Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

23-10-2018
Сесія знову не відбулась, міську раду розпускатимуть (відео)

  Вчора знову мала б відбутися сесія міської ради.

Читати далі...

Суспільство

ТРЕШ у Смілі: подавати тепло буде… ТОВ «Сміла Енергоінвест»!

Ситуацію з початком опалювального сезону у Смілі можна назвати модним молодіжним словом - треш. Що таке треш? З англ. ( Trash ) - сміття. Спочатку так почали називати кінофільми поганої якості і з огидною грою артистів. Але потім ця назва перекинулась на все, що відрізняється крикливим, химерним стилем, на противагу всьому скромному, красивому і по-справжньому стильному. Так вийшло і у Смілі з опаленням. Влада і громада гарно боролись проти Енергоінвесту, проводили наради, забирали котельні… Здавалось, ось-ось буде перемога! Але раптово в один день всі здалися…


Вчора представники області «переконали» членів виконкому погодити роботу ТОВ "Сміла Енергоінвест" у нашому місті. Як тут не згадати рядки і з послання Т.Г. Шевченка "І мертвим, і живим…": «Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають". Так і в нашій Смілі. Скільки було зроблено, скільки проведено засідань, зустрічей, скільки паперів писано-переписано, скільки судів пройдено, мітингів і віче… Але думка громади нікого не цікавить. Верхи сказали: Енергоінвест – і крапка! І байдуже, що на цю організацію завели кримінальні справи, що сміляни не хочуть з нею співпрацювати, що потрібно всього-навсього вольове рішення керівників вищого рангу – і в місті запрацювало б власне комунальне підприємство… Все марно. Енергоінвест і все. Дуже шкода, але цю битву громада програла... І винна в цьому (ніде правди діти) - місцева влада, яка чомусь занадто пізно всерйоз зайнялась питанням опалювального сезону в місті.


Хоча надія позбавитись від Енергоінвесту ще жевріє… ТОВ "Сміла Енергоінвест" має опалювати Смілу до кінця цього року. Можливо, до того часу КП «Смілакомунтеплоенерго» назбирає всі необхідні документи для запуску… Але зараз, із сьогоднішнього дня, за тепло у школах і лікарнях відповідає «улюблений» Енергоінвест. Члени виконкому затвердили їм тариф у розмірі майже 47 грн за квадратний метр, що на 10 грн більше, ніж минулого року…


Так, цю битву сміляни програли. А чи програли війну? Поживемо - побачимо…

scroll back to top

Коментарі  

Федор
+4 #10 Федор 06.11.2017, 10:35
Цитую Павло:
Цікаво, яке прізвище стоїть з акришуванням "Енергоінвесту"? Тоді все буде зрозуміло.

Імена такі Березань з Овчаренком обласні мажори. Та гроші що викрали у нас. Сила громад це партія яка утриммується з рахунків інвесту.
Цитата
Ольга
-4 #9 Ольга 05.11.2017, 16:59
Всі пишуть який поганій Енергоінвест і його тариф 47, а нічого, що тариф енергопромтранс (кутовська тец) 54. І те це що вони вироблять енергію і газом лише догрівають воду. І владі було наплювати коли його затверджували, бо треба було починати опалювальній сезон. ТО ДЕ СПРАВЕДЛИВІСТЬ 47 ЧИ 54?
Цитата
Анастасія
0 #8 Анастасія 05.11.2017, 13:03
http://www.rusnauka.com/42_NIO_2014 /Pravo/9_184400.doc.htm хто (компетентний) може прокоментувати дану статтю. Чи є взагалі в практиці випадки колективних позовів в таких ситуаціях? Платити по придуманих тарифах, які навіть не обгрунтовані? Як на мене це порушення прав споживачів.
Цитата
Ірина Хроменко
+14 #7 Ірина Хроменко 04.11.2017, 16:13
Тепло смілянам вкрай потрібне, але не за будь-яку ціну. Чому такий високий тариф? Хтось із спеціалістів коментував із чого він складається? Таке враження, що влада неабияк лукавить, коли завіряє, що борги приватної організації не ляжуть на плечі (на кишені) смілян. Судячи з "драконівського" тарифу на тепло, погашати заборгованість доведеться таки нам...
Цитата
євген
+7 #6 євген 04.11.2017, 10:13
і смішно і соромно... соромно за те як людям в очі кажуть одне а за їх спинами свої справи роблять. ще гірше те що от таких.... зас.... обранців знову ж вибируть до ради на наступних виборах..... от так і житимемо з такими правителями....
Цитата
lora
+7 #5 lora 04.11.2017, 08:27
Поламали комедію і досить. Накази треба виконувати, а то роботи можна лишитись. А на масу ,то неначе за людей, неначе проти боргу. Треба дякувати за тепло, але не зрозуміла все-таки двояка поведінка керманичів. Взагалі,вражає те,що корупція процвітає.Про який суд мова?Хто буде судитись? Чому так безкарно закінчуються розкрадання та грабування? Де правда? Хто погасить 73 млн.? Хотілось би,щоб люди конкретно знали всіх злодюг. та про те, що наші зароблені та проплачені за тепло гроші не лягли в їхні кишеніl
Цитата
Виборець
+14 #4 Виборець 03.11.2017, 22:16
Обурює поведінка депутата Голуба, цього старого пер...на. Видно, старечий маразм геть роз"їв його мозок. То він кидаєтсья на "Енергоінвест", то він дає "Енергоінвесту" зелене світло. Голуб, за скільки продався?
Цитата
Валентина
+3 #3 Валентина 03.11.2017, 20:32
Дав би Бог))) Відставка
Цитата
Павло
+5 #2 Павло 03.11.2017, 20:25
Цікаво, яке прізвище стоїть з акришуванням "Енергоінвесту"? Тоді все буде зрозуміло.
Цитата
Едуард
+17 #1 Едуард 03.11.2017, 17:51
Це перемога! В Черкасах опалення 31,7 грн за м², а в Смілі 47 грн!. Це перемога, як каже федоренко головне це те, що ми не взяли на себе борги ворів з енергоінвесту. І тепер він може із спокійною душею іти у відставку, як і обіцяв, що тільки добється "перемоги" і включить опалення у місті зразу на "заслужений" відпочинок.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Віктор Овчаренко

Овчаренко3 4

 

Про те, що Смілу змусили взяти на баланс і ремонтувати державні дороги 

Володимир Овсійчук

овсийчук

 

Про борги водоканалу перед Обленерго та підняття тарифу

 

Зоя Казанжі

Kazanshi

 

Про громадських активістів

 

 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Позачергову сесію, проведену депутатом Примаком, вважають нелегітимною

17 жовтня 2018, 14:30

2018 10 17 владаУ міській раді відчувається розкол влади на два табори


Економіка
Фахівці визначили, у чому інвестиційна привабливість Сміли

01 жовтня 2018, 14:20

2018 10 01 приваблНа Громадській раді обговорювали актуальне питання - розвиток Сміли через її інвестиційну привабливість.


Суспільство
У Смілу приїжджали дві компанії, які хочуть професійно озеленювати наше місто

19 жовтня 2018, 13:35

2018 10 19 зеленьНа черговій нараді з ЖКГ говорили про те, що минулого тижня у Смілу приїжджали дві черкаські фірми, які хотіли б зайнятись озелененням Сміли.


Цікаво
Створили смартфон розміром з кредитну картку

23 жовтня 2018, 18:34

2018 10 23 смартфон1Американська компанія Palm представила новий мініатюрний смартфон, діагональ якого всього 3,3-дюйми


Афіша
На вихідні у Смілі відбудется фінал кубку України з мотокросу