Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

Вночі та  вранці наш край накриє густий туман

Вночі та вранці наш край накриє густий туман

Вже сьогодні вночі та завтра вранці наш край накриє густий туман. Видимість – 200-500 метрів.

У Куцівці зникла 13-річна Оля Вовк

У Куцівці зникла 13-річна Оля Вовк

Куцівці в середу, 22 травня, пішла з дому і не повернулася 13-річна Оля Вовк.

В Смілі пройшов обласний фестиваль

В Смілі пройшов обласний фестиваль

22 травня на стадіоні "Юність" відбувся обласний фестиваль "Козацький гарт"

У нарколабораторії СБУ вилучила «товару» на 7 мільйонів гривень

У нарколабораторії СБУ вилучила «товару» на 7 мільйонів гривень

Оперативники обласного управління СБУ викрили та блокували діяльність нарколабораторії, котра була облаштували у приватному домоволодінні і...

Сьогодні – День Героїв

Сьогодні – День Героїв

23 травня День Героїв – це день пам'яті усіх українців, які протягом багатостраждальної історії нашої держави боролися за Україну, за її...

Затримали та взяли під варту телефонну терористку – 26-річну Анну Горбатюк

Затримали та взяли під варту телефонну терористку – 26-річну Анну Горбатюк

У Черкасах Соснівський районний суд взяв під варту 26-річну Анну Горбатюк, яку напередодні затримала поліція

У Смілі не вистачає водіїв і продавців

У Смілі не вистачає водіїв і продавців

Фахівці Смілянського міськрайонного центру зайнятості підготували топ-5 затребуваних вакансій:

Колишній працівник викрав у магазині 15 тисяч гривень

Колишній працівник викрав у магазині 15 тисяч гривень

У Смілі колишній працівник вирішив розжитися грошима у магазині, де донедавна працював.

СМИЛА МРИЯ

 

Матері-героїні отримали пільги

Пільги на житлово-комунальні послуги отримали смілянки, які мають почесне звання «Мати-героїня».
Це питання розглядалося на нещодавній сесії Смілянської міської ради, і депутати прийняли рішення зменшити на сто відсотків оплату за житлово-комунальні послуги цим шанованим жінкам.
Крім того, вони платитимуть за користування телефоном лише 50 відсотків.
Усього в Смілі проживає 25 матерів-героїнь.

scroll back to top

Коментарі  

Петро
+1 #28 Петро 10.10.2018, 21:43
Я люблю тебя, жизнь,
Что само по себе и не ново.
Я люблю тебя, жизнь,
Я люблю тебя снова и снова.
Вот уж окна зажглись,
Я шагаю с работы устало.
Я люблю тебя, жизнь,
И хочу, чтобы лучше ты стала.
Как поют соловьи,
Полумрак, поцелуй на рассвете
И вершина любви —
Это чудо великое — дети!
Вновь мы с ними пройдем
Детство, юность, вокзалы, причалы,
Будут внуки... Потом
Все опять повторится сначала.
Как поют соловьи,
Полумрак, поцелуй на рассвете
И вершина любви —
Это чудо великое — дети!
Вновь мы с ними пройдем
Детство, юность, вокзалы, причалы,
Будут внуки... Потом
Все опять повторится сначала.
Цитата
Марія
+7 #27 Марія 12.10.2017, 18:19
Шановні мамаші-багатодітні, однодітні і т.д., Ви всі чим займаєтесь?
Ви, подібно до брудних пліткарок накинулись одна на одну і ображаєте і себе і людей. Ви краще подумайте про дітей-сиріт з дитячих будинків, про дітей, які живуть з зоні проведення АТО під обстрілами ворога, про тяжкохворих, невиліковних дітей. От хто потребує допомоги. А Ви про що пишете, з кого берете приклад (зі своїх сусідів)?Ви вживаєте вислів "Героям Слава". Цей святий вислів потрібен тільки для шанування справжніх чоловіків, чоловіків-героїв, які в зоні АТО захищають всю Україну, а Ви цей вислів вживаєте для своїх особистих інтересів.
Цитата
Настуська
-10 #26 Настуська 11.10.2017, 20:43
Це точнісінько так водій маршрутки чіплявсь на очах до мамі героїні не хотів везти її коли та показувала посвідчення пільгове...Фонд школи це добровільно ..І.. ви не здавайте на фонд школи ,чого ж ви ? !чи з вас силоміць хтось гроші стягує на фонд школи?Чого ж ви себе змушуєте зі скрипом на зубах здавати гроші?А потім возмущаєтесь . Нащо робити показуху? Я теж здаю не завжди гроші на потреби школи ,бо маю власну думку ,а цим потребам нема кінця і краю в наш такий скрутний час .Світ дуже великий щоб задовольнити всі людські потреби і дуже малий ,щоб задовольнити людську жадібність ,І чого б це я заглядала б по чужим гаманцям...
Цитата
Аліна
-7 #25 Аліна 11.10.2017, 19:46
Завидуйте молча! Нічого подібного,у нас в класі 4 багатодітних родин одна з них моя сусідка,вони не тільки здають систематично гроші на фонд школи вони ще й активно допомагають потребуючим сім'ям .Це ж добре що багатодітна мама ще й встигає робити манікюр та одягатись по останній моді! Я завжди беру приклад зі своєї сусідки ,завжди цікаво послухати досвідчену і старшу за тебе людину яка чудово так виглядає Героям Слава!
Цитата
Читачка
+9 #24 Читачка 11.10.2017, 19:23
Багатодітні матері, ви що про себе возомнили? Ви чому ображаєте інших людей та їх матерів вовчицями? Може ви самі самки поросні?Ідіть працюйте і запезпечуйте своїх дітей, а не доїть державу. Правильно пише Людмила, ви всі в золоті, і грошей ні на що не здаєте. Ви тільки тероризуєте управління соціального захисту.
Цитата
Моніка
-9 #23 Моніка 11.10.2017, 18:49
Галино в тебе вузький інтелект ,інакше читала уважніше і зрозуміла би суть написаного ! Заспокойся Тому пояснюю тобі ще раз розлуго : жінки співучасники які говорять зневажливо про матерів героїнь,їх напевно народила вовчиця ,бо у темряві— всі гості приятелі.....І не треба перекручувати ! І нема чого захищати свого Тараса ,тебе що правда колить?треба жінкою бути пер за все ! Незалежно скільки в тебе дітей чи одна чи п,ять ! А осуджувати жінок героїнь разом з чоловіками ставати їхніми співучасниками — нікуди не годиться,! А ти осуджуєш !Бо ж краще перемогти свій язик ,ніж постити на хлібі і воді..Я ніколи не любила пліток і терпіти не можу як чоловіки пліткують ! .Я пишаюся мамами героїнями! ГЕРОЯМ СЛАВА!
Цитата
Людмила
+11 #22 Людмила 11.10.2017, 10:37
Ті, хто захищає багатодітних матерів, поясніть одне, чому ці мамаші, приходять на батьківські збори в школу всі одягнені по останній моді, з шикарним манікюром, в золоті і т.д., нічого не здають на фонд школи та класу, кажуть, що грошей немає.
Цитата
Галина
+9 #21 Галина 11.10.2017, 10:34
Моніка, не треба цитувати якогось Тараса. Саме ти і тільки ти написала, що жінка, яка народила одну дитину вовчиця. Відповідай за свої слова сама, а не звинувачуй інших.
Цитата
аліна
-9 #20 аліна 11.10.2017, 01:48
Цитую Моніка, може твоя мати "вовчиця" і ти разом з нею. Мабуть твоя
мати тебе народила в темряві, що не дала тобі інтелекту та вихованості. » С. Дуже соромно за цю жінку яка зневажає жінок героїнь ще й потурає своїм приятелям в темряві» Моніка ,не дивуйся таким людям .Зазвичай такі людям їм немає що сказати...бо ймовірно вони з великим соромом в минулому .... бо звикли їсти не тільки матерів героїнь ,Плітки і злоба це їхня пожива ... бо плітки і злоба це опіум пригноблених
Цитата
Оксана
-9 #19 Оксана 11.10.2017, 00:59
[quote name="Галина"]Моніка, може твоя мати "вовчиця" і ти разом з нею. Мабуть твоя мати тебе народила в темряві, що не дала тобі інтелекту та
Не суди Галино всіх по собі ....А що ж тобі дала твоя мати -вовиця,раз ти співучасниця брудних балачок разом зі своїми гостями приятелями ,раз ненавидиш жінок героїнь?Бо ти не жінка а стерво егоїстка яка не зазнала любові від своїх батьків....
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Алла Забарна

Zabarna3x4

 

Про Наукові пікніки в школах району

 

 

Яніна Соколова

anina

 

Про важку життєву історію, котра має стати корисною людям

 

Валерій Тригубов

Trugybov11

 

 

Про виділення 614 тисяч гривень  

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутати скликали термінову сесію, щоб врятувати КП «ВодГео» від боргів та відключення

20 травня 2019, 11:26

2019 05 20 sesiya17 травня депутати збирались для проведення позачергової сесії.


Економіка
Наш край спрямував до бюджетів майже 4 мільярди гривень податків

17 травня 2019, 10:34

2019 05 15 budgetЗ початку року наша область спрямувала до бюджетів всіх рівнів 3,9 млрд. грн. податків, зборів, платежів.


Суспільство
Вночі та вранці наш край накриє густий туман

23 травня 2019, 17:28

2019 05 24 poperedzena

Вже сьогодні вночі та завтра вранці наш край накриє густий туман. Видимість – 200-500 метрів.


Цікаво
Потап і Настя одружилися

23 травня 2019, 18:25

2019 05 23 svadba

23 травня Потап офіційно підтвердив те, що так довго було чутками й припущеннями. Потап та Настя – пара! В день весілля артист зізнався Насті у коханні за допомогою відеокліпу.


Афіша
У Смілі діятиме виставка "ПОВЕРНЕННЯ ДОДОМУ"

14 травня 2019, 10:31

2019 05 14 vustavka

З 15 до 22 травня у МБК діятиме виставка «Повернення додому» на підтримку військовополонених моряків, серед яких наш земляк – Олег Мельничук.