчаренко

Овчаренко3 4

 

Про те, що Смілу змусили взяти на баланс і ремонтувати державні дороги 

Володимир Овсійчук

овсийчук

 

Про борги водоканалу перед Обленерго та підняття тарифу

 

Зоя Казанжі

Kazanshi

 

Про громадських активістів

 

 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Позачергову сесію, проведену депутатом Примаком, вважають нелегітимною

17 жовтня 2018, 14:30

2018 10 17 владаУ міській раді відчувається розкол влади на два табори


Економіка
Фахівці визначили, у чому інвестиційна привабливість Сміли

01 жовтня 2018, 14:20

2018 10 01 приваблНа Громадській раді обговорювали актуальне питання - розвиток Сміли через її інвестиційну привабливість.


Суспільство
У Смілу приїжджали дві компанії, які хочуть професійно озеленювати наше місто

19 жовтня 2018, 13:35

2018 10 19 зеленьНа черговій нараді з ЖКГ говорили про те, що минулого тижня у Смілу приїжджали дві черкаські фірми, які хотіли б зайнятись озелененням Сміли.


Цікаво
Створили смартфон розміром з кредитну картку

23 жовтня 2018, 18:34

2018 10 23 смартфон1Американська компанія Palm представила новий мініатюрний смартфон, діагональ якого всього 3,3-дюйми


Афіша
На вихідні у Смілі відбудется фінал кубку України з мотокросу