Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

16-11-2017
Віктор Федоренко наклав вето на рішення депутатів про зняття його з посади

Він вважає, що його позбавили посади, тому що депутати перебували під тиском, а у залі засідань зібралися не жителі Сміли, а приїжджі й немісцеві.

Читати далі...

Суспільство

Будуватимуть гідроелектростанцію

2017 08 03 Дамба

 

Міська влада планує залучити інвестиції для побудови гідроелектростанції.
На одній із нарад у міськвиконкомі таку інформацію озвучив начальник міського управління архітектури Михайло Клименко.
Гідроелектростанцію на 4 турбіни по 40 кіловат пропонують розмістити на Тясминській греблі – між двома мостами.

scroll back to top

Коментарі  

євген
+4 #3 євген 04.08.2017, 17:24
сміттєпереробний завод вже побудували..... перед цим будували асфальтобетонний завод, тепер ГЕС..... далі космодром? доведіть до кінця хоч одне. крім обіцянок і словоблуддя ніякої роботи.....
Цитата
Олександр К.
0 #2 Олександр К. 04.08.2017, 15:31
4 турбіни по 40 кіловат? Щось слабкувато для електростанції. Хоча води там для постійної роботи чогось потужнішого не вистачить, мабуть. І за скільки воно окупиться? Чомусь думаю, що інвестора не знайдуть.
Цитата
Петро
+3 #1 Петро 04.08.2017, 10:30
....так чё мелочится....давай уже атомную
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Віктор Федоренко

Федоренко1

За що хотів звільнити директора КП «Комунальник»

 

Любов Здорик

здорик

 

Про повернення Сергія Ананка на посаду

  

Сергій Ананко

ананко1  

Про причини звільнення

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
«Державні дороги фінансуємо, а районні – у жахливому стані»,– депутати про свою роботу

10 жовтня 2017, 14:17

2017 10 10 сесГаряче аж до криків було сьогодні на засіданні позачергової сесії районної ради.


Економіка
Нарахування «зимової» субсидії

18 жовтня 2017, 16:33

2017 10 17 субсВ Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії. У жовтні управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон


Суспільство
Сміляни досі мерзнуть у своїх оселях (відео)

19 жовтня 2017, 15:30

2017 10 19 холодноПро проблеми з теплопостачанням у Смілі знає вже вся Україна


Цікаво
14 листопада - Всесвітній день діабету

14 листопада 2017, 14:25

2017 11 14 диабетЦукровий діабет сьогодні – одна із провідних медико-соціальних проблем і посідає третє місце у світі після серцево-судинних і онкологічних захворювань.


Афіша
Мюзикл рок-опера DIVKA

08 листопада 2017, 18:15

2017 11 06 дивкаВперше в нашому місті насправді крутий сучасний мюзикл, дуже незвична, але захоплююча постановка історії кохання за мотивами відомого твору Котляревського "Наталка Полтавка".