Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

banner 245x245

Стрічка новин

14 серпня 2018, 13:44

Суспільство

На освітлення не вистачає грошей

Смілі доведеться економити на вуличному освітленні. На цьому наголосив заступник міського голови з питань ЖКГ Олександр Риджанич на нараді у міськвиконкомі.
– Те, що нам виділили на освітлення – цих коштів нам не вистачить. Вдвічі збільшилися витрати міста на вуличне освітлення! Якщо ми раніше платили 250 тисяч гривень на рік, то тепер будемо платити всі 500 тисяч. Це дуже серйозне питання… – зазначив пан Риджанич.
Нагадаємо, що з 1 січня цього року значно зросла вартість електроенергії для комунальних підприємств та зовнішнього освітлення. Відтепер за кіловат потрібно платити вже не 1,4 гривні, а 2,33 гривні.
Оскільки бюджетних коштів на цілодобове освітлення смілянських вулиць не вистачить, то невдовзі ліхтарі виключатимуть на ніч. Такий варіант передбачає начальник міського управління ЖКГ Олег Федоров.
І тоді Сміла потоне в мороці?

Вадим НІКІТІН

scroll back to top

Коментарі  

Віктор
0 #4 Віктор 02.05.2018, 08:00
Цитую Віктор:
Олег Федоров, як колишній працівник міліції повинен знати, що темні вулиці це рай для злочинців. А він хоче вночі вимикати освітлення.

Саме так і сталося. Обікрали будинок у людей по Комунарській/Трипільській біля кладовища як їхати до Черкас, поліція плечима пожимає, хто має нести відповідальність?
Тільки тому, що немає вуличного освітлення!!!
Цитата
Віктор
0 #3 Віктор 02.05.2018, 07:50
Доброго дня! Звертаюся з проханням від усіх проживаючих людей по вулиці Трипільській/Комунарській, а саме: як їхати в сторону Черкас, впродовж кладовища до заправки VOG, - ВКРУТІТЬ ЛАМПИ НА СТОВПАХ, там люди живуть!!!
Саме таке звернення-прохання НЕ було вирішено. Хочаб поясніть чому?

До того ж жахливий стан доріг. Загальна картина така: ніч, кладовище де собаки безпритульні, розбиті дороги де ноги поламати недовго і це без вуличного освітлення! Чому так???

Вважаємо це знущанням та не повагою. Змушені після травневих вихідних звертатися на Урядову гарячу лінію Кабінету міністрів.
Цитата
Віктор
0 #2 Віктор 15.02.2018, 18:10
Доброго дня! Звертаюся з проханням від усіх проживаючих людей по вулиці Трипільській/Комунарській, а саме: як їхати в сторону Черкас, вздовж кладовища до заправки VOG ВКРУТІТЬ ЛАМПИ НА СТОВПАХ, там люди живуть!!!
Цитата
Віктор
+3 #1 Віктор 02.02.2017, 17:58
Олег Федоров, як колишній працівник міліції повинен знати, що темні вулиці це рай для злочинців. А він хоче вночі вимикати освітлення.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Сергій Чередніченко

Чередниченко

Відключати від ЦО можна лише цілі будинки

 

Юрій Ткаченко

ткаченко0

Про підготовку до опалювального сезону у Смілі

 

Віктор Овчаренко

Овчаренко

"Я не маю морального права далі працювати у виконкомі..."

 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міський голова розпускає виконком

26 травня 2018, 14:55

2018 05 26 виконкомНа офіційному сайті Смілянської міської ради з'явився ПРОЕКТ рішення "Про розпуск виконавчого комітету".


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
Олексій Цибко розповів, що зробив за два місяці на посаді мера

01 червня 2018, 11:27

2018 06 01 цибкоПомітно, що міський голова Олексій Цибко постійно рахує свої дні на посаді міського голови.


Цікаво
Сьогодні – Маковія

14 серпня 2018, 13:44

2018 08 14 маковія14 серпня відзначають Маковія, або Медовий Спас. У цей день віряни приносять до храмів мед для освячення.


Афіша
7 липня у Самгородку святкуватимуть Івана Купала

13 червня 2018, 10:46

купала1У суботу, 7 липня, у Самгородку традиційно святкуватимуть Івана Купала.