Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

Суспільство

Матері-героїні отримали пільги

Пільги на житлово-комунальні послуги отримали смілянки, які мають почесне звання «Мати-героїня».
Це питання розглядалося на нещодавній сесії Смілянської міської ради, і депутати прийняли рішення зменшити на сто відсотків оплату за житлово-комунальні послуги цим шанованим жінкам.
Крім того, вони платитимуть за користування телефоном лише 50 відсотків.
Усього в Смілі проживає 25 матерів-героїнь.

scroll back to top

Коментарі  

Марія
+9 #27 Марія 12.10.2017, 18:19
Шановні мамаші-багатодітні, однодітні і т.д., Ви всі чим займаєтесь?
Ви, подібно до брудних пліткарок накинулись одна на одну і ображаєте і себе і людей. Ви краще подумайте про дітей-сиріт з дитячих будинків, про дітей, які живуть з зоні проведення АТО під обстрілами ворога, про тяжкохворих, невиліковних дітей. От хто потребує допомоги. А Ви про що пишете, з кого берете приклад (зі своїх сусідів)?Ви вживаєте вислів "Героям Слава". Цей святий вислів потрібен тільки для шанування справжніх чоловіків, чоловіків-героїв, які в зоні АТО захищають всю Україну, а Ви цей вислів вживаєте для своїх особистих інтересів.
Цитата
Настуська
-8 #26 Настуська 11.10.2017, 20:43
Це точнісінько так водій маршрутки чіплявсь на очах до мамі героїні не хотів везти її коли та показувала посвідчення пільгове...Фонд школи це добровільно ..І.. ви не здавайте на фонд школи ,чого ж ви ? !чи з вас силоміць хтось гроші стягує на фонд школи?Чого ж ви себе змушуєте зі скрипом на зубах здавати гроші?А потім возмущаєтесь . Нащо робити показуху? Я теж здаю не завжди гроші на потреби школи ,бо маю власну думку ,а цим потребам нема кінця і краю в наш такий скрутний час .Світ дуже великий щоб задовольнити всі людські потреби і дуже малий ,щоб задовольнити людську жадібність ,І чого б це я заглядала б по чужим гаманцям...
Цитата
Аліна
-8 #25 Аліна 11.10.2017, 19:46
Завидуйте молча! Нічого подібного,у нас в класі 4 багатодітних родин одна з них моя сусідка,вони не тільки здають систематично гроші на фонд школи вони ще й активно допомагають потребуючим сім'ям .Це ж добре що багатодітна мама ще й встигає робити манікюр та одягатись по останній моді! Я завжди беру приклад зі своєї сусідки ,завжди цікаво послухати досвідчену і старшу за тебе людину яка чудово так виглядає Героям Слава!
Цитата
Читачка
+9 #24 Читачка 11.10.2017, 19:23
Багатодітні матері, ви що про себе возомнили? Ви чому ображаєте інших людей та їх матерів вовчицями? Може ви самі самки поросні?Ідіть працюйте і запезпечуйте своїх дітей, а не доїть державу. Правильно пише Людмила, ви всі в золоті, і грошей ні на що не здаєте. Ви тільки тероризуєте управління соціального захисту.
Цитата
Моніка
-9 #23 Моніка 11.10.2017, 18:49
Галино в тебе вузький інтелект ,інакше читала уважніше і зрозуміла би суть написаного ! Заспокойся Тому пояснюю тобі ще раз розлуго : жінки співучасники які говорять зневажливо про матерів героїнь,їх напевно народила вовчиця ,бо у темряві— всі гості приятелі.....І не треба перекручувати ! І нема чого захищати свого Тараса ,тебе що правда колить?треба жінкою бути пер за все ! Незалежно скільки в тебе дітей чи одна чи п,ять ! А осуджувати жінок героїнь разом з чоловіками ставати їхніми співучасниками — нікуди не годиться,! А ти осуджуєш !Бо ж краще перемогти свій язик ,ніж постити на хлібі і воді..Я ніколи не любила пліток і терпіти не можу як чоловіки пліткують ! .Я пишаюся мамами героїнями! ГЕРОЯМ СЛАВА!
Цитата
Людмила
+11 #22 Людмила 11.10.2017, 10:37
Ті, хто захищає багатодітних матерів, поясніть одне, чому ці мамаші, приходять на батьківські збори в школу всі одягнені по останній моді, з шикарним манікюром, в золоті і т.д., нічого не здають на фонд школи та класу, кажуть, що грошей немає.
Цитата
Галина
+9 #21 Галина 11.10.2017, 10:34
Моніка, не треба цитувати якогось Тараса. Саме ти і тільки ти написала, що жінка, яка народила одну дитину вовчиця. Відповідай за свої слова сама, а не звинувачуй інших.
Цитата
аліна
-9 #20 аліна 11.10.2017, 01:48
Цитую Моніка, може твоя мати "вовчиця" і ти разом з нею. Мабуть твоя
мати тебе народила в темряві, що не дала тобі інтелекту та вихованості. » С. Дуже соромно за цю жінку яка зневажає жінок героїнь ще й потурає своїм приятелям в темряві» Моніка ,не дивуйся таким людям .Зазвичай такі людям їм немає що сказати...бо ймовірно вони з великим соромом в минулому .... бо звикли їсти не тільки матерів героїнь ,Плітки і злоба це їхня пожива ... бо плітки і злоба це опіум пригноблених
Цитата
Оксана
-9 #19 Оксана 11.10.2017, 00:59
[quote name="Галина"]Моніка, може твоя мати "вовчиця" і ти разом з нею. Мабуть твоя мати тебе народила в темряві, що не дала тобі інтелекту та
Не суди Галино всіх по собі ....А що ж тобі дала твоя мати -вовиця,раз ти співучасниця брудних балачок разом зі своїми гостями приятелями ,раз ненавидиш жінок героїнь?Бо ти не жінка а стерво егоїстка яка не зазнала любові від своїх батьків....
Цитата
Моніка
-11 #18 Моніка 10.10.2017, 16:50
Цитую
-3 #10 Тарас 12.04.2017, 13:46
Жінка- матір, яка народила одну дитину, все віддасть для її блага. Собі буде у всьому відмовляти.... Не розумію до чого тут осуджувати жінок героїнь? Адже мова тут йдеться про пільги,ПЕРЕДБАЧЕНІ законом і які закон не дотримується....Захищати свої права це право кожного громадянина незалежно від сиатусу см,ї І коли жінка народила одну дитину і і все їй віддає для її блага ,що в усьому собі відмовляє то це вже питання до чоловіка ,який замість того щоб вештатись по інтернетах пліткувати ,пиво пити і палити ротім себе вибілювати то хай забезпечить спочатку свою єдину дитину і дружину щоб собі не відмовляла ні в чому .Бо пліткують лише чоловіки в яких немає честі,бо чоловік без честі як пес без хвоста!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 05 04 ани

Дійові особи

Юрій Ткаченко

ткаченко1

 

Про дорожні ремонти на Черкащині

 

Микола Щербаков

Щербаков М

 

Про новий спалах африканської чуми свиней у Балаклеї

 

 

Віктор Овчаренко

Овчаренко

 

Про ремонт доріг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міський голова розпускає виконком

26 травня 2018, 14:55

2018 05 26 виконкомНа офіційному сайті Смілянської міської ради з'явився ПРОЕКТ рішення "Про розпуск виконавчого комітету".


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
Олексій Цибко розповів, що зробив за два місяці на посаді мера

01 червня 2018, 11:27

2018 06 01 цибкоПомітно, що міський голова Олексій Цибко постійно рахує свої дні на посаді міського голови.


Цікаво
Міфи про високий тиск

21 липня 2018, 16:33

2018 07 21 nbcrСудини, транспортуючи кров, витримують тиск щодня. Зазвичай вони чудово з цим справляються, проте коли щось йде не так


Афіша
7 липня у Самгородку святкуватимуть Івана Купала

13 червня 2018, 10:46

купала1У суботу, 7 липня, у Самгородку традиційно святкуватимуть Івана Купала.