Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

 купала

Стрічка новин

Суспільство

Депутат закликав відправити міськвиконком у відставку

2017 08 25 абаж

 

Понад мільйон 330 тисяч гривень незаконно стягнули з пасажирів смілянські перевізники в Смілі, самовільно підвищивши вартість проїзду в громадському транспорті з 3,5 гривні до 4-ох гривень.
Таку цифру озвучив на нещодавньому засіданні міськвиконкому депутат міської ради Петро Абажей.
Він попередив керманичів Сміли, що вже на найближчій сесії міської ради ініціюватиме питання про достроковий розпуск міськвиконкому.

scroll back to top

Коментарі  

Олег
+3 #5 Олег 29.08.2017, 23:08
Вся Цитую Катя:
Молодець Петя , що не мовчиш . Що кажеш і робиш те що полегшить людям життя .
Кожен у своїй сфері ,і вичавимо це зло з міської ради і з міста ! Україні бути !

Да не мовчить! Постійно кричить всі прибрати, всі не такі, всі погані. А що він реально зробив для мікрорайону Почтовий????? Підскажіть може я не знаю
Цитата
Ольга
0 #4 Ольга 29.08.2017, 20:39
Автобуси як АТП так і ПП Плюти--це вбивці на колесах.
Цитата
Валентина
+1 #3 Валентина 28.08.2017, 22:13
Абажею респект! Депутат справжній! Відстоює інтереси громади та законності!Нехай всі інші беруть з нього приклад.
Цитата
Катя
+2 #2 Катя 28.08.2017, 15:59
Молодець Петя , що не мовчиш . Що кажеш і робиш те що полегшить людям життя .
Кожен у своїй сфері ,і вичавимо це зло з міської ради і з міста ! Україні бути !
Цитата
Віктор
+8 #1 Віктор 25.08.2017, 22:59
Петя, ти краще розкажи людям як кнопкодавити в обласній раді, а ще він буде командувати тут.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 05 04 ани

Дійові особи

Володимир Ховайба

Ховайба

 

Про перші кроки об’єднаної громади

 

Юрій Ткаченко

ткаченко1

 

Про відпочинок і оздоровлення дітей на Черкащині

 

Олексій Цибко

цибко 

Про прозорість влади та новий стиль керування містом

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міський голова розпускає виконком

26 травня 2018, 14:55

2018 05 26 виконкомНа офіційному сайті Смілянської міської ради з'явився ПРОЕКТ рішення "Про розпуск виконавчого комітету".


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
Олексій Цибко розповів, що зробив за два місяці на посаді мера

01 червня 2018, 11:27

2018 06 01 цибкоПомітно, що міський голова Олексій Цибко постійно рахує свої дні на посаді міського голови.


Цікаво
В ефір запустили цілодобове дитяче радіо з казками

20 червня 2018, 17:31

2018 06 20 радиоВ ефір почало виходити цілодобове дитяче радіо.


Афіша
7 липня у Самгородку святкуватимуть Івана Купала

13 червня 2018, 10:46

купала1У суботу, 7 липня, у Самгородку традиційно святкуватимуть Івана Купала.