Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

22-09-2017
Штормове попередження: вітер і зливи

Обласний гідрометцентр оголосив штормове попередження.

Читати далі...

Суспільство

Активісти проїхали у маршрутці за 3,5 гривні

2017 08 23 автобус2Деякі громадські активісти та опозиційні депутати міської ради вирішили самотужки наводити лад у громадському транспорті та боротися з незаконними тарифами на проїзд.
Відразу після нещодавнього засідання міськвиконкому група небайдужих смілян у складі 10-ти осіб проїхала у маршрутці за 3,5 гривні (хоча перевізники незаконно встановили вартість проїзду в 4 гривні з 1 лютого цього року).
Однак водій іншої маршрутки відмовився везти активістів. Тому вони викликали поліцію, щоб скласти протокол та написати заяву про злочин.

2017 08 23 автобус3

 

2017 08 23 автобус1

scroll back to top

Коментарі  

Олег
+1 #8 Олег 29.08.2017, 20:41
З виступу начальника відділу тарифної політики Лесі Савчук можна зробити висновок, що вона нічого не розуміє у своїй роботі. Вона прочитала текст з листка.
Цитата
микола
0 #7 микола 25.08.2017, 20:07
За підвищення ціни НА ПРОЇЗД питання не стоїть. Питання стоїть в тому чи правомірно і обгрунтовано була підвищена ціна на перевезення пасажирів. Рішення місцевої влади нема, перевізники посилаються на якусь постанову Кабінета міністрів від 2015 року. А як би все впиралось в пальне, як там писали вище, то перевізники давно обгрунтували свої тарифи. І так як відділ тарифної політики виступив і надав інформацію на виконкомі, то це просто абсурд... слова працівника відділу тарифної політики " ми промоніторили ціни на проїзд по іншим містам Черкащини ". присутні: А розрахунки якісь проводили ??? знову слова працівника відділу тарифної політики " НІ".. ПРО ЩО ЩЕ МОЖЕ ІТИ МОВА ???
Цитата
Наташа
+3 #6 Наташа 25.08.2017, 07:04
quote name="Игорь"]Пусть активисты сначала заправят автобус по 15грн за литр на заправке или купят мяса гривен за 50 СЛАБО?И причем тут водитель он что самовольно установил цену на проезд?А "активистам" по лопате в руки и ямы на дороге латать.[/quoteЦитую Игорь:
Пусть активисты сначала заправят автобус по 15грн за литр на заправке или купят мяса гривен за 50 СЛАБО?И причем тут водитель он что самовольно установил цену на проезд?А "активистам" по лопате в руки и ямы на дороге латать.

А перевізники врахували, що пенсії і зарплати у більшості залишились низькі, і перевізник повинен контролювати своїх водіїв, щоб білети видавали, а то звичайно перевозив будуть для власника нерентабельні, якщо з 20 білетів де які водії идають тільки 3!
Цитата
Ольга
+7 #5 Ольга 23.08.2017, 22:55
Водії автобусів, як АТП так ПП Плюти--це просто хами. Вони кричать на пасажирів, особлиіо на пільговиків. Часто водії маршруток не знають правил дорожнього руху.
Повністю підтримую думку громадського активіста Іллі Слободяника з приводу того, що з керівника АТП Даценка потрібно зняти звання "Почесний громадянин міста Сміла". Даценко творить геноцид смілян.
Цитата
Вика
+5 #4 Вика 23.08.2017, 21:06
Без б.Тани не обошлось)))
Цитата
Игорь
0 #3 Игорь 23.08.2017, 20:44
Пусть активисты сначала заправят автобус по 15грн за литр на заправке или купят мяса гривен за 50 СЛАБО?И причем тут водитель он что самовольно установил цену на проезд?А "активистам" по лопате в руки и ямы на дороге латать.
Цитата
Тимур
+3 #2 Тимур 23.08.2017, 20:24
Цитую Олег:
Показуха. Или просто - цирк!
Пол года в каждой маршрутке висит (постанова нашой миськрады от 1.02.2017) о повышении до 4 грн.
Зашевелились дармоеды!!!
Значит до конца года будет 5 грн. проезд...


Таки такого рішення міськради чи міськвиконкому я не надибав (якшо у вас є на руках - прошу, скиньте витяг). Тому то є самовільним підвищенням тарифів на проїзд у громадському транспорті, позаяк акту, який дає право перевізнику вчиняти такі дії, немає. Отже, Даценко П.І. порушив (можливо, норми договору між АТП і міськрадою, не знаю) і закон, і тому має понести відповідальність або ж колективну, або персональну, хоча, таки, персональну, бо рішення про підвищення таки він підписував, судячи з усього
Цитата
Олег
+4 #1 Олег 23.08.2017, 16:03
Показуха. Или просто - цирк!
Пол года в каждой маршрутке висит (постанова нашой миськрады от 1.02.2017) о повышении до 4 грн.
Зашевелились дармоеды!!!
Значит до конца года будет 5 грн. проезд...
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Віктор Кравченко

Кравченко

 

«Щоб тобі дали гроші, треба бути в ОТГ»

 

 

Олександр Беззубий

Беззубий

 

Про підготовку району до опалювального сезону 

Наталія Сергєєва

Сергєєва

 

 

«Як дурять нашого брата!»

 

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Сесії райради проводяться з порушеннями

22 серпня 2017, 15:26

2017 08 22 райрадаЗа останній рік роботи Смілянська районна рада перетворилася з колегіального органу на одноосібний


Економіка
Що винен - оддати повинен

05 вересня 2017, 14:39

2017 09 05 боргНу, ніяк не вдається у Смілі погасити довготривалу заборгованість по зарплаті, що складає понад 9 мільйонів грошей


Суспільство
Увага: субсидії по - новому!

07 вересня 2017, 10:47

2017 09 06 субсПри призначенні субсидії враховуються нині доходи за 6 останні місяців


Цікаво
Виставка навчить, як вив’язувати голову хусткою, наміткою, як одягати очіпки, чушки, капурі та кибалки

21 вересня 2017, 17:47

2017 09 21 вистЗа сприяння Черкаського краєзнавчого музею в Галереї народного мистецтва відкрили фотовиставку "Благословенні Богом українки".


Афіша
Смілян вітатиме "ТАРТАК"

09 вересня 2017, 11:44

2017 09 09 тартакВже не є секретом, що 16 вересня на День міста центральну площу "запалюватиме" легендарний гурт "ТАРТАК"