Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

Суспільство

Влада і перевізники зробили смілянам «подарунок» до Дня міста!

Сталося це сьогодні на черговому засіданні виконавчого комітету, коли його члени проголосували за збільшення на 50 копійок проїзду в громадському транспорті. Тепер замість 4 гривень доведеться платити 4,5 гривні. Шкода, безперечно, що зростання тарифів повністю не відповідає якості надання послуг. Бо, якби перевізники дотримувались графіка, чистоти у салонах автобусів чи маршрутках, а пасажири не вислуховували грубощі з боку водіїв, тоді в принципі є сенс збільшувати тарифи. А так складається враження, що й громадський транспорт згодом стане розкішшю, а не засобом пересування.

Дмитро Палій

scroll back to top

Коментарі  

Ірина
+2 #5 Ірина 08.09.2017, 20:53
Що тут незрозуміло???Поки Федоренко В.А. у відпустці то за його спиною дали Гончаренку О.П. трохи, та налили стаканчик горілки з абрикоскою то той з п'яних глаз підпише не тільки по 4,5 грн. а й по десять. У нас на Почтовому, де він живе,спитайте жителів то Ольоша за горілку і не таке підпише.
Цитата
Ольга
+3 #4 Ольга 08.09.2017, 18:28
Автобуси-це вбивці на колесах. Водії часто не знають правил дорожнього руху.
Правильно пише Олег, де активісти? Чи всі активісти "проплачені" владою. Що наші "активісти" довели до кінця? Ці "активісти" можуть тільки піаритися.
Цитата
Олег
+10 #3 Олег 08.09.2017, 11:27
А где же "активисты" которые две недели назад по 3,5грн катались по городу? - это первое.
А второй вопрос очень актуален!
Почему у наших перевозчиков нет кондукторов? Передача денег по салону не всегда доходит к водиле...я уже молчу за сдачу с крупной купюры. Иногда ее приходиться отбивать нашего универсала и доказывать что передал 50 грн.а не 20.....
Водители - униветсалы!
Мало того что устраивают "гонку за рублем", так еще и обилечивают находу. Льготникам вообще приходиться тиснуться через весь салон, что бы тыкнуть в морду удостовирение- на ходу, отвлекая водилу.
Где КОНДУКТОРЫ??? ГДЕ???
Цитата
Влад
+12 #2 Влад 08.09.2017, 09:14
Чомусь в Черкасах постійно оновлюється автопарк за рахунок нових автобусів, а в Смілі оновлення за рахунок списаних Черкаських авто. То що ж включено в розрахунок вартості проїзду? Можливо закупка Секонд хенду?
Цитата
Іван
+11 #1 Іван 07.09.2017, 22:43
Часу руху не дотримуються! Не вічлеві! Авто старі і не ремонтуються належним чином ! На сидіння неможливо присісти томущо воно розідране , або грязне. Я вже мовчу за перевезення? Так я і не зрозумів за що підвищувати проїзд?????
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Віктор Кравченко

Кравченко

 

«Щоб тобі дали гроші, треба бути в ОТГ»

 

 

Олександр Беззубий

Беззубий

 

Про підготовку району до опалювального сезону 

Наталія Сергєєва

Сергєєва

 

 

«Як дурять нашого брата!»

 

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Сесії райради проводяться з порушеннями

22 серпня 2017, 15:26

2017 08 22 райрадаЗа останній рік роботи Смілянська районна рада перетворилася з колегіального органу на одноосібний


Економіка
Що винен - оддати повинен

05 вересня 2017, 14:39

2017 09 05 боргНу, ніяк не вдається у Смілі погасити довготривалу заборгованість по зарплаті, що складає понад 9 мільйонів грошей


Суспільство
Увага: субсидії по - новому!

07 вересня 2017, 10:47

2017 09 06 субсПри призначенні субсидії враховуються нині доходи за 6 останні місяців


Цікаво
Виставка навчить, як вив’язувати голову хусткою, наміткою, як одягати очіпки, чушки, капурі та кибалки

21 вересня 2017, 17:47

2017 09 21 вистЗа сприяння Черкаського краєзнавчого музею в Галереї народного мистецтва відкрили фотовиставку "Благословенні Богом українки".


Афіша
Смілян вітатиме "ТАРТАК"

09 вересня 2017, 11:44

2017 09 09 тартакВже не є секретом, що 16 вересня на День міста центральну площу "запалюватиме" легендарний гурт "ТАРТАК"