Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

245х245 книги

Стрічка новин

23-02-2018
З понеділка ПАТ «Черкасигаз» знову буде відключати опалення в Смілі

Постачання газу на газові котельні Сміли в понеділок або вівторок, можливо, буде знов вимкнуто. 

Читати далі...

Суспільство

Депутат закликав відправити міськвиконком у відставку

2017 08 25 абаж

 

Понад мільйон 330 тисяч гривень незаконно стягнули з пасажирів смілянські перевізники в Смілі, самовільно підвищивши вартість проїзду в громадському транспорті з 3,5 гривні до 4-ох гривень.
Таку цифру озвучив на нещодавньому засіданні міськвиконкому депутат міської ради Петро Абажей.
Він попередив керманичів Сміли, що вже на найближчій сесії міської ради ініціюватиме питання про достроковий розпуск міськвиконкому.

scroll back to top

Коментарі  

Олег
+3 #5 Олег 29.08.2017, 23:08
Вся Цитую Катя:
Молодець Петя , що не мовчиш . Що кажеш і робиш те що полегшить людям життя .
Кожен у своїй сфері ,і вичавимо це зло з міської ради і з міста ! Україні бути !

Да не мовчить! Постійно кричить всі прибрати, всі не такі, всі погані. А що він реально зробив для мікрорайону Почтовий????? Підскажіть може я не знаю
Цитата
Ольга
0 #4 Ольга 29.08.2017, 20:39
Автобуси як АТП так і ПП Плюти--це вбивці на колесах.
Цитата
Валентина
+1 #3 Валентина 28.08.2017, 22:13
Абажею респект! Депутат справжній! Відстоює інтереси громади та законності!Нехай всі інші беруть з нього приклад.
Цитата
Катя
+2 #2 Катя 28.08.2017, 15:59
Молодець Петя , що не мовчиш . Що кажеш і робиш те що полегшить людям життя .
Кожен у своїй сфері ,і вичавимо це зло з міської ради і з міста ! Україні бути !
Цитата
Віктор
+8 #1 Віктор 25.08.2017, 22:59
Петя, ти краще розкажи людям як кнопкодавити в обласній раді, а ще він буде командувати тут.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Інна Руденко

руденко

 

Про героя - однокласника Пасхаліна Юрія спогад

  

Сергій Цаподой

2018 02 15 Цаподой

 

 

Про купівлю сміттєвозів

  

Юрій Медведенко

Медведенко

 

Чого від влади очікує активна громадськість Сміли!?

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Смілянські депутати обрали секретаря міської ради – ним став податківець Костянтин Синьогуб

20 листопада 2017, 15:52

2017 11 20 сесСьогодні відбулось чергове 55-те засідання сесії Смілянської міської ради сьомого скликання.


Економіка
Нарахування «зимової» субсидії

18 жовтня 2017, 16:33

2017 10 17 субсВ Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії. У жовтні управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон


Суспільство
13-річна школярка-сирота зі сміли негайно потребує допомоги