Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

 купала

Стрічка новин

22 червня 2018, 17:28

Суспільство

Увага: субсидії по - новому!

Як повідомив  часопис «Слово і діло», при призначенні субсидії враховуються нині доходи за 6 останні місяців, а, зокрема, для безробітних осіб вони вказуються у розмірі 2- х пожиточних мінімальних розмірів: 3248 грн. Субсидія не призначається за наявності заборгованості за оплату послуг ЖКГ, сума якої перевищує 340 грн. На 25 % зменшено соціальні норми споживання газу (у разі відсутності газових лічильників): норма на приготування їжі - 3,3 куб. м на місяць на особу; підігрів води - 5,4 куб. м на місяць на особу. Підігрів води за наявності водонагрівача - 10, 5 куб. м на місяць на одну особу. Скорочено тривалість опалювального сезону : якщо раніше він тривав з 1 жовтня по 30 квітня, то нині буде - з 15 жовтня по 15 квітня. Компенсація невикористаної частини субсидії : до 250 кВт./год. економії на рік - до 135 грн. /рік; до 100 кВт./год. - до 700грн./рік. Якщо раніше субсидії давали без урахування реєстрації та фактичного проживання, то тепер вона даватиметься або за місцем фізичного проживання, про яке потрібно повідомити заздалегідь, або за місцем реєстрації.

Дмитро Палій

scroll back to top

Коментарі  

Тетяна
+2 #3 Тетяна 05.10.2017, 19:54
Ще постійний безлад у горгазі. В квитанціях пишуть що хочуть, нічого їм довести неможливо. Зробили собі маленьке віконечко, кричать на людей. Теж довгі черги, часто черга стоїть на вулиці (маленьке приміщення) і в спеку, і в мороз. То коли ж комунальні організації та влада будуть для людей, а не для маси.
Цитата
Людмила
+5 #2 Людмила 03.10.2017, 14:28
Просто скоти! Знущаються з людей. Важність собі створюють. Щоб ваші діти та внуки жили на субсидії та соціальні допомоги!
Цитата
Олена
+11 #1 Олена 02.10.2017, 21:22
Скільки відділ субсидій буде знущатися з людей? На прийомі тільки один працівник, довжелезні черги, стояти потрібно 1,5-2 години по декілька разів. Вимагають папір, конверти. Де вони їх потім дівають, коли на своєму папері потрібно брати роздруківку субсидії. Другий поверх, де знаходяться кабінети Коляди, Ладної та інших взагалі зачинений на кодовий замок. Ви уявляєте, працівники управління праці та соціального захисту населення зачинилися від населення на кодовий замок!!! Вони що про себе думають? Це управління соціального приниження та пригноблення населення, а не соціального захисту!!!
Всі люди знають, що збільшені норми субсидії призначають тим, хто дає хабарі та по-знайомству!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 05 04 ани

Дійові особи

Володимир Ховайба

Ховайба

 

Про перші кроки об’єднаної громади

 

Юрій Ткаченко

ткаченко1

 

Про відпочинок і оздоровлення дітей на Черкащині

 

Олексій Цибко

цибко 

Про прозорість влади та новий стиль керування містом

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міський голова розпускає виконком

26 травня 2018, 14:55

2018 05 26 виконкомНа офіційному сайті Смілянської міської ради з'явився ПРОЕКТ рішення "Про розпуск виконавчого комітету".


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
Олексій Цибко розповів, що зробив за два місяці на посаді мера

01 червня 2018, 11:27

2018 06 01 цибкоПомітно, що міський голова Олексій Цибко постійно рахує свої дні на посаді міського голови.


Цікаво
Міфи про 22 червня

22 червня 2018, 17:28

2018 06 22 мифи22 червня визначено як День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни


Афіша
7 липня у Самгородку святкуватимуть Івана Купала

13 червня 2018, 10:46

купала1У суботу, 7 липня, у Самгородку традиційно святкуватимуть Івана Купала.