Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

245х245 книги

Стрічка новин

23-02-2018
З понеділка ПАТ «Черкасигаз» знову буде відключати опалення в Смілі

Постачання газу на газові котельні Сміли в понеділок або вівторок, можливо, буде знов вимкнуто. 

Читати далі...

Суспільство

Влада і перевізники зробили смілянам «подарунок» до Дня міста!

Сталося це сьогодні на черговому засіданні виконавчого комітету, коли його члени проголосували за збільшення на 50 копійок проїзду в громадському транспорті. Тепер замість 4 гривень доведеться платити 4,5 гривні. Шкода, безперечно, що зростання тарифів повністю не відповідає якості надання послуг. Бо, якби перевізники дотримувались графіка, чистоти у салонах автобусів чи маршрутках, а пасажири не вислуховували грубощі з боку водіїв, тоді в принципі є сенс збільшувати тарифи. А так складається враження, що й громадський транспорт згодом стане розкішшю, а не засобом пересування.

Дмитро Палій

scroll back to top

Коментарі  

Ірина
+1 #5 Ірина 08.09.2017, 20:53
Що тут незрозуміло???Поки Федоренко В.А. у відпустці то за його спиною дали Гончаренку О.П. трохи, та налили стаканчик горілки з абрикоскою то той з п'яних глаз підпише не тільки по 4,5 грн. а й по десять. У нас на Почтовому, де він живе,спитайте жителів то Ольоша за горілку і не таке підпише.
Цитата
Ольга
+3 #4 Ольга 08.09.2017, 18:28
Автобуси-це вбивці на колесах. Водії часто не знають правил дорожнього руху.
Правильно пише Олег, де активісти? Чи всі активісти "проплачені" владою. Що наші "активісти" довели до кінця? Ці "активісти" можуть тільки піаритися.
Цитата
Олег
+10 #3 Олег 08.09.2017, 11:27
А где же "активисты" которые две недели назад по 3,5грн катались по городу? - это первое.
А второй вопрос очень актуален!
Почему у наших перевозчиков нет кондукторов? Передача денег по салону не всегда доходит к водиле...я уже молчу за сдачу с крупной купюры. Иногда ее приходиться отбивать нашего универсала и доказывать что передал 50 грн.а не 20.....
Водители - униветсалы!
Мало того что устраивают "гонку за рублем", так еще и обилечивают находу. Льготникам вообще приходиться тиснуться через весь салон, что бы тыкнуть в морду удостовирение- на ходу, отвлекая водилу.
Где КОНДУКТОРЫ??? ГДЕ???
Цитата
Влад
+12 #2 Влад 08.09.2017, 09:14
Чомусь в Черкасах постійно оновлюється автопарк за рахунок нових автобусів, а в Смілі оновлення за рахунок списаних Черкаських авто. То що ж включено в розрахунок вартості проїзду? Можливо закупка Секонд хенду?
Цитата
Іван
+11 #1 Іван 07.09.2017, 22:43
Часу руху не дотримуються! Не вічлеві! Авто старі і не ремонтуються належним чином ! На сидіння неможливо присісти томущо воно розідране , або грязне. Я вже мовчу за перевезення? Так я і не зрозумів за що підвищувати проїзд?????
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Інна Руденко

руденко

 

Про героя - однокласника Пасхаліна Юрія спогад

  

Сергій Цаподой

2018 02 15 Цаподой

 

 

Про купівлю сміттєвозів

  

Юрій Медведенко

Медведенко

 

Чого від влади очікує активна громадськість Сміли!?

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Смілянські депутати обрали секретаря міської ради – ним став податківець Костянтин Синьогуб

20 листопада 2017, 15:52

2017 11 20 сесСьогодні відбулось чергове 55-те засідання сесії Смілянської міської ради сьомого скликання.


Економіка
Нарахування «зимової» субсидії

18 жовтня 2017, 16:33

2017 10 17 субсВ Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії. У жовтні управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон


Суспільство
13-річна школярка-сирота зі сміли негайно потребує допомоги