Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

У Смілі подорожчає проїзд у маршрутках

2017 11 13 маршрутка

 

З 8 листопада вже підвищили вартість проїзду на маршрутах по Смілянському району. Ціна квитка подорожчала на 1,5 – 2 грн. Перевізники пояснюють, що це пов’язане із збільшенням вартості пального.
У місті Сміла з 1 грудня проїзд в автобусах коштуватиме 4,50 грн. Про це вже є відповідне розпорядження, яке погоджене у міській раді, - повідомляють перевізники кореспондентові Сміла.UA.
Тобто ціна за проїзд у міському транспорті зросте вже у грудні, а не з 1 січня 2018 року, як планувалося раніше. Перевізники кажуть, що якщо вартість пального і далі ростиме, то ціна квитків з нового року може зрости до 5 грн і вище.

scroll back to top

Коментарі  

Світлана
+2 #4 Світлана 16.11.2017, 14:48
Да....Сміла - місто міліонерів:)) В нас найдорожчі по Україні вода, опалення (якого немає), яке подорожчало майже в 2рази,а не як скрізь на пару гриве, ще й проїзд дорожчає!!!! Дорогі первізники ціна на пальне по всій Україні однакова!!!!!!!!!!!
Цитата
Олег
+4 #3 Олег 14.11.2017, 20:28
Водії автобусів чатсо не знають правил дорожнього руху. Матюкають пасажирів. А скільки ДТП сталося з вини водіїв? Це просто жах. Позбавити Даценка звання "Почесний житель міста Сміла". Совки радянські.
Цитата
Олег
+6 #2 Олег 13.11.2017, 19:31
Кондукторы будут? Или опять копейки по рукам передавать?
Да и не в копейках дело...
Передав крупную купюру в полном автобусе - можно получить пачку билетов :) , или не досчитаться сдачи!
Водители работая с наличными имеют "левых" денег - которых хватило бы официально трудоустроить кондуктора!
Табличка наклеенная на его пилотном месте "ХОЧЕШЬ ЖИТЬ - НЕ ОТВЛЕКАЙ ВОДИТЕЛЯ" - была бы актуальной.
Цитата
Иван
+3 #1 Иван 13.11.2017, 18:54
А Чому тоди комфорт не сростает , а токо тариф сростает......
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Зробіть такі прикраси для ялинки разом зі своїми малюками⠀⠀⠀⠀

08 грудня 2018, 15:53

2018 12 08 играшкиЦя суміш називається «холодна порцеляна» і з неї дуже зручно виготовляти прикраси на ялинку


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.