Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

Суспільство

Саакашвілі загітував смілян перекривати дороги та зібрати сесію

Сьогодні до нашого міста знову приїхав Михайло Саакашвілі, який привіз з собою фахівців з питань енергетики та юристів. Щоправда, на думку опального політика, в усіх бідах смілян винен Дмитро Фірташ та його прибічники.

ТакожСаакашвілі заявив, що про біди міста знає і Президент і Прем’єр, але вони не хочуть допомагати і тому доведеться мешканцям Сміли самим вирішувати свої проблеми.

З боку Саакашвілі лунало ще багато неоднозначних закликів, та врешті-решт він загітував активістів перекрити дорогу і вимагати від депутатського корпусу переобрання секретаря міської ради.

Між тим, наразі триває засідання сесії міської ради, на яку винесено питання відставки пана Федоренка.

scroll back to top

Коментарі  

Антон
+3 #14 Антон 19.11.2017, 19:21
Тікати у жіночій сукні від громади міста буде начальник управління ЖКГ Олег Федоров. Що він особисто зробив для запуску тепла у Смілі? Що він особисто зробив для комунального підприємтва та для галузі ЖКГ взагалі. Сидить і мовчить, наче його не стосуються проблеми ЖКГ. А його липовий донос на Сергія Ананка?
Цитата
Ольга
+5 #13 Ольга 18.11.2017, 20:59
Свою політичну кар"єру Олександр Головченко закінчить як голова Тимчасовго Уряду ( Временного Правительства =1917 рік) Олександр Керенський, Головченко буде тікати з міськвиконкому, переодягнувшись у жіночу сукню.
Цитата
Інна
+11 #12 Інна 18.11.2017, 20:27
Люди а як вам продажна сука Примак??? Сидить поруч з керівником Смілаенергоінвест і клав він на народ з великої гори!
Яке він має моральне право захищати Смілаенергоінвест, невже немає інших справ у нього і кого захищати. Де ж його патріотизм?
Де депутатська етика? Не вже саме ці гроші, які платить йому Смілаенергоінвест спасуть його життя?
Люди, на якому він окрузі робіть висновки))))
Цитата
Іван
+6 #11 Іван 18.11.2017, 16:02
6) І ще одне, так звана Смілянська еліта показала себе дуже і дуже не добре - за своїми міжусобойчиками і переділом сфер впливу, їм було (та і є) зовсім начхати на жителів міста. Ну вони ж проживають в умовах "повний фарш" - і їх це не стосується. Чи як, шановні представники місцевої еліти?
7) Для жителів Сміли - це теж урок. Подумаймо про те, які ми є, що не можемо вчасно постояти за себе перед міською радою, депутатами, міськвиконкомом (які вже в більшості своїй - просто знахабніли до краю), перед "Енергоінвестом", які обдирають останнє, перед цими "елітами і "рєшалами", які частина вийшли з 90-х кримінальних, а частина "із грязі в князі".

Дякую, шановний модераторе!
Цитата
Іван
+5 #10 Іван 18.11.2017, 16:00
3) Теперішній міськвиконком(окрім рядових працівників), як такий, що підримував і покривав політику в.о. мера Сміли, має піти у відставку.
4) Представники "Енергоінвесту", які лише тепер "показалися на люди", які не дають ніяких гарантій, не дають письмових підтвержень, Які по суті залишилися закритими для міської ради і громади - є не те що ненадійними партнерами, а прямо небезпечними для жителів міста.
5) Також вразило, що частина постійних активних активістів у мирні часи у гострий момент просто десь пропали і навіть не показувалися.
Цитата
Іван
+5 #9 Іван 18.11.2017, 15:59
Що найбільше вразило у ці дні: 1) Це те, що 16 листопада на сесію з"явилося лише 12 депутатів міської ради (Це в той час, коли місто замерзає!!!). Ви уявіть із 36 (!!!). По перше громаді треба знати Прізвища та імена тих, хто був на початок сесії. Та імена та прізвища тих, хто на сесію не з'явився та кого туди "притягли". Тому що останні не мають морального права бути обраними в числі народних представників наступного разу. Це прохання і до активістів міста , і до ЗМІ - назвати таких громаді.
2) Також для всих кандидатів та депутатів на замітку, таке враження, що, якби не тиск Саакашвілі, його рекомендації та коментарі його юристів, - "Віз і нині був би там". Майже всі, за виключенням одиниць, вели себе достатньо пасивно і не знали, що робити.(Це при тому, що станом на 18.11.2017 на 16.00 централізоване опалення як таке в частині будинків міста не функціонує, наприклад, в районі радіоприладного заводу!!!)
Цитата
Борис
+6 #8 Борис 18.11.2017, 12:46
Цитую Смілянин:
Дуже шкода, що черговий раз вирішуються політичні та фінансові ігри за рахунок народу. І на привеликий жаль, що люди на це ведуться і не розуміють. Невже не зрозуміло, що ніякий Федоренко, Хоменко чи петренко не можуть вирішири проблему де задіяні великі гроші.

Можуть вирішити ті люди які до цього не причетні, а Хоменко є ставлеником енергоінвеста, сумно
Цитата
Олена
+8 #7 Олена 18.11.2017, 08:18
Ольга і Едуард Вам респект за коментарі! Це правда! Hhe best. Громада читає і це просто тішить.Борімось і поборемо.Ви тільки подивіться на обличчя Головченка при підрахунку голосів за відставку.Шановна громадо міста, уважно спостерігайте за кожним депутатом міської ради і робіть свідомі висновки.На мою особисту думку жоден з них немає морального права бути депутатом нашої громади.Не будьте байдужими і готуйтеся заздалегіть.У кожному окрузі є активні і чесні люди.Просто вони ніколи не "лижуть" і їх непомітно.
Цитата
Смілянин
+6 #6 Смілянин 17.11.2017, 11:07
Дуже шкода, що черговий раз вирішуються політичні та фінансові ігри за рахунок народу. І на привеликий жаль, що люди на це ведуться і не розуміють. Невже не зрозуміло, що ніякий Федоренко, Хоменко чи петренко не можуть вирішири проблему де задіяні великі гроші.
Цитата
Ольга
+20 #5 Ольга 16.11.2017, 21:29
До яких пір політична прос....ка Карло Тетяна, вона ж Гопало, вона ж Харіна буде перефарбовуватися. Вона не в Черкасах була. Вона сиділа і дзвонила Федоренку і питала, що їй робити. А коли запахло жареним прийшла на сесію, одягла свою продажну посмішку і влізла в лічільну комісію. Скільки вона буде керувати? Вишвирнути Карло з соромом з міськради.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 05 04 ани

Дійові особи

Юрій Ткаченко

ткаченко1

 

Про дорожні ремонти на Черкащині

 

Микола Щербаков

Щербаков М

 

Про новий спалах африканської чуми свиней у Балаклеї

 

 

Віктор Овчаренко

Овчаренко

 

Про ремонт доріг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міський голова розпускає виконком

26 травня 2018, 14:55

2018 05 26 виконкомНа офіційному сайті Смілянської міської ради з'явився ПРОЕКТ рішення "Про розпуск виконавчого комітету".


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
Олексій Цибко розповів, що зробив за два місяці на посаді мера

01 червня 2018, 11:27

2018 06 01 цибкоПомітно, що міський голова Олексій Цибко постійно рахує свої дні на посаді міського голови.


Цікаво
Міфи про високий тиск

21 липня 2018, 16:33

2018 07 21 nbcrСудини, транспортуючи кров, витримують тиск щодня. Зазвичай вони чудово з цим справляються, проте коли щось йде не так


Афіша
7 липня у Самгородку святкуватимуть Івана Купала

13 червня 2018, 10:46

купала1У суботу, 7 липня, у Самгородку традиційно святкуватимуть Івана Купала.