Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

Суспільство

Депутат закликав відправити міськвиконком у відставку

2017 08 25 абаж

 

Понад мільйон 330 тисяч гривень незаконно стягнули з пасажирів смілянські перевізники в Смілі, самовільно підвищивши вартість проїзду в громадському транспорті з 3,5 гривні до 4-ох гривень.
Таку цифру озвучив на нещодавньому засіданні міськвиконкому депутат міської ради Петро Абажей.
Він попередив керманичів Сміли, що вже на найближчій сесії міської ради ініціюватиме питання про достроковий розпуск міськвиконкому.

scroll back to top

Коментарі  

Олег
+3 #5 Олег 29.08.2017, 23:08
Вся Цитую Катя:
Молодець Петя , що не мовчиш . Що кажеш і робиш те що полегшить людям життя .
Кожен у своїй сфері ,і вичавимо це зло з міської ради і з міста ! Україні бути !

Да не мовчить! Постійно кричить всі прибрати, всі не такі, всі погані. А що він реально зробив для мікрорайону Почтовий????? Підскажіть може я не знаю
Цитата
Ольга
0 #4 Ольга 29.08.2017, 20:39
Автобуси як АТП так і ПП Плюти--це вбивці на колесах.
Цитата
Валентина
+1 #3 Валентина 28.08.2017, 22:13
Абажею респект! Депутат справжній! Відстоює інтереси громади та законності!Нехай всі інші беруть з нього приклад.
Цитата
Катя
+2 #2 Катя 28.08.2017, 15:59
Молодець Петя , що не мовчиш . Що кажеш і робиш те що полегшить людям життя .
Кожен у своїй сфері ,і вичавимо це зло з міської ради і з міста ! Україні бути !
Цитата
Віктор
+8 #1 Віктор 25.08.2017, 22:59
Петя, ти краще розкажи людям як кнопкодавити в обласній раді, а ще він буде командувати тут.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Віктор Кравченко

Кравченко

 

«Щоб тобі дали гроші, треба бути в ОТГ»

 

 

Олександр Беззубий

Беззубий

 

Про підготовку району до опалювального сезону 

Наталія Сергєєва

Сергєєва

 

 

«Як дурять нашого брата!»

 

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Сесії райради проводяться з порушеннями

22 серпня 2017, 15:26

2017 08 22 райрадаЗа останній рік роботи Смілянська районна рада перетворилася з колегіального органу на одноосібний


Економіка
Що винен - оддати повинен

05 вересня 2017, 14:39

2017 09 05 боргНу, ніяк не вдається у Смілі погасити довготривалу заборгованість по зарплаті, що складає понад 9 мільйонів грошей


Суспільство
Увага: субсидії по - новому!

07 вересня 2017, 10:47

2017 09 06 субсПри призначенні субсидії враховуються нині доходи за 6 останні місяців


Цікаво
Виставка навчить, як вив’язувати голову хусткою, наміткою, як одягати очіпки, чушки, капурі та кибалки

21 вересня 2017, 17:47

2017 09 21 вистЗа сприяння Черкаського краєзнавчого музею в Галереї народного мистецтва відкрили фотовиставку "Благословенні Богом українки".


Афіша
Смілян вітатиме "ТАРТАК"

09 вересня 2017, 11:44

2017 09 09 тартакВже не є секретом, що 16 вересня на День міста центральну площу "запалюватиме" легендарний гурт "ТАРТАК"