Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

СМИЛА МРИЯ

 

Політика

Смілянські депутати ініціюватимуть відставку секретаря міської ради?

Кадровий конфлікт у Смілі продовжується. Нагадаємо, спочатку міський голова Олексій Цибко знову самовільно (як це вже було два роки тому і його це нічому не навчило) призначив собі радницю і заступницю. На посаду в.о. першого заступника міського голови він призначив немісцеву жительку Ірину Федорову. Депутатам не сподобалось таке незрозуміле і підозріле кадрове призначення, тому на позачерговій сесії вони скасували рішення міського голови. Проте секретар міської ради Костянтин Синьогуб, який єдиний був проти скасування цього наказу, досі не підписав нове рішення депутатів. Він вважає, що одному міському голові важко працювати. Тож у нього по штату мають бути заступники і керуюча справами.
Депутати сьогодні задавали запитання Костянтинові Синьогубу, чому він підтримує непрозорі кадрові рішення, чому не сприяє депутатській більшості? Секретар міської ради відповів, що чекає виходу з лікарняного Олексія Цибка, мовляв, нехай він сам розбирається з депутатами і кадрами. Міські обранці зробили висновок, що потрібно ініціювати відставку секретаря міської ради, якщо він не відстоює думку депутатів.
Костянтин Синьогуб сказав, що з радістю залишить цю важку невдячну посаду.
Тупік…

scroll back to top

Коментарі  

Andr
+8 #5 Andr 21.08.2018, 23:15
"А баба яга проти" - ось принцип роботи наших дебілоідів - депутатів, покпзати свою" вагу" .
Як ви вже набридли, літо пройшло, ні грама не зроблено, палець об палець, ні доріг, ні доріжок, сміття повно, а панство рєшає ніяк корито не поділить.
Порєшать би вас всих прям там в залі, отоб наука була, ідіотам.
Соромно вже кому казать шо ти зі Сміли.
Цитата
Едуард
+10 #4 Едуард 21.08.2018, 21:11
Я б вас виродків в одну ніч всіх згріб і на площі перевішав перед державним прапором і фото тих хто загинув за краще майбутнє в Україні. Скоти вам по нормальному не доходить, як потрібно жити в своїй державі. Щодня люди виїжджають світ за очі, а ви портфелі ділите та корито розбите лижете!
Цитата
Ігор
+12 #3 Ігор 21.08.2018, 18:51
Та депутам цим - уродам пофіг на кризу в кожному комунальному підприємстві міста. Вже начальник ЖКГ Сергій Чередниченко їх просив на комісії, а їм треба тільки Синьогуба знімати, ось сама важлива проблема у місті. Шакали.
Цитата
Ольга
+11 #2 Ольга 21.08.2018, 18:39
Секретар не повинен відстоювати думку купки депутатів, а повинен не допустити ХАОСУ в місті та відстоювати інтереси громади)
Не депутати, а якісь шантажисти! Не захотів підписати , те що вони хочуть - все ми тебе знімемо. ЖАХ! О це і вся робота депутатів.
Навіщо вони взагалі потрібні, краще всеб вирішував міський голова - ОДНООСОБОВО, а громада контролювала.
Цитата
Леонід
+10 #1 Леонід 21.08.2018, 18:33
Люди, вже ці депутати просто достали! Нічого нероблять, нічогісінько. Просто тупо ходять на сесії, щоб тільки колотити обстановку.
Федоренко, Примак, Абажей спеціально створюють колабс аби не дати працювати Цибку! бо Федоренко всім розповідає, що він повернеться на посаду секретаря!
Це не прирогатива депутатів скасовувати рішення міського голови, а СУДУ. То чому знаючи це, Примак не звертається до суду!?
Ні один з депутатів ніколи не працював міським головою, тому вони не розуміють як важко охопити одному меру усі напрямки роботи.
Вони (депутути) тупі бездарі! Жоден депутат не презентував ту чи іншу програму, як вивести з кризи хочаб одне комунальне підприємство, чи як всупити в опалювальний сезон! Ви Сміляни чули на сесії чи хоча б один з низ щось запропонував???
НЕГАЙНО ЗВЕРНУТИСЯ ДО ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ ТРЕБА МІСЬКОМУ ГОЛОВІ ЩОДО БЛОКУВАННЯ РОБОТИ З БОКУ ДЕПУТАТІВ.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Олена Хоменко

Khomenko

  

Про тимчасову зміну місця голосування

 

 

Вікторія Хандусь

Xandys3х4

 

Про господарську діяльність міського парку

 

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У міськраді засідала комісія

19 березня 2019, 12:24

2019 03 18 narada

Днями провела своє засідання комісія міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, материнства, дитинства та соціального захисту, засобів масової інформації.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
Синоптики закликають до весняних робіт на городах і полях

24 березня 2019, 14:18

2019 03 24 gorod

Березень продовжує дивувати мінливістю - то раптовим теплом до 18°, то нічними морозами до 5°.


Цікаво
Як врятуватися від «передвиборчого загострення»

24 березня 2019, 15:20

2019 03 23 zagostrena

Найближчі тижні будемо ще не раз спостерігати прояви передвиборчого загострення. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.


Афіша
23 березня відбудеться відбірковий тур конкурсу «Пролісок»

22 березня 2019, 17:00

2019 03 22 prolisok

У суботу, 23 березня о 10.00 розпочнеться відбірковий тур улюбленого дитячого міського конкурсу «Пролісок».