Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

Суспільство

У Смілі подорожчає проїзд у маршрутках

2017 11 13 маршрутка

 

З 8 листопада вже підвищили вартість проїзду на маршрутах по Смілянському району. Ціна квитка подорожчала на 1,5 – 2 грн. Перевізники пояснюють, що це пов’язане із збільшенням вартості пального.
У місті Сміла з 1 грудня проїзд в автобусах коштуватиме 4,50 грн. Про це вже є відповідне розпорядження, яке погоджене у міській раді, - повідомляють перевізники кореспондентові Сміла.UA.
Тобто ціна за проїзд у міському транспорті зросте вже у грудні, а не з 1 січня 2018 року, як планувалося раніше. Перевізники кажуть, що якщо вартість пального і далі ростиме, то ціна квитків з нового року може зрости до 5 грн і вище.

scroll back to top

Коментарі  

Світлана
+2 #4 Світлана 16.11.2017, 14:48
Да....Сміла - місто міліонерів:)) В нас найдорожчі по Україні вода, опалення (якого немає), яке подорожчало майже в 2рази,а не як скрізь на пару гриве, ще й проїзд дорожчає!!!! Дорогі первізники ціна на пальне по всій Україні однакова!!!!!!!!!!!
Цитата
Олег
+4 #3 Олег 14.11.2017, 20:28
Водії автобусів чатсо не знають правил дорожнього руху. Матюкають пасажирів. А скільки ДТП сталося з вини водіїв? Це просто жах. Позбавити Даценка звання "Почесний житель міста Сміла". Совки радянські.
Цитата
Олег
+6 #2 Олег 13.11.2017, 19:31
Кондукторы будут? Или опять копейки по рукам передавать?
Да и не в копейках дело...
Передав крупную купюру в полном автобусе - можно получить пачку билетов :) , или не досчитаться сдачи!
Водители работая с наличными имеют "левых" денег - которых хватило бы официально трудоустроить кондуктора!
Табличка наклеенная на его пилотном месте "ХОЧЕШЬ ЖИТЬ - НЕ ОТВЛЕКАЙ ВОДИТЕЛЯ" - была бы актуальной.
Цитата
Иван
+3 #1 Иван 13.11.2017, 18:54
А Чому тоди комфорт не сростает , а токо тариф сростает......
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Володимир Овсійчук

овсийчук

 

Про те, що у боргах водоканалу також винна і міська влада

 

Анатолій Голуб

Голуб

Про те, що треба їхати до Гройсмана і вибивати свої гроші, щоб віддати борги Обленерго

Микола Стуженко

Стуженко1

 

Про онкозахворювання серед молоді і те, кому це вигідно 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Не відбулось засідання виконкому, бо більшість виїхала із Сміли

21 вересня 2018, 09:27

2018 09 21 виконкомВчора мало відбутися чергове засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради.


Економіка
У більшості родин офіційно працює лише одна особа

02 вересня 2018, 14:49

2018 09 02 родиниЗа даними Головного управління статистики у Черкаській області, працюючих осіб у своєму складі мають 60,5% домогосподарств Черкащини


Суспільство
Футбольний Кубок Смілянщини здобула команда «Агро-Рось» із Ташлика

18 вересня 2018, 17:49

2018 09 18 футбол316 вересня на стадіоні «Юність» відбувся розіграш чергового кубку Смілянщини на призи Всеукраїнського об'єднання «ЧЕРКАЩАНИ».


Цікаво
Сьогодні – Друга Пречиста

21 вересня 2018, 12:25

2018 09 21 Пречиста21 вересня відзначають свято Різдва Пресвятої Богородиці, або у народі "Другої Пречисти".


Афіша
Смілян запрошують на свято богатирської сили

19 вересня 2018, 14:01

2018 09 19 Етап кубкаПід час Міжнародної агропромислової виставки AGROEXPO-2018, яка пройде у Кропивницькому, стартує Етап Кубка світу зі стронгмену