Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

 купала

Стрічка новин

Суспільство

Активісти проїхали у маршрутці за 3,5 гривні

2017 08 23 автобус2Деякі громадські активісти та опозиційні депутати міської ради вирішили самотужки наводити лад у громадському транспорті та боротися з незаконними тарифами на проїзд.
Відразу після нещодавнього засідання міськвиконкому група небайдужих смілян у складі 10-ти осіб проїхала у маршрутці за 3,5 гривні (хоча перевізники незаконно встановили вартість проїзду в 4 гривні з 1 лютого цього року).
Однак водій іншої маршрутки відмовився везти активістів. Тому вони викликали поліцію, щоб скласти протокол та написати заяву про злочин.

2017 08 23 автобус3

 

2017 08 23 автобус1

scroll back to top

Коментарі  

Олег
+1 #8 Олег 29.08.2017, 20:41
З виступу начальника відділу тарифної політики Лесі Савчук можна зробити висновок, що вона нічого не розуміє у своїй роботі. Вона прочитала текст з листка.
Цитата
микола
0 #7 микола 25.08.2017, 20:07
За підвищення ціни НА ПРОЇЗД питання не стоїть. Питання стоїть в тому чи правомірно і обгрунтовано була підвищена ціна на перевезення пасажирів. Рішення місцевої влади нема, перевізники посилаються на якусь постанову Кабінета міністрів від 2015 року. А як би все впиралось в пальне, як там писали вище, то перевізники давно обгрунтували свої тарифи. І так як відділ тарифної політики виступив і надав інформацію на виконкомі, то це просто абсурд... слова працівника відділу тарифної політики " ми промоніторили ціни на проїзд по іншим містам Черкащини ". присутні: А розрахунки якісь проводили ??? знову слова працівника відділу тарифної політики " НІ".. ПРО ЩО ЩЕ МОЖЕ ІТИ МОВА ???
Цитата
Наташа
+3 #6 Наташа 25.08.2017, 07:04
quote name="Игорь"]Пусть активисты сначала заправят автобус по 15грн за литр на заправке или купят мяса гривен за 50 СЛАБО?И причем тут водитель он что самовольно установил цену на проезд?А "активистам" по лопате в руки и ямы на дороге латать.[/quoteЦитую Игорь:
Пусть активисты сначала заправят автобус по 15грн за литр на заправке или купят мяса гривен за 50 СЛАБО?И причем тут водитель он что самовольно установил цену на проезд?А "активистам" по лопате в руки и ямы на дороге латать.

А перевізники врахували, що пенсії і зарплати у більшості залишились низькі, і перевізник повинен контролювати своїх водіїв, щоб білети видавали, а то звичайно перевозив будуть для власника нерентабельні, якщо з 20 білетів де які водії идають тільки 3!
Цитата
Ольга
+7 #5 Ольга 23.08.2017, 22:55
Водії автобусів, як АТП так ПП Плюти--це просто хами. Вони кричать на пасажирів, особлиіо на пільговиків. Часто водії маршруток не знають правил дорожнього руху.
Повністю підтримую думку громадського активіста Іллі Слободяника з приводу того, що з керівника АТП Даценка потрібно зняти звання "Почесний громадянин міста Сміла". Даценко творить геноцид смілян.
Цитата
Вика
+5 #4 Вика 23.08.2017, 21:06
Без б.Тани не обошлось)))
Цитата
Игорь
0 #3 Игорь 23.08.2017, 20:44
Пусть активисты сначала заправят автобус по 15грн за литр на заправке или купят мяса гривен за 50 СЛАБО?И причем тут водитель он что самовольно установил цену на проезд?А "активистам" по лопате в руки и ямы на дороге латать.
Цитата
Тимур
+3 #2 Тимур 23.08.2017, 20:24
Цитую Олег:
Показуха. Или просто - цирк!
Пол года в каждой маршрутке висит (постанова нашой миськрады от 1.02.2017) о повышении до 4 грн.
Зашевелились дармоеды!!!
Значит до конца года будет 5 грн. проезд...


Таки такого рішення міськради чи міськвиконкому я не надибав (якшо у вас є на руках - прошу, скиньте витяг). Тому то є самовільним підвищенням тарифів на проїзд у громадському транспорті, позаяк акту, який дає право перевізнику вчиняти такі дії, немає. Отже, Даценко П.І. порушив (можливо, норми договору між АТП і міськрадою, не знаю) і закон, і тому має понести відповідальність або ж колективну, або персональну, хоча, таки, персональну, бо рішення про підвищення таки він підписував, судячи з усього
Цитата
Олег
+4 #1 Олег 23.08.2017, 16:03
Показуха. Или просто - цирк!
Пол года в каждой маршрутке висит (постанова нашой миськрады от 1.02.2017) о повышении до 4 грн.
Зашевелились дармоеды!!!
Значит до конца года будет 5 грн. проезд...
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 05 04 ани

Дійові особи

Володимир Ховайба

Ховайба

 

Про перші кроки об’єднаної громади

 

Юрій Ткаченко

ткаченко1

 

Про відпочинок і оздоровлення дітей на Черкащині

 

Олексій Цибко

цибко 

Про прозорість влади та новий стиль керування містом

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міський голова розпускає виконком

26 травня 2018, 14:55

2018 05 26 виконкомНа офіційному сайті Смілянської міської ради з'явився ПРОЕКТ рішення "Про розпуск виконавчого комітету".


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
Олексій Цибко розповів, що зробив за два місяці на посаді мера

01 червня 2018, 11:27

2018 06 01 цибкоПомітно, що міський голова Олексій Цибко постійно рахує свої дні на посаді міського голови.


Цікаво
В ефір запустили цілодобове дитяче радіо з казками

20 червня 2018, 17:31

2018 06 20 радиоВ ефір почало виходити цілодобове дитяче радіо.


Афіша
7 липня у Самгородку святкуватимуть Івана Купала

13 червня 2018, 10:46

купала1У суботу, 7 липня, у Самгородку традиційно святкуватимуть Івана Купала.