Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

Бандити тікали на автівці

Нахабний нічний «стрілок», який учора поцілив із гранатомета в піцерію «Атлантида», був не один.
Його чекала темна іномарка поблизу дитячого майданчика. Після пострілу злочинець заскочив до салону – і машина зірвалася у напрямку школи № 5.1
Там суцільна темінь, а тому легко загубитися від переслідувачів.

 

2017 04 10 атл


Про це мені сьогодні розповіла жінка, яка не спала тієї ночі, тому що мучилися від підвищеного тиску. Приблизно о другій годині сорок п’ять хвилин вона виглянула з вікна й побачила автівку ймовірних терористів.
Після вибуху жінка побачила, як машина швидко поїхала.


Вадим НІКІТІН

На фото видно будинок, де проживає очевидець події, та дорога, якою тікали терористи

scroll back to top

Коментарі  

Тарас
+1 #3 Тарас 12.04.2017, 13:31
Гандьба смілянській поліції!!!! В нашій тихенькій Смілі стріляють з гранотомета!!! Та й ще поблизу дитячого майданчика та житлових будинків, школи і т.д. Скоро що буде моторошно ходити по місту? Потрібно, щоб цей злочин розхслідувало СБУ, а не поліція. СБУ-- єдиний правоохоронний орган держави,який працює і бореться з тероризмом та сепаратизмом.
Цитата
Сергій
+2 #2 Сергій 11.04.2017, 06:38
Від переслідувачів? Від яких. Правильніше -"від ЙМОВІРНИХ переслідувачів", або просто -"зникли на автівці з місця злочину"! А то прям Чикаго з переслідуванням і погонею. Нема кому!!!
Цитата
Олександр К.
+2 #1 Олександр К. 10.04.2017, 21:42
Шановний авторе! Я розумію, що мій коментар не буде опубліковано. Надіюсь, що ви хоч його прочитаєте. Оскільки ви ще не видалили цю статтю, я так розумію, що поліція з вами ще не зв'язувалася? Тоді це страшно. Повинні б уже, якщо не повні дундуки. Ви б ще хрестиком позначили вікно свідка. Ви розумієте, що здаєте свідка терористам? А якщо завтра (чи ще й сьогодні) в якесь з вікон того будинку залетить якась муха? Ви будете винні. Бо на поліцію, з огляду на вищесказане, надії небагато. А в попередній статті ви писали про те, що треба озброюватися (на чиюсь думку). Дехто уже озброївся - "мухами" (а може не лише ними). Ну і що?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Віталій Чепінога

Chepinoga

 

Про «радикальні медичні реформи»

 

 

Віталій Портніков

Портніков

 

 

Про те, яку Україну ми хочемо

 

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
18 грудня – День Сави, батька зимового Миколи

18 грудня 2018, 11:26

2018 12 18 СавиНа відміну від вчорашнього свята Варвари, сьогоднішній день Сави вважається здебільшого чоловічим.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.