Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

 купала

Стрічка новин

Суспільство

Андрій Трапізонян вступив одночасно до 11 американських вузів

«Я це зробив! Їду навчатися в Сполучені Штати Америки! 2 роки плідної, копіткої, щоденної і безперервної роботи. Більше 50 проаналізованих університетів. Іспити, інтерв'ю, переговори і зустрічі віч-на-віч. Понад 100 написаних творів, участь у понад 25 конкурсах зовнішніх незалежних фондів по всьому світу, переговори з понад 50 міжнародними, приватними комерційними, неурядовими організаціями», – повідомив у соцмережах черкащанин Андрій Трапізонян, який вступив одночасно до 11 американських вузів.
2017 08 20 11вузівПісля пройдених вступних випробувань, відправивши до вишів США кілька тисяч листів та більше 10 тисяч електронних повідомлень, юнак вирішив навчатися в Арканзаському університеті.
Андрій – випускник Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, де вичав економіку та право і здобув ступінь бакалавра.
«Тільки праця і віра. І я, чорт забирай, це зробив. Гордий називатися новим міжнародним студентом University of Arkansas. Буду розширювати кругозір і професіоналізм в юридичній школі університету. Планую задіяти себе не тільки в юриспруденції. Адже я людина, котра різнобічно розвивається. Завжди намагаюся черпати знання і навички з різних сфер діяльності. Мені це до душі. Я це можу", – наголошує Андрій Трапізонян.
«Вітаю випускника Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Андрія Трапізоняна, який вступив до 11 американських університетів - юридичних шкіл. Спектр закладів досить широкий: від Yeshiva University Cardozo School of Law до University of Southern California Gould School of Law; від Indiana McKinney School of Law до University Arkansas School of Law. Андрій зробив свій вибір на користь University of Arkansas. Зазначу, що він не витратив ні цента своїх власних коштів. Тільки напружена праця і віра в досягнення бажаного результату», – говорить перший проректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Василь Мойсеєнко.
«Щиро дякую за привітання, визнання та співпрацю! Для мене це честь, і я завжди пам'ятаю з якого чудового та професійного вишу почав свій шлях!», – зазначає у відповідь Андрій.
До речі, юридичну школу University of Arkansas закінчили чимало американських політиків та адвокатів, в тому числі й кілька губернаторів штату Арканзас.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 05 04 ани

Дійові особи

Володимир Ховайба

Ховайба

 

Про перші кроки об’єднаної громади

 

Юрій Ткаченко

ткаченко1

 

Про відпочинок і оздоровлення дітей на Черкащині

 

Олексій Цибко

цибко 

Про прозорість влади та новий стиль керування містом

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міський голова розпускає виконком

26 травня 2018, 14:55

2018 05 26 виконкомНа офіційному сайті Смілянської міської ради з'явився ПРОЕКТ рішення "Про розпуск виконавчого комітету".


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
Олексій Цибко розповів, що зробив за два місяці на посаді мера

01 червня 2018, 11:27

2018 06 01 цибкоПомітно, що міський голова Олексій Цибко постійно рахує свої дні на посаді міського голови.


Цікаво
В ефір запустили цілодобове дитяче радіо з казками

20 червня 2018, 17:31

2018 06 20 радиоВ ефір почало виходити цілодобове дитяче радіо.


Афіша
7 липня у Самгородку святкуватимуть Івана Купала

13 червня 2018, 10:46

купала1У суботу, 7 липня, у Самгородку традиційно святкуватимуть Івана Купала.