Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

 купала

Стрічка новин

22 червня 2018, 17:28

Суспільство

Директором ліцею «Лідер» стала Софія Гнідая

Учора в міському управлінні освіти визначали, хто гідний обійняти високу посаду директора Смілянського навчально-виховного комплексу «Ліцей-загальноосвітня школа I-III ступенів «Лідер».
Цей заклад утворено внаслідок злиття ЗОШ №5 та природничо-математичного ліцею.
На роль керівника претендували три кандидати – директор природничо-математичного ліцею Софія Гнідая, заступник директора з навчально-виховної роботи навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад –
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15» Мар’яна Криворучко та директор спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 Валентина Остапенко.
За результатами конкурсу переможцем стала Софія Гнідая.

 

2017 06 08 дир


Для багатьох освітян міста такий результат не став новиною. Ще до проведення конкурсу педагоги впевнено називали пані Софію як єдиного керівника, хто зможе очолити новостворений ліцей та повести його до вершин успіху.

scroll back to top

Коментарі  

Олег
+10 #61 Олег 05.01.2018, 19:39
Якщо це той Олексій, про якого я думаю, то це дуже багатий бізнесмен та буде впливова людина. Тому ображати його не треба.Орел не сповідується перед гієнами.
Цитата
Михайло
+24 #60 Михайло 05.01.2018, 18:16
Хватить піарити Гнідую та її ліцей. У нас що в освіті мало інших проблем? В школі № 7 вандали вкрали ялинки, хтось підтримав коментарем вчителя Ольгу Ткаченко ? Ні. У нас через Енергоінвест мерзнуть учні в школах та дітки у садочках. Хтось підтримав коментарем--ні. Ну скільки вже можна писати про Гнідую та її дітей. Поставте вже всі крапку.
Різдвяного благословення!
Цитата
Патріот
+8 #59 Патріот 05.01.2018, 17:17
Цитую Анна:
Ирина, Вам нечем заняться? Поверьте у моей МАМЫ все прекрасно, она фейковым больничным не пользуется..., мне искренне Вас жаль, что из Вас выходит такая желчь! Бедный народ!

Оце да! Які грубі і неграмотні дочки Гнідої!!! І мабуть же мають дипломи про вищу освіту. Ну хтось побачив вашу матір в аеропорту, вона що одна за кордон літає чи що? А ви підняли такий ажіотаж з цього.
Цитата
Анна
-12 #58 Анна 05.01.2018, 15:24
Ирина, Вам нечем заняться? Поверьте у моей МАМЫ все прекрасно, она фейковым больничным не пользуется..., мне искренне Вас жаль, что из Вас выходит такая желчь! Бедный народ!
Цитата
Марина
-11 #57 Марина 05.01.2018, 15:09
Ирина, откуда информация про больничный???
Олени Санта Клауса донесли? Предоставьте достоверную информацию!!! А потом смакуйте подробности...
Ждем подтверждения ваших слов! Как и слов Алексея, который видел ее в аэропорту...


quote name="Ірина"]Навіть дочки Гнідої Марина та Анна визнали, що їхня мати, будучи на лікарняному відпочиває за кордоном. Неважно летіла Гнідая літаком, їхала машиною, як пише Марина, чи їїї везли олені Санта-Клауса. Суть в тому, що будучи на фейковому лікарняному в Україні, Гнідая відпочиває за кордоном.
Анна, не позорьте свою матір словами обос...ть та граматичними помилками на москальській мові.
Цитата
Ірина
+19 #56 Ірина 05.01.2018, 11:58
Навіть дочки Гнідої Марина та Анна визнали, що їхня мати, будучи на лікарняному відпочиває за кордоном. Неважно летіла Гнідая літаком, їхала машиною, як пише Марина, чи їїї везли олені Санта-Клауса. Суть в тому, що будучи на фейковому лікарняному в Україні, Гнідая відпочиває за кордоном.
Анна, не позорьте свою матір словами обос...ть та граматичними помилками на москальській мові.
Цитата
Марина
-15 #55 Марина 05.01.2018, 00:08
Анатолий, я так понимаю что на досуге вы составили генеалогическое дерево семьи Гнедых, будьте так добры, осветите общественность каким боком некая Татьяна Атаманова является "родичкой"... как вы утверждаете!!!

Интересно послушать очередной бред...

Цитую Анатолій:
Громада цікавиться, хто та громадянка, що ходить з Оленою Стеценко. Ця громадянка-Тетяна Атаманова, вона родичка Софії Гнідої ( директора ліцея "Лідер"). В самої Олени Стеценко класним керівником в школі була Бурсевич Алла Степанівна, зараз завуч ліцея "Лідер". Ви всі люди розумні, робіть висновки самі.
Цитата
Марина
-20 #54 Марина 04.01.2018, 21:51
Алексей, не знаю как вы это переживете, но у Софьи Анатольевны дочь живет за границей и в аэропорту в скором будущем Вы ее будете видеть часто, Слава Богу есть такая возможность, делать родителям приятно.
А по поводу поздравления с Новым Годом, она с понедельника в своем кабинете, у вас есть прекрасный шанс не "морозится" как вы же высказались, а зайти и ее лично поздравить!!!

quote name="Алексей"]На новогодние праздники отдыхал за границей. Случайно встретил София Гнидую в аэропорту ( где бы ёще встретится). Хотел поздравить с праздниками, но она увидев и узнав меня, отморозилась. Прилетел в Украину, позвонил в лицей, поздравить директора, там сказали, что София Гнидая на больничном и болеет ещё с конца прошлого года. Хороший больничный у директора лицея -отдых за границей.
Цитата
Анна
-23 #53 Анна 04.01.2018, 17:13
Дорогие жители города Смела, перед тем как обливать грязью Гнедую С.А., вы пройдите её путь и будьте хоть капильку умны и профессиональны как эта женщина. Ваши комментарии это тупизм высшей степени и только показывает деградацию общества! Алексей, а Вам задание;) предоставьте свой авиа билет, чтобы народ действительно понимал, что ваша нога ступала по Борисполю, потому что Гнедая в Борисполе была наверное лет 20 назад, у неё нет таких возможностей как у Вас скорее всего и для С.А. не свойственно морозится от людей...это наверное ваша привычка:) и если бы в Смеле процентов 40% было таких, как С.А., всем бы и жилось лучше..очень жаль, что в моде сейчас обосрать, а ни почитать умную летература и развивать общество! Это дно- Господа!!!
Цитата
Мврина
-20 #52 Мврина 04.01.2018, 16:27
Начнем с того что София Анатольевна не летела самолетом, а ехала машиной))) по этому вопрос вашей адекватности открыт... кого вы там увидели и в каком аэропорту а еще пытались здороваться непонятно
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 05 04 ани

Дійові особи

Володимир Ховайба

Ховайба

 

Про перші кроки об’єднаної громади

 

Юрій Ткаченко

ткаченко1

 

Про відпочинок і оздоровлення дітей на Черкащині

 

Олексій Цибко

цибко 

Про прозорість влади та новий стиль керування містом

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міський голова розпускає виконком

26 травня 2018, 14:55

2018 05 26 виконкомНа офіційному сайті Смілянської міської ради з'явився ПРОЕКТ рішення "Про розпуск виконавчого комітету".


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
Олексій Цибко розповів, що зробив за два місяці на посаді мера

01 червня 2018, 11:27

2018 06 01 цибкоПомітно, що міський голова Олексій Цибко постійно рахує свої дні на посаді міського голови.


Цікаво
Пройдіться Києвом минулого століття

23 червня 2018, 17:26

2018 06 22 КиївБудні нашої столиці у 1950-тих роках.


Афіша
7 липня у Самгородку святкуватимуть Івана Купала

13 червня 2018, 10:46

купала1У суботу, 7 липня, у Самгородку традиційно святкуватимуть Івана Купала.