Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

22-09-2017
Штормове попередження: вітер і зливи

Обласний гідрометцентр оголосив штормове попередження.

Читати далі...

Суспільство

Кому мулить очі Дошка пошани?

2017 09 04 дошка

 

На минулій сесії Смілянської міської ради досить гостро обговорювалось питання щодо подальшої «долі» районної Дошки пошани, яка не одне десятиріччя знаходиться в центрі міста. Ініціював її знесення насамперед секретар міської ради Віктор Федоренко, залучивши до діалогу головного архітектора пана Костенка, інших підопічних. Адже до цього ніхто у місті не проявляв негативної активності і неповаги до Дошки пошани, куди занесені портрети кращих із кращих людей отчого краю. Натомість присутні ледь не «освистали» ініціаторів, вказавши на сусідню Кам’янку, де напередодні Дня Незалежності України урочисто і по святковому відкрили районну Дошку пошани «Гордість Камянщині». До цієї події готувались там досить скрупульозно, обговорюючи кожну кандидатуру. При чому на районній комісії аргументовано розглядались пропозиції від трудових колективів, підприємств, організацій і т.д. Виникає запитання: а чому б владі нашого міста не повчитись у сусідів, відродивши міську Дошку пошани? Невже у Смілі немає кого вшановувати ? Є! То чому не взятись за хорошу справу? Бачте, куди простіше на земельній ділянці, де розмішена Дошка пошани Смілянського району, звести ще один генделик. Хіба ж не так було з виділенням земельної ділянки під дитяче кафе (!) неподалік школи мистецтв, а «виріс» ще один горілчаний магазин. Ви хоч уявляєте, скільки аналогічних торговельних закладів функціонує лише в центрі Сміли? Не менше півтора десятка! Тож добре, що депутати не підтримали ініціаторів знесення районної Дошки пошани.

Дмитро Палій

scroll back to top

Коментарі  

Світлана
+4 #7 Світлана 08.09.2017, 20:45
Гончаренко Ольоша він типовий алкашик якого навіть в місті з більшості жителів та підприємців ніхто навіть і не знає хто він такий і що зробив для міста. Сидить тихенько за спиною Федоренка В.А. і до речі отримує заробітну плату більше за нього.Типовий щур.Навіть придумав ідею щодо створення фонду премій де відбирає десяту частину коштів у бюджетників щоб собі платити зарплату як в церкві. Куди дивиться УБЕП непойнятно.
Цитата
Катерина
+3 #6 Катерина 07.09.2017, 20:15
Питання в тому,що за такими хапугами як Гончаренко,не можна нормальним підприємцям взяти навіть 2метри квадратних під ларьок. А візьміть пан Громовий спробуйте виграти цей участок, це буде нереально бо Гончаренко з головним архітектором Вам цього не дадуть зробити або прийдеться проплатити так що це буде золота шахта а не кафе.
Цитата
Громовий
-2 #5 Громовий 07.09.2017, 11:27
Люди, та хіба важливо кому який шматок землі, важливо ж, щоб на тій землі щось гарне було. Може треба не рубати всі ідеї на корню, а вчитися чути один одного і боротися не проти всього, а за те, щоб стало краще. Адже, по-правді, нинішня дошка пошани – це вчорашній день, якщо і дошка, то може її треба зробити сучасною і цікавою, а може поєднати все, - наприклад, невеличкий сквер з лавками і квітами, в якому б була дошка пошани і каву продавали. Візьмеш такий філіжанку кави, сядеш на лавку у сквері квітів і дивишся на достойних людей, пишаєшся, що це твої земляки. А то зараз, пробіг галопом мимо тієї дошки, що є вона, що нема…
Цитата
Ольга
+5 #4 Ольга 06.09.2017, 23:15
Всі керівники міськвиконкому однакові. Хтось дерибанить місто. Хтось місцевий бюджет. Мені просто цікаво, навіщо у міськвиконкомі юридичнйи відділ, який очолює Власенко І.І., якщо інтереси влади представляє Примак В.А. До речі, декларації Власенка немає у вільному доступі.
Цитата
Олег
+4 #3 Олег 06.09.2017, 22:32
Гончаренко взагалі знахабнів. Він хоче шматок землі, де дошка пошани. Раніше він хотів закрити книжковий магазин "Світоч". Що ще він хоче закрити, забрати, щоб збагатитися?
Цитата
Володимир
+5 #2 Володимир 06.09.2017, 09:44
Це хитрий тіпок, я не розумію як активісти міста йому вибачили коли він обізвав іх ''крісами''.Мабуть у активістів хватає сил тільки покричать ганьба, а коли дадуть трошки грошей іти геть спатки додому????
Цитата
Сергій
+5 #1 Сергій 04.09.2017, 22:10
Цей кусок землі вподобав собі перший заступник Федоренка , Гончаренко О.П. і оформляє її на свою родичку, як каже він серед міськвиконкома "щоб актівісті не п...делі і не павтаріть судьбу Асейко".
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Віктор Кравченко

Кравченко

 

«Щоб тобі дали гроші, треба бути в ОТГ»

 

 

Олександр Беззубий

Беззубий

 

Про підготовку району до опалювального сезону 

Наталія Сергєєва

Сергєєва

 

 

«Як дурять нашого брата!»

 

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Сесії райради проводяться з порушеннями

22 серпня 2017, 15:26

2017 08 22 райрадаЗа останній рік роботи Смілянська районна рада перетворилася з колегіального органу на одноосібний


Економіка
Що винен - оддати повинен

05 вересня 2017, 14:39

2017 09 05 боргНу, ніяк не вдається у Смілі погасити довготривалу заборгованість по зарплаті, що складає понад 9 мільйонів грошей


Суспільство
Увага: субсидії по - новому!

07 вересня 2017, 10:47

2017 09 06 субсПри призначенні субсидії враховуються нині доходи за 6 останні місяців


Цікаво
Виставка навчить, як вив’язувати голову хусткою, наміткою, як одягати очіпки, чушки, капурі та кибалки

21 вересня 2017, 17:47

2017 09 21 вистЗа сприяння Черкаського краєзнавчого музею в Галереї народного мистецтва відкрили фотовиставку "Благословенні Богом українки".


Афіша
Смілян вітатиме "ТАРТАК"

09 вересня 2017, 11:44

2017 09 09 тартакВже не є секретом, що 16 вересня на День міста центральну площу "запалюватиме" легендарний гурт "ТАРТАК"