Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

18-01-2018
У Смілі прощатимуться із добровольцем - героєм Михайлом Димитровим, який загинув в зоні АТО

Вчора, 17 січня, від зазнаних напередодні поранень у зоні АТО на донецькому напрямку, в лікарні помер боєць Добровольчого українського корпусу "Правий сектор" Михайло Димитров

Читати далі...

Суспільство

У Смілі подорожчає проїзд у маршрутках

2017 11 13 маршрутка

 

З 8 листопада вже підвищили вартість проїзду на маршрутах по Смілянському району. Ціна квитка подорожчала на 1,5 – 2 грн. Перевізники пояснюють, що це пов’язане із збільшенням вартості пального.
У місті Сміла з 1 грудня проїзд в автобусах коштуватиме 4,50 грн. Про це вже є відповідне розпорядження, яке погоджене у міській раді, - повідомляють перевізники кореспондентові Сміла.UA.
Тобто ціна за проїзд у міському транспорті зросте вже у грудні, а не з 1 січня 2018 року, як планувалося раніше. Перевізники кажуть, що якщо вартість пального і далі ростиме, то ціна квитків з нового року може зрости до 5 грн і вище.

scroll back to top

Коментарі  

Світлана
+2 #4 Світлана 16.11.2017, 14:48
Да....Сміла - місто міліонерів:)) В нас найдорожчі по Україні вода, опалення (якого немає), яке подорожчало майже в 2рази,а не як скрізь на пару гриве, ще й проїзд дорожчає!!!! Дорогі первізники ціна на пальне по всій Україні однакова!!!!!!!!!!!
Цитата
Олег
+4 #3 Олег 14.11.2017, 20:28
Водії автобусів чатсо не знають правил дорожнього руху. Матюкають пасажирів. А скільки ДТП сталося з вини водіїв? Це просто жах. Позбавити Даценка звання "Почесний житель міста Сміла". Совки радянські.
Цитата
Олег
+6 #2 Олег 13.11.2017, 19:31
Кондукторы будут? Или опять копейки по рукам передавать?
Да и не в копейках дело...
Передав крупную купюру в полном автобусе - можно получить пачку билетов :) , или не досчитаться сдачи!
Водители работая с наличными имеют "левых" денег - которых хватило бы официально трудоустроить кондуктора!
Табличка наклеенная на его пилотном месте "ХОЧЕШЬ ЖИТЬ - НЕ ОТВЛЕКАЙ ВОДИТЕЛЯ" - была бы актуальной.
Цитата
Иван
+3 #1 Иван 13.11.2017, 18:54
А Чому тоди комфорт не сростает , а токо тариф сростает......
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Юрій Медведенко

Медведенко

 

Про утеплення міста та індивідуальне опалення

Андрій Чик

Чик

 

Якщо ми християни – давайте це відверто продемонструємо!

 

Михайло Шевчук

Шевчук

Дякуємо нашим українським воїнам за спокійне Різдво

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Смілянські депутати обрали секретаря міської ради – ним став податківець Костянтин Синьогуб

20 листопада 2017, 15:52

2017 11 20 сесСьогодні відбулось чергове 55-те засідання сесії Смілянської міської ради сьомого скликання.


Економіка
Нарахування «зимової» субсидії

18 жовтня 2017, 16:33

2017 10 17 субсВ Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії. У жовтні управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон


Суспільство
13-річна школярка-сирота зі сміли негайно потребує допомоги

18 листопада 2017, 10:57

2017 11 18 допомогаСмілянці Каріні Сігуновій тільки-но виповнилося 13 років, але випробування, яке підготувало їй життя занадто тяжка ноша для маленької дівчинки


Цікаво
Сьогодні – “Голодна кутя” або Другий Святвечір

18 січня 2018, 16:08

2018 01 18 кутя18 січня українці знову готують кутю, це третя різдвяна кутя. З цим днем пов’язано безліч традицій та народних прикмет.


Афіша
Творча зустріч Андрія Кокотюхи з черкащанами – 7 грудня

22 листопада 2017, 18:30

2017 11 22 КокотюхаУсім, хто захоплюється творчістю українського письменника та сценариста Андрія Кокотюхи, повідомляємо, що на 7 грудня запланована його зустріч з читачами у Черкасах