Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

 купала

Стрічка новин

Суспільство

Влада і перевізники зробили смілянам «подарунок» до Дня міста!

Сталося це сьогодні на черговому засіданні виконавчого комітету, коли його члени проголосували за збільшення на 50 копійок проїзду в громадському транспорті. Тепер замість 4 гривень доведеться платити 4,5 гривні. Шкода, безперечно, що зростання тарифів повністю не відповідає якості надання послуг. Бо, якби перевізники дотримувались графіка, чистоти у салонах автобусів чи маршрутках, а пасажири не вислуховували грубощі з боку водіїв, тоді в принципі є сенс збільшувати тарифи. А так складається враження, що й громадський транспорт згодом стане розкішшю, а не засобом пересування.

Дмитро Палій

scroll back to top

Коментарі  

Ірина
+1 #5 Ірина 08.09.2017, 20:53
Що тут незрозуміло???Поки Федоренко В.А. у відпустці то за його спиною дали Гончаренку О.П. трохи, та налили стаканчик горілки з абрикоскою то той з п'яних глаз підпише не тільки по 4,5 грн. а й по десять. У нас на Почтовому, де він живе,спитайте жителів то Ольоша за горілку і не таке підпише.
Цитата
Ольга
+3 #4 Ольга 08.09.2017, 18:28
Автобуси-це вбивці на колесах. Водії часто не знають правил дорожнього руху.
Правильно пише Олег, де активісти? Чи всі активісти "проплачені" владою. Що наші "активісти" довели до кінця? Ці "активісти" можуть тільки піаритися.
Цитата
Олег
+10 #3 Олег 08.09.2017, 11:27
А где же "активисты" которые две недели назад по 3,5грн катались по городу? - это первое.
А второй вопрос очень актуален!
Почему у наших перевозчиков нет кондукторов? Передача денег по салону не всегда доходит к водиле...я уже молчу за сдачу с крупной купюры. Иногда ее приходиться отбивать нашего универсала и доказывать что передал 50 грн.а не 20.....
Водители - униветсалы!
Мало того что устраивают "гонку за рублем", так еще и обилечивают находу. Льготникам вообще приходиться тиснуться через весь салон, что бы тыкнуть в морду удостовирение- на ходу, отвлекая водилу.
Где КОНДУКТОРЫ??? ГДЕ???
Цитата
Влад
+12 #2 Влад 08.09.2017, 09:14
Чомусь в Черкасах постійно оновлюється автопарк за рахунок нових автобусів, а в Смілі оновлення за рахунок списаних Черкаських авто. То що ж включено в розрахунок вартості проїзду? Можливо закупка Секонд хенду?
Цитата
Іван
+11 #1 Іван 07.09.2017, 22:43
Часу руху не дотримуються! Не вічлеві! Авто старі і не ремонтуються належним чином ! На сидіння неможливо присісти томущо воно розідране , або грязне. Я вже мовчу за перевезення? Так я і не зрозумів за що підвищувати проїзд?????
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 05 04 ани

Дійові особи

Володимир Ховайба

Ховайба

 

Про перші кроки об’єднаної громади

 

Юрій Ткаченко

ткаченко1

 

Про відпочинок і оздоровлення дітей на Черкащині

 

Олексій Цибко

цибко 

Про прозорість влади та новий стиль керування містом

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міський голова розпускає виконком

26 травня 2018, 14:55

2018 05 26 виконкомНа офіційному сайті Смілянської міської ради з'явився ПРОЕКТ рішення "Про розпуск виконавчого комітету".


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
Олексій Цибко розповів, що зробив за два місяці на посаді мера

01 червня 2018, 11:27

2018 06 01 цибкоПомітно, що міський голова Олексій Цибко постійно рахує свої дні на посаді міського голови.


Цікаво
В ефір запустили цілодобове дитяче радіо з казками

20 червня 2018, 17:31

2018 06 20 радиоВ ефір почало виходити цілодобове дитяче радіо.


Афіша
7 липня у Самгородку святкуватимуть Івана Купала

13 червня 2018, 10:46

купала1У суботу, 7 липня, у Самгородку традиційно святкуватимуть Івана Купала.