Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

16-11-2017
Віктор Федоренко наклав вето на рішення депутатів про зняття його з посади

Він вважає, що його позбавили посади, тому що депутати перебували під тиском, а у залі засідань зібралися не жителі Сміли, а приїжджі й немісцеві.

Читати далі...

Суспільство

У квартирах жителів району Кута - вже тепло

У той час, поки основна маса смілян, будинки яких обслуговувались у ТОВ «Сміла Енергоінвест», а цього року будуть обігріватися завдяки КП «Смілакомунтепоенерго» мерзнуть і чекають, коли міська влада та депутати домовляться між собою і розпочнуть опалювальний сезон, жителі району Кут гріються біля теплих батарей. Справа в тому, що цей район обслуговує інше підприємство – ТОВ «Смілаенергопромтранс», працівники якого ще з понеділка почали опалювати свою дільницю.


В Управлінні ЖКХ розповіли кореспондентові Сміла.UA про те, що основний вид діяльності цього підприємства – вироблення електроенергії. Це підприємство є виробником електричної енергії за ”зеленим” тарифом і теплової енергії для потреб житлово-комунального сектора міста, бюджетних організацій і промислових підприємств. На балансі підприємства для генерації електричної енергії на ТЕЦ знаходиться турбіна ОР-2,5 / 3,4 / 03 потужністю 2,5 МВт (І пусковий комплекс) і турбіна П-6-35 / 5м потужністю 6 МВт (ІІ пусковий комплекс), а також паровий котел ТС 20/39, водогрійні котли КВГМ-20, теплові мережі і т.д.


ТОВ «Смілаенергопромтранс» опалює будинки смілян завдяки двом видам енергії: подачі природного газу та альтернативним видам енергії, тобто котельні також можуть працювати завдяки спалюванню, дров, щепи, палет. Оскільки ціна на дрова і на газ знову підвищилась, цього року міськвиконком встанови для ТОВ «Смілаенергопромтранс» такі тарифи: для населення у будинках без лічильників – 53,99 грн за кв. м, а ля жителів будинків з лічильниками – 1798,14 грн/Гкал. Для потреб бюджетних установ тариф складає 2159,45 грн/Гкал.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Віктор Федоренко

Федоренко1

За що хотів звільнити директора КП «Комунальник»

 

Любов Здорик

здорик

 

Про повернення Сергія Ананка на посаду

  

Сергій Ананко

ананко1  

Про причини звільнення

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
«Державні дороги фінансуємо, а районні – у жахливому стані»,– депутати про свою роботу

10 жовтня 2017, 14:17

2017 10 10 сесГаряче аж до криків було сьогодні на засіданні позачергової сесії районної ради.


Економіка
Нарахування «зимової» субсидії

18 жовтня 2017, 16:33

2017 10 17 субсВ Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії. У жовтні управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон


Суспільство
Сміляни досі мерзнуть у своїх оселях (відео)

19 жовтня 2017, 15:30

2017 10 19 холодноПро проблеми з теплопостачанням у Смілі знає вже вся Україна


Цікаво
14 листопада - Всесвітній день діабету

14 листопада 2017, 14:25

2017 11 14 диабетЦукровий діабет сьогодні – одна із провідних медико-соціальних проблем і посідає третє місце у світі після серцево-судинних і онкологічних захворювань.


Афіша
Мюзикл рок-опера DIVKA

08 листопада 2017, 18:15

2017 11 06 дивкаВперше в нашому місті насправді крутий сучасний мюзикл, дуже незвична, але захоплююча постановка історії кохання за мотивами відомого твору Котляревського "Наталка Полтавка".