Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

Суспільство

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман: початком опалювального сезону у Смілі треба займатися правоохоронцям (відео)

Про проблеми з початком опалювального сезону у Смілі сьогодні на засіданні Верховної Ради говорив Прем'єр-міністр Володимир Гройсман.
«Та сама ситуація у Смілі і з початком опалювального сезону, та сама проблема, - місцева влада теж щось комусь не заплатила - і люди в заручниках. Тут предметно треба займатися правоохоронним органам", – обурювався прем'єр.

 

scroll back to top

Коментарі  

Алла
+3 #3 Алла 11.11.2017, 11:25
Дожилися, Верховна рада вислуховує проблеми Сміли... Стидно, обідно і нажаль безнадійно...
Цитата
Олександр
+3 #2 Олександр 11.11.2017, 11:17
Хочу побачити, як правоохоронні органи розв'яжуть цю проблему. енергоінвест носить гроші у всі кабінети! Цікава буде комедія... Пани чубляться, а в хлопців чуби тріщать. Так і тут всі бються за гроші а люди страждають
Цитата
Олег
+11 #1 Олег 10.11.2017, 22:39
Народ, Вы что?
Скоро морозы!
Полиция будет до весны рассматривать жалобы и заявления.
Нужно перекрывать основные транспортные ж/ д магистрали!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Сергій Цаподой

2018 02 15 Цаподой

 

 

Про купівлю сміттєвозів

  

Юрій Медведенко

Медведенко

 

Чого від влади очікує активна громадськість Сміли!?

Юлія Фомічова

Фомічова3

 

Про поїздку небезпечною маршруткою

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Смілянські депутати обрали секретаря міської ради – ним став податківець Костянтин Синьогуб

20 листопада 2017, 15:52

2017 11 20 сесСьогодні відбулось чергове 55-те засідання сесії Смілянської міської ради сьомого скликання.


Економіка
Нарахування «зимової» субсидії

18 жовтня 2017, 16:33

2017 10 17 субсВ Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії. У жовтні управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон


Суспільство
13-річна школярка-сирота зі сміли негайно потребує допомоги

18 листопада 2017, 10:57

2017 11 18 допомогаСмілянці Каріні Сігуновій тільки-но виповнилося 13 років, але випробування, яке підготувало їй життя занадто тяжка ноша для маленької дівчинки


Цікаво
Цукор також підвищує кров’яний тиск.

17 лютого 2018, 20:23

2018 02 17 цукорА ви знаєте, що цукор підвищує тиск сильніше навіть, ніж сіль?


Афіша
Творча зустріч Андрія Кокотюхи з черкащанами – 7 грудня

22 листопада 2017, 18:30

2017 11 22 КокотюхаУсім, хто захоплюється творчістю українського письменника та сценариста Андрія Кокотюхи, повідомляємо, що на 7 грудня запланована його зустріч з читачами у Черкасах