Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

 купала

Стрічка новин

22 червня 2018, 17:28
22-06-2018
На Богдана вибухівки не виявили

Зранку одна із жительок 9-типоверхівки вийшла у під’їзд і побачила якісь сумки, чимось напхані.

Читати далі...

Суспільство

Бандити тікали на автівці

Нахабний нічний «стрілок», який учора поцілив із гранатомета в піцерію «Атлантида», був не один.
Його чекала темна іномарка поблизу дитячого майданчика. Після пострілу злочинець заскочив до салону – і машина зірвалася у напрямку школи № 5.1
Там суцільна темінь, а тому легко загубитися від переслідувачів.

 

2017 04 10 атл


Про це мені сьогодні розповіла жінка, яка не спала тієї ночі, тому що мучилися від підвищеного тиску. Приблизно о другій годині сорок п’ять хвилин вона виглянула з вікна й побачила автівку ймовірних терористів.
Після вибуху жінка побачила, як машина швидко поїхала.


Вадим НІКІТІН

На фото видно будинок, де проживає очевидець події, та дорога, якою тікали терористи

scroll back to top

Коментарі  

Тарас
+1 #3 Тарас 12.04.2017, 13:31
Гандьба смілянській поліції!!!! В нашій тихенькій Смілі стріляють з гранотомета!!! Та й ще поблизу дитячого майданчика та житлових будинків, школи і т.д. Скоро що буде моторошно ходити по місту? Потрібно, щоб цей злочин розхслідувало СБУ, а не поліція. СБУ-- єдиний правоохоронний орган держави,який працює і бореться з тероризмом та сепаратизмом.
Цитата
Сергій
+2 #2 Сергій 11.04.2017, 06:38
Від переслідувачів? Від яких. Правильніше -"від ЙМОВІРНИХ переслідувачів", або просто -"зникли на автівці з місця злочину"! А то прям Чикаго з переслідуванням і погонею. Нема кому!!!
Цитата
Олександр К.
+2 #1 Олександр К. 10.04.2017, 21:42
Шановний авторе! Я розумію, що мій коментар не буде опубліковано. Надіюсь, що ви хоч його прочитаєте. Оскільки ви ще не видалили цю статтю, я так розумію, що поліція з вами ще не зв'язувалася? Тоді це страшно. Повинні б уже, якщо не повні дундуки. Ви б ще хрестиком позначили вікно свідка. Ви розумієте, що здаєте свідка терористам? А якщо завтра (чи ще й сьогодні) в якесь з вікон того будинку залетить якась муха? Ви будете винні. Бо на поліцію, з огляду на вищесказане, надії небагато. А в попередній статті ви писали про те, що треба озброюватися (на чиюсь думку). Дехто уже озброївся - "мухами" (а може не лише ними). Ну і що?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 05 04 ани

Дійові особи

Володимир Ховайба

Ховайба

 

Про перші кроки об’єднаної громади

 

Юрій Ткаченко

ткаченко1

 

Про відпочинок і оздоровлення дітей на Черкащині

 

Олексій Цибко

цибко 

Про прозорість влади та новий стиль керування містом

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міський голова розпускає виконком

26 травня 2018, 14:55

2018 05 26 виконкомНа офіційному сайті Смілянської міської ради з'явився ПРОЕКТ рішення "Про розпуск виконавчого комітету".


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
Олексій Цибко розповів, що зробив за два місяці на посаді мера

01 червня 2018, 11:27

2018 06 01 цибкоПомітно, що міський голова Олексій Цибко постійно рахує свої дні на посаді міського голови.


Цікаво
Міфи про 22 червня

22 червня 2018, 17:28

2018 06 22 мифи22 червня визначено як День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни


Афіша
7 липня у Самгородку святкуватимуть Івана Купала

13 червня 2018, 10:46

купала1У суботу, 7 липня, у Самгородку традиційно святкуватимуть Івана Купала.