Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

Суспільство

Бандити тікали на автівці

Нахабний нічний «стрілок», який учора поцілив із гранатомета в піцерію «Атлантида», був не один.
Його чекала темна іномарка поблизу дитячого майданчика. Після пострілу злочинець заскочив до салону – і машина зірвалася у напрямку школи № 5.1
Там суцільна темінь, а тому легко загубитися від переслідувачів.

 

2017 04 10 атл


Про це мені сьогодні розповіла жінка, яка не спала тієї ночі, тому що мучилися від підвищеного тиску. Приблизно о другій годині сорок п’ять хвилин вона виглянула з вікна й побачила автівку ймовірних терористів.
Після вибуху жінка побачила, як машина швидко поїхала.


Вадим НІКІТІН

На фото видно будинок, де проживає очевидець події, та дорога, якою тікали терористи

scroll back to top

Коментарі  

Тарас
+1 #3 Тарас 12.04.2017, 13:31
Гандьба смілянській поліції!!!! В нашій тихенькій Смілі стріляють з гранотомета!!! Та й ще поблизу дитячого майданчика та житлових будинків, школи і т.д. Скоро що буде моторошно ходити по місту? Потрібно, щоб цей злочин розхслідувало СБУ, а не поліція. СБУ-- єдиний правоохоронний орган держави,який працює і бореться з тероризмом та сепаратизмом.
Цитата
Сергій
+2 #2 Сергій 11.04.2017, 06:38
Від переслідувачів? Від яких. Правильніше -"від ЙМОВІРНИХ переслідувачів", або просто -"зникли на автівці з місця злочину"! А то прям Чикаго з переслідуванням і погонею. Нема кому!!!
Цитата
Олександр К.
+2 #1 Олександр К. 10.04.2017, 21:42
Шановний авторе! Я розумію, що мій коментар не буде опубліковано. Надіюсь, що ви хоч його прочитаєте. Оскільки ви ще не видалили цю статтю, я так розумію, що поліція з вами ще не зв'язувалася? Тоді це страшно. Повинні б уже, якщо не повні дундуки. Ви б ще хрестиком позначили вікно свідка. Ви розумієте, що здаєте свідка терористам? А якщо завтра (чи ще й сьогодні) в якесь з вікон того будинку залетить якась муха? Ви будете винні. Бо на поліцію, з огляду на вищесказане, надії небагато. А в попередній статті ви писали про те, що треба озброюватися (на чиюсь думку). Дехто уже озброївся - "мухами" (а може не лише ними). Ну і що?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Володимир Овсійчук

овсийчук

 

Про те, що у боргах водоканалу також винна і міська влада

 

Анатолій Голуб

Голуб

Про те, що треба їхати до Гройсмана і вибивати свої гроші, щоб віддати борги Обленерго

Микола Стуженко

Стуженко1

 

Про онкозахворювання серед молоді і те, кому це вигідно 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Не відбулось засідання виконкому, бо більшість виїхала із Сміли

21 вересня 2018, 09:27

2018 09 21 виконкомВчора мало відбутися чергове засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради.


Економіка
У більшості родин офіційно працює лише одна особа

02 вересня 2018, 14:49

2018 09 02 родиниЗа даними Головного управління статистики у Черкаській області, працюючих осіб у своєму складі мають 60,5% домогосподарств Черкащини


Суспільство
Футбольний Кубок Смілянщини здобула команда «Агро-Рось» із Ташлика

18 вересня 2018, 17:49

2018 09 18 футбол316 вересня на стадіоні «Юність» відбувся розіграш чергового кубку Смілянщини на призи Всеукраїнського об'єднання «ЧЕРКАЩАНИ».


Цікаво
Сьогодні – Друга Пречиста

21 вересня 2018, 12:25

2018 09 21 Пречиста21 вересня відзначають свято Різдва Пресвятої Богородиці, або у народі "Другої Пречисти".


Афіша
Смілян запрошують на свято богатирської сили

19 вересня 2018, 14:01

2018 09 19 Етап кубкаПід час Міжнародної агропромислової виставки AGROEXPO-2018, яка пройде у Кропивницькому, стартує Етап Кубка світу зі стронгмену