Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

16-11-2017
Віктор Федоренко наклав вето на рішення депутатів про зняття його з посади

Він вважає, що його позбавили посади, тому що депутати перебували під тиском, а у залі засідань зібралися не жителі Сміли, а приїжджі й немісцеві.

Читати далі...

Суспільство

У Смілі подорожчає проїзд у маршрутках

2017 11 13 маршрутка

 

З 8 листопада вже підвищили вартість проїзду на маршрутах по Смілянському району. Ціна квитка подорожчала на 1,5 – 2 грн. Перевізники пояснюють, що це пов’язане із збільшенням вартості пального.
У місті Сміла з 1 грудня проїзд в автобусах коштуватиме 4,50 грн. Про це вже є відповідне розпорядження, яке погоджене у міській раді, - повідомляють перевізники кореспондентові Сміла.UA.
Тобто ціна за проїзд у міському транспорті зросте вже у грудні, а не з 1 січня 2018 року, як планувалося раніше. Перевізники кажуть, що якщо вартість пального і далі ростиме, то ціна квитків з нового року може зрости до 5 грн і вище.

scroll back to top

Коментарі  

Світлана
+2 #4 Світлана 16.11.2017, 14:48
Да....Сміла - місто міліонерів:)) В нас найдорожчі по Україні вода, опалення (якого немає), яке подорожчало майже в 2рази,а не як скрізь на пару гриве, ще й проїзд дорожчає!!!! Дорогі первізники ціна на пальне по всій Україні однакова!!!!!!!!!!!
Цитата
Олег
+4 #3 Олег 14.11.2017, 20:28
Водії автобусів чатсо не знають правил дорожнього руху. Матюкають пасажирів. А скільки ДТП сталося з вини водіїв? Це просто жах. Позбавити Даценка звання "Почесний житель міста Сміла". Совки радянські.
Цитата
Олег
+6 #2 Олег 13.11.2017, 19:31
Кондукторы будут? Или опять копейки по рукам передавать?
Да и не в копейках дело...
Передав крупную купюру в полном автобусе - можно получить пачку билетов :) , или не досчитаться сдачи!
Водители работая с наличными имеют "левых" денег - которых хватило бы официально трудоустроить кондуктора!
Табличка наклеенная на его пилотном месте "ХОЧЕШЬ ЖИТЬ - НЕ ОТВЛЕКАЙ ВОДИТЕЛЯ" - была бы актуальной.
Цитата
Иван
+3 #1 Иван 13.11.2017, 18:54
А Чому тоди комфорт не сростает , а токо тариф сростает......
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Віктор Федоренко

Федоренко1

За що хотів звільнити директора КП «Комунальник»

 

Любов Здорик

здорик

 

Про повернення Сергія Ананка на посаду

  

Сергій Ананко

ананко1  

Про причини звільнення

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
«Державні дороги фінансуємо, а районні – у жахливому стані»,– депутати про свою роботу

10 жовтня 2017, 14:17

2017 10 10 сесГаряче аж до криків було сьогодні на засіданні позачергової сесії районної ради.


Економіка
Нарахування «зимової» субсидії

18 жовтня 2017, 16:33

2017 10 17 субсВ Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії. У жовтні управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон


Суспільство
Сміляни досі мерзнуть у своїх оселях (відео)

19 жовтня 2017, 15:30

2017 10 19 холодноПро проблеми з теплопостачанням у Смілі знає вже вся Україна


Цікаво
14 листопада - Всесвітній день діабету

14 листопада 2017, 14:25

2017 11 14 диабетЦукровий діабет сьогодні – одна із провідних медико-соціальних проблем і посідає третє місце у світі після серцево-судинних і онкологічних захворювань.


Афіша
Мюзикл рок-опера DIVKA

08 листопада 2017, 18:15

2017 11 06 дивкаВперше в нашому місті насправді крутий сучасний мюзикл, дуже незвична, але захоплююча постановка історії кохання за мотивами відомого твору Котляревського "Наталка Полтавка".