Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

16-11-2017
Віктор Федоренко наклав вето на рішення депутатів про зняття його з посади

Він вважає, що його позбавили посади, тому що депутати перебували під тиском, а у залі засідань зібралися не жителі Сміли, а приїжджі й немісцеві.

Читати далі...

Суспільство

ЗИЧИЛИ ДОБРА І довгих років життя

У Смілянському міському клубі «Відпочинок» весело, урочисто, але по – скромному відзначили день народження колишній медичній сестрі з ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ С .І. Журавській. Мабуть, сам Бог велів їй бути медиком і працювати саме в лікарні імені Семашка. І не якийсь там десяток – другий років, а …майже 55.Так, так, саме стільки! Якщо конкретизувати, то Світлана Іванівна тридцять років пропрацювала операційною сестрою, вісімнадцять – старшою медсестрою відділення переливання крові і шість - головною медсестрою лікувальної установи. Гордиться, що працювала під надійною рукою відомих далеко за межами міста хірургів П .Х. Личковського, П.В. Ломакіна та М. М. Мойсі. Що ж найкурйозніше запам’яталось за тривалий час роботи? «Якось під час операції, - пригадує пані Журавська, - з живота підопічного обласної психіатричної лікарні витягли…39 уламків ложок». Світлана Іванівна гордиться, що удостоїлась звання «Почесний донор України», гордиться сином і дочкою, внуками і правнуками. Як чудова дружина, ось уже тривалий час розділяє навпіл з своїм судженим Костянтиновичем Леонідовичем оте справжнє диво – уміння любити. А родина для них обох - сенс життя і найбільша земна радість.


Дмитро Палій

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Віктор Федоренко

Федоренко1

За що хотів звільнити директора КП «Комунальник»

 

Любов Здорик

здорик

 

Про повернення Сергія Ананка на посаду

  

Сергій Ананко

ананко1  

Про причини звільнення

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
«Державні дороги фінансуємо, а районні – у жахливому стані»,– депутати про свою роботу

10 жовтня 2017, 14:17

2017 10 10 сесГаряче аж до криків було сьогодні на засіданні позачергової сесії районної ради.


Економіка
Нарахування «зимової» субсидії

18 жовтня 2017, 16:33

2017 10 17 субсВ Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії. У жовтні управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон


Суспільство
Сміляни досі мерзнуть у своїх оселях (відео)

19 жовтня 2017, 15:30

2017 10 19 холодноПро проблеми з теплопостачанням у Смілі знає вже вся Україна


Цікаво
14 листопада - Всесвітній день діабету

14 листопада 2017, 14:25

2017 11 14 диабетЦукровий діабет сьогодні – одна із провідних медико-соціальних проблем і посідає третє місце у світі після серцево-судинних і онкологічних захворювань.


Афіша
Мюзикл рок-опера DIVKA

08 листопада 2017, 18:15

2017 11 06 дивкаВперше в нашому місті насправді крутий сучасний мюзикл, дуже незвична, але захоплююча постановка історії кохання за мотивами відомого твору Котляревського "Наталка Полтавка".