Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

16-11-2017
Віктор Федоренко наклав вето на рішення депутатів про зняття його з посади

Він вважає, що його позбавили посади, тому що депутати перебували під тиском, а у залі засідань зібралися не жителі Сміли, а приїжджі й немісцеві.

Читати далі...

Суспільство

У Смілі освятять новозбудовану Спасо-Преображенську Церкву УГКЦ

2017 10 27 храм

 

Росте і розвивається парафія Спасо-Преображенської Церкви УГКЦ. Віряни із задоволенням приходять, щоб допомогти будувати капличку, облаштувати подвір'я, створити затишок у храмі. Незабаром - урочисте освячення Церкви. На пожертвування вірян біля церкви зроблено красиві тротуарні доріжки, розбито клумби і газони.

 

2017 10 27 храм3   2017 10 27 храм4


Надавали допомогу для зведення храму навіть жителі сіл.


- Слова вдячності за жеровність висловлюю парафіянам наших храмів у селах Плугів, Підлипці, Червоне, Ясенівці, Ремезівці, Шпиколоси, Підгір'я, Струтин, Лука. Дуже приємно було познайомитися з о. Орестом який ще недавно служив на території яка вже не підконтрольна нашій державі. І як виявилося, він та його парафіяни храму св. муч. Параскевії П'ятниці с. Плугів були найщедріші! – повідомляє настоятель храму отець Андрій.

 

- Новозбудована капличка Спасо-Преображенської Церкви УГКЦ розташована на вул. Богдана Хмельницького, 53 (навпроти маг. "АТБ"). Їі зведення розпочалося у 2016 році, хоча перші кроки у організації духовного життя греко-католицької громади у Смілі були зроблені ще у 2006 році, - розповідає кореспондентові Сміла.UA отець Андрій. - На П'ятидесятницю цього року у каплиці вперше діти приступили до першої Сповіді та урочистого Причастя. Сьогодні при парафії діє недільна школа (катехизація) для дітей і дорослих, працюють спільноти «Матері в молитві» та «Вівтарна дружина». Також продовжується харитативна діяльність (допомога людям які опинилися в складних життєвих ситуаціях).

 

2017 10 27 храм1


Отець Андрій Чик - молодий, розумний та інтелігентний священик. Він пишається тим, що у церкві немає фіксованих цін на свічки і Таїнства.

 

2017 10 27 храм2

 


3 грудня об 11.00 має відбутися урочисте освячення Спасо-Преображенської Церкви УГКЦ. У місто приїде високе духовенство та відбудеться святкова Літургія.

scroll back to top

Коментарі  

Андрій
+6 #10 Андрій 02.11.2017, 07:43
Вас не моя конфесія нервує Олександре, а те що навідміну від вашої церкви в нашій немає ЦІНИ ні на свічки, ні на Таїнства.
Цитата
Андрій
+6 #9 Андрій 02.11.2017, 07:39
Людина спасається не конфесією, а дотриманням 10 Заповідей, та 2 заповідями любові. Тож де ваша любов Олександре? Я бачу тільки ненависть.
Цитата
Андрій
+6 #8 Андрій 02.11.2017, 07:37
Ха ха ха, тоді скиньте тут фото стату 2 стор. УПЦ . Де чітко написано кому підпорядковується ваша УПЦ всесвятішому синоду рпц та патріарху. А в наших статутах жодного слова про пару, а керуючий органом є синод українських єпископів. І не вводьте людей у брехню ніхто папу навмисником Бога на землі не вважає, ще все ваші кгб 13 відділу придумали. Наступником при. Петра і Павла! Олександре, ви б краще ішли до церкви молитися, а не обливали брудом нашу Церкву.
Цитата
Олександр
-6 #7 Олександр 31.10.2017, 20:06
Шановний Андрію. З Ваших слів Шевченко пише брехню.
Юрій спочатку пише що мова про Берестейську унію, потім Ви що про Люблінську унію. Яка різниця. Все одно Ви вважаете Папу намісником Бога. "Та й крім того Т. Шевченко був хрещений у церкві яка належала УГКЦ Підтвердженням цього є відповідні документи." Які це документи? Нісенітнеця. "І прошу не писати далі що унія насаджувалася силою." Це писав не я, а Великий Тарас.
"Та частина церкви яка була проти в 1686 році стала частиною Російської церкви, і до цього часу не має жодної автономії!!!"
Патріарх Московський і всієї Русі Олексій визнав незалежність Української Православної Церкви ще у жовтні 1990 року. Ми віру прийняли не від Риму, а від греків.
Цитата
Андрій
+6 #6 Андрій 30.10.2017, 18:14
То хто тобі більший уніат? УГКЦ яка зберегла київський обряд, чи ваша московщина? Та й крім того Т. Шевченко був хрещений у церкві яка належала УГКЦ! Підтвердженням цього є відповідні документи. І прошу не писати далі що унія насаджувалася силою. Зараз відкрили архіви КГБ і там є так звана Житомирська унія. Почитайте, та не несіть дурниці і брехню
Цитата
Андрій
+6 #5 Андрій 30.10.2017, 18:10
Цитую Олександр:
Юрій, по-перше УГКЦ це і є уніати. Вчіть історію краще. По-друге "А Ви їй памятники освячуєте." слова не підтверджені фактами. Хочете щось довести чи переконати приводьте факти, а не звинувачуйте привобячи якісь побрехеньки.

По перше мова іде не про Берестейську унію, а про Люблінську. І крім того берестейську унію прийняли 5 з 7 єпископів, 7 з 9 архимадридів, тобто БІЛЬШІСТЬ!. Унія з Римом приймалася на рівні, а та частина церкви яка була проти в 1686 році стала частиною Російської церкви, і до цього часу не має жодної автономії!!!
Цитата
Олександр
-4 #4 Олександр 30.10.2017, 11:08
Юрій, по-перше УГКЦ це і є уніати. Вчіть історію краще. По-друге "А Ви їй памятники освячуєте." слова не підтверджені фактами. Хочете щось довести чи переконати приводьте факти, а не звинувачуйте привобячи якісь побрехеньки.
Цитата
юрій
+8 #3 юрій 29.10.2017, 06:13
Олександре ви неосвічений. Там йдеться про унію 1569 року коли утворилася річ посполита. А знайдіть в Шевченка і про катерину 2, Він її сукою називає. А Ви їй памятники освячуєте.
Цитата
Ілона
+13 #2 Ілона 28.10.2017, 10:23
Конфесії придумав не Бог, конфесії придумала людина. Бог для всіх єдиний, Бог не розділяє людей по конфесіям. Це очільники та служителі релігійних конфесій створюють штучні конфлікти між людьми.
Цитата
Олександр
-10 #1 Олександр 27.10.2017, 23:33
Ще як були ми козаками,
А унії не чуть було,
Отам-то весело жилось!
Братались з вольними ляхами,
Пишались вольними степами,
В садах кохалися, цвіли,
Неначе лілії, дівчата.
Пишалася синами мати,
Синами вольними... Росли,
Росли сини і веселили
Старії скорбнії літа...
Аж поки іменем Христа
Прийшли ксьондзи і запалили
Наш тихий рай. І розлили
Широке море сльоз і крові,
А сирот іменем Христовим
Замордували, розп'яли.
Поникли голови козачі,
Неначе стоптана трава.
Украйна плаче, стогне-плаче!
За головою голова
Додолу пада. Кат лютує,
А ксьондз скаженим язиком
Кричить: “Te deum! алілуя!..”

Отак-то, ляше, друже, брате!
Неситії ксьондзи, магнати
Нас порізнили, розвели,
А ми б і досі так жили.
Подай же руку козакові
І серце чистеє подай!
І знову іменем Христовим
Ми оновим наш тихий рай.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Віктор Федоренко

Федоренко1

За що хотів звільнити директора КП «Комунальник»

 

Любов Здорик

здорик

 

Про повернення Сергія Ананка на посаду

  

Сергій Ананко

ананко1  

Про причини звільнення

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
«Державні дороги фінансуємо, а районні – у жахливому стані»,– депутати про свою роботу

10 жовтня 2017, 14:17

2017 10 10 сесГаряче аж до криків було сьогодні на засіданні позачергової сесії районної ради.


Економіка
Нарахування «зимової» субсидії

18 жовтня 2017, 16:33

2017 10 17 субсВ Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії. У жовтні управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон


Суспільство
Сміляни досі мерзнуть у своїх оселях (відео)

19 жовтня 2017, 15:30

2017 10 19 холодноПро проблеми з теплопостачанням у Смілі знає вже вся Україна


Цікаво
14 листопада - Всесвітній день діабету

14 листопада 2017, 14:25

2017 11 14 диабетЦукровий діабет сьогодні – одна із провідних медико-соціальних проблем і посідає третє місце у світі після серцево-судинних і онкологічних захворювань.


Афіша
Мюзикл рок-опера DIVKA

08 листопада 2017, 18:15

2017 11 06 дивкаВперше в нашому місті насправді крутий сучасний мюзикл, дуже незвична, але захоплююча постановка історії кохання за мотивами відомого твору Котляревського "Наталка Полтавка".