Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

19 січня 2019, 11:24

Суспільство

На освітлення не вистачає грошей

Смілі доведеться економити на вуличному освітленні. На цьому наголосив заступник міського голови з питань ЖКГ Олександр Риджанич на нараді у міськвиконкомі.
– Те, що нам виділили на освітлення – цих коштів нам не вистачить. Вдвічі збільшилися витрати міста на вуличне освітлення! Якщо ми раніше платили 250 тисяч гривень на рік, то тепер будемо платити всі 500 тисяч. Це дуже серйозне питання… – зазначив пан Риджанич.
Нагадаємо, що з 1 січня цього року значно зросла вартість електроенергії для комунальних підприємств та зовнішнього освітлення. Відтепер за кіловат потрібно платити вже не 1,4 гривні, а 2,33 гривні.
Оскільки бюджетних коштів на цілодобове освітлення смілянських вулиць не вистачить, то невдовзі ліхтарі виключатимуть на ніч. Такий варіант передбачає начальник міського управління ЖКГ Олег Федоров.
І тоді Сміла потоне в мороці?

Вадим НІКІТІН

scroll back to top

Коментарі  

Віктор
0 #4 Віктор 02.05.2018, 08:00
Цитую Віктор:
Олег Федоров, як колишній працівник міліції повинен знати, що темні вулиці це рай для злочинців. А він хоче вночі вимикати освітлення.

Саме так і сталося. Обікрали будинок у людей по Комунарській/Трипільській біля кладовища як їхати до Черкас, поліція плечима пожимає, хто має нести відповідальність?
Тільки тому, що немає вуличного освітлення!!!
Цитата
Віктор
0 #3 Віктор 02.05.2018, 07:50
Доброго дня! Звертаюся з проханням від усіх проживаючих людей по вулиці Трипільській/Комунарській, а саме: як їхати в сторону Черкас, впродовж кладовища до заправки VOG, - ВКРУТІТЬ ЛАМПИ НА СТОВПАХ, там люди живуть!!!
Саме таке звернення-прохання НЕ було вирішено. Хочаб поясніть чому?

До того ж жахливий стан доріг. Загальна картина така: ніч, кладовище де собаки безпритульні, розбиті дороги де ноги поламати недовго і це без вуличного освітлення! Чому так???

Вважаємо це знущанням та не повагою. Змушені після травневих вихідних звертатися на Урядову гарячу лінію Кабінету міністрів.
Цитата
Віктор
0 #2 Віктор 15.02.2018, 18:10
Доброго дня! Звертаюся з проханням від усіх проживаючих людей по вулиці Трипільській/Комунарській, а саме: як їхати в сторону Черкас, вздовж кладовища до заправки VOG ВКРУТІТЬ ЛАМПИ НА СТОВПАХ, там люди живуть!!!
Цитата
Віктор
+3 #1 Віктор 02.02.2017, 17:58
Олег Федоров, як колишній працівник міліції повинен знати, що темні вулиці це рай для злочинців. А він хоче вночі вимикати освітлення.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Тетяна Бойко

boyko1

 

Про те, як у Смілі викликали аварійну бригаду

 

Андрій Черничко

Chernichko

 

Про збір допомоги для дитячого відділення лікарні імені Павлова

 

Сергій Мошенський

Moshenskiy

 

Про важкі «роздуми» від Ротмістрівської лікарні

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На сесії райради говорили про розбиті дороги

26 грудня 2018, 09:29

2018 12 26 радаВідбулася 45 сесія районної ради, у порядку денному якої було 45 питань.


Економіка
Нацбанк хоче замінити 5 та 10 гривень монетами

19 січня 2019, 12:54

2019 01 18 монети

Паперові купюри номіналом 5 та 10 гривень у Національному банку хочуть замінити на монети відповідних номіналів.


Суспільство
Патрульні виявили нетверезого інструктора автошколи

19 січня 2019, 14:26

2019 01 18 нетверез1Перебуваючи у нетверезому стані, працівник однієї з черкаських автошкіл дозволив собі сісти за кермо навчального транспортного засобу.


Цікаво
Сьогодні – Водохреща

19 січня 2019, 11:24

 2019 01 18 заміна водохреща

Водохреща, Хрещення чи Йордан – народно-релігійне свято, котре православні та греко-католики святкують 19 січня.


Афіша
12 січня на «Авангарді» проведуть обласний Чемпіонат з футзалу для ветеранів

11 січня 2019, 14:35

2019 01 11 футзал12 січня у Смілі на стадіоні «Авангард» відбудуться зустрічі команд Чемпіонату Черкаської області з футзалу у віковій групі ветерани 40+.