Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

 купала

Стрічка новин

22 червня 2018, 17:28

Суспільство

У Смілі подорожчає проїзд у маршрутках

2017 11 13 маршрутка

 

З 8 листопада вже підвищили вартість проїзду на маршрутах по Смілянському району. Ціна квитка подорожчала на 1,5 – 2 грн. Перевізники пояснюють, що це пов’язане із збільшенням вартості пального.
У місті Сміла з 1 грудня проїзд в автобусах коштуватиме 4,50 грн. Про це вже є відповідне розпорядження, яке погоджене у міській раді, - повідомляють перевізники кореспондентові Сміла.UA.
Тобто ціна за проїзд у міському транспорті зросте вже у грудні, а не з 1 січня 2018 року, як планувалося раніше. Перевізники кажуть, що якщо вартість пального і далі ростиме, то ціна квитків з нового року може зрости до 5 грн і вище.

scroll back to top

Коментарі  

Світлана
+2 #4 Світлана 16.11.2017, 14:48
Да....Сміла - місто міліонерів:)) В нас найдорожчі по Україні вода, опалення (якого немає), яке подорожчало майже в 2рази,а не як скрізь на пару гриве, ще й проїзд дорожчає!!!! Дорогі первізники ціна на пальне по всій Україні однакова!!!!!!!!!!!
Цитата
Олег
+4 #3 Олег 14.11.2017, 20:28
Водії автобусів чатсо не знають правил дорожнього руху. Матюкають пасажирів. А скільки ДТП сталося з вини водіїв? Це просто жах. Позбавити Даценка звання "Почесний житель міста Сміла". Совки радянські.
Цитата
Олег
+6 #2 Олег 13.11.2017, 19:31
Кондукторы будут? Или опять копейки по рукам передавать?
Да и не в копейках дело...
Передав крупную купюру в полном автобусе - можно получить пачку билетов :) , или не досчитаться сдачи!
Водители работая с наличными имеют "левых" денег - которых хватило бы официально трудоустроить кондуктора!
Табличка наклеенная на его пилотном месте "ХОЧЕШЬ ЖИТЬ - НЕ ОТВЛЕКАЙ ВОДИТЕЛЯ" - была бы актуальной.
Цитата
Иван
+3 #1 Иван 13.11.2017, 18:54
А Чому тоди комфорт не сростает , а токо тариф сростает......
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 05 04 ани

Дійові особи

Володимир Ховайба

Ховайба

 

Про перші кроки об’єднаної громади

 

Юрій Ткаченко

ткаченко1

 

Про відпочинок і оздоровлення дітей на Черкащині

 

Олексій Цибко

цибко 

Про прозорість влади та новий стиль керування містом

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міський голова розпускає виконком

26 травня 2018, 14:55

2018 05 26 виконкомНа офіційному сайті Смілянської міської ради з'явився ПРОЕКТ рішення "Про розпуск виконавчого комітету".


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
Олексій Цибко розповів, що зробив за два місяці на посаді мера

01 червня 2018, 11:27

2018 06 01 цибкоПомітно, що міський голова Олексій Цибко постійно рахує свої дні на посаді міського голови.


Цікаво
Пройдіться Києвом минулого століття

23 червня 2018, 17:26

2018 06 22 КиївБудні нашої столиці у 1950-тих роках.


Афіша
7 липня у Самгородку святкуватимуть Івана Купала

13 червня 2018, 10:46

купала1У суботу, 7 липня, у Самгородку традиційно святкуватимуть Івана Купала.