Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

Суспільство

Андрій Трапізонян вступив одночасно до 11 американських вузів

«Я це зробив! Їду навчатися в Сполучені Штати Америки! 2 роки плідної, копіткої, щоденної і безперервної роботи. Більше 50 проаналізованих університетів. Іспити, інтерв'ю, переговори і зустрічі віч-на-віч. Понад 100 написаних творів, участь у понад 25 конкурсах зовнішніх незалежних фондів по всьому світу, переговори з понад 50 міжнародними, приватними комерційними, неурядовими організаціями», – повідомив у соцмережах черкащанин Андрій Трапізонян, який вступив одночасно до 11 американських вузів.
2017 08 20 11вузівПісля пройдених вступних випробувань, відправивши до вишів США кілька тисяч листів та більше 10 тисяч електронних повідомлень, юнак вирішив навчатися в Арканзаському університеті.
Андрій – випускник Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, де вичав економіку та право і здобув ступінь бакалавра.
«Тільки праця і віра. І я, чорт забирай, це зробив. Гордий називатися новим міжнародним студентом University of Arkansas. Буду розширювати кругозір і професіоналізм в юридичній школі університету. Планую задіяти себе не тільки в юриспруденції. Адже я людина, котра різнобічно розвивається. Завжди намагаюся черпати знання і навички з різних сфер діяльності. Мені це до душі. Я це можу", – наголошує Андрій Трапізонян.
«Вітаю випускника Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Андрія Трапізоняна, який вступив до 11 американських університетів - юридичних шкіл. Спектр закладів досить широкий: від Yeshiva University Cardozo School of Law до University of Southern California Gould School of Law; від Indiana McKinney School of Law до University Arkansas School of Law. Андрій зробив свій вибір на користь University of Arkansas. Зазначу, що він не витратив ні цента своїх власних коштів. Тільки напружена праця і віра в досягнення бажаного результату», – говорить перший проректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Василь Мойсеєнко.
«Щиро дякую за привітання, визнання та співпрацю! Для мене це честь, і я завжди пам'ятаю з якого чудового та професійного вишу почав свій шлях!», – зазначає у відповідь Андрій.
До речі, юридичну школу University of Arkansas закінчили чимало американських політиків та адвокатів, в тому числі й кілька губернаторів штату Арканзас.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Віктор Кравченко

Кравченко

 

«Щоб тобі дали гроші, треба бути в ОТГ»

 

 

Олександр Беззубий

Беззубий

 

Про підготовку району до опалювального сезону 

Наталія Сергєєва

Сергєєва

 

 

«Як дурять нашого брата!»

 

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Сесії райради проводяться з порушеннями

22 серпня 2017, 15:26

2017 08 22 райрадаЗа останній рік роботи Смілянська районна рада перетворилася з колегіального органу на одноосібний


Економіка
Що винен - оддати повинен

05 вересня 2017, 14:39

2017 09 05 боргНу, ніяк не вдається у Смілі погасити довготривалу заборгованість по зарплаті, що складає понад 9 мільйонів грошей


Суспільство
Увага: субсидії по - новому!

07 вересня 2017, 10:47

2017 09 06 субсПри призначенні субсидії враховуються нині доходи за 6 останні місяців


Цікаво
Сьогодні за народним календарем – Петро та Павло осінні

23 вересня 2017, 14:16

2017 09 23 петра23 вересня за народним календарем – Петро та Павло осінні.


Афіша
Смілян вітатиме "ТАРТАК"

09 вересня 2017, 11:44

2017 09 09 тартакВже не є секретом, що 16 вересня на День міста центральну площу "запалюватиме" легендарний гурт "ТАРТАК"