Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

16-11-2017
Віктор Федоренко наклав вето на рішення депутатів про зняття його з посади

Він вважає, що його позбавили посади, тому що депутати перебували під тиском, а у залі засідань зібралися не жителі Сміли, а приїжджі й немісцеві.

Читати далі...

Суспільство

Хочете назбирати грибів? Місця треба знати!

2017 09 11 гриби

 

Веселий, добрий, трудолюбивий, завжди приходить на допомогу людям – таким знають у Смілі Петра Васильовича Левченка. Знають і як висококваліфікованого телеоператора, що успішно працює у місцевих ЗМІ. У вихідні чи під час відпустки любить господарювати на дачі, яка знаходиться в мальовничому кутку Синьогубівка с. Плескачівка. Може годинами грати в шахи, або «копатися» біля авто. Коли ж настає сезон полювання, розчохлює мисливську рушницю. Причому з полювання завжди повертається з трофеями. Ось і нинішнього осіннього сезону записав на свій рахунок дві качки. Може «похвалитися» трофеями і нинішнього осіннього сезону: на Ірдинських водах Черкаського району здобув дві качки. Минулої суботи, тобто 9 вересня, міг би закріпити свій успіх. Однак корективи несподівано внесли грози, що прокотилися Черкащиною. І замість традиційного полювання Петро Васильович поїхав до Холодного Яру . Там , разом з дружиною, і назбирав 5 відер маслюків. На запитання сусідів, де ж тобі, Петре, усміхнулася удача, коротко відповів: місця треба знати. Петро Левченко народився і вирів в селі Жаботино, з юних років добре вивчив Холодний Яр. Тож і нині відчуває себе в ньому, як риба у воді.

Дмитро Палій

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Віктор Федоренко

Федоренко1

За що хотів звільнити директора КП «Комунальник»

 

Любов Здорик

здорик

 

Про повернення Сергія Ананка на посаду

  

Сергій Ананко

ананко1  

Про причини звільнення

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
«Державні дороги фінансуємо, а районні – у жахливому стані»,– депутати про свою роботу

10 жовтня 2017, 14:17

2017 10 10 сесГаряче аж до криків було сьогодні на засіданні позачергової сесії районної ради.


Економіка
Нарахування «зимової» субсидії

18 жовтня 2017, 16:33

2017 10 17 субсВ Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії. У жовтні управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон


Суспільство
Сміляни досі мерзнуть у своїх оселях (відео)

19 жовтня 2017, 15:30

2017 10 19 холодноПро проблеми з теплопостачанням у Смілі знає вже вся Україна


Цікаво
Снігу під стріху на Черкащині більше ніколи не буде

19 листопада 2017, 16:20

2017 11 19 погОстаннім часом напередодні зимового сезону наших громадян лякають «аномально» холодною зимою, цього року навіть «найхолоднішою за останнє століття».


Афіша
Мюзикл рок-опера DIVKA

08 листопада 2017, 18:15

2017 11 06 дивкаВперше в нашому місті насправді крутий сучасний мюзикл, дуже незвична, але захоплююча постановка історії кохання за мотивами відомого твору Котляревського "Наталка Полтавка".